EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

power_settings_newLogin to reply
+8
vasko123
Scroller
~Apocalypt0
Sev Boom
uliqnbg
Glorious
Агента от Сливен
SUPREME.
12 posters

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Понеже много хора изявиха желание за хайп видеа, подобни на тези, които направих за МЕ-то - възможно е да ви направя, имам достатъчно време на разположение (thank you, awesome job you изревах ), но понеже ми е скучно да действам по цели песни и изисква прекалено много обработка, ще бъдат по-кратки клипчетата. Smile А ако Дамянчо има шанс, ще направи официалното промо. Show me the money

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles)

3. The Rock (c) vs. Dean Ambrose

4. Lio Rush (c) vs. Bobby Roode

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar

6. Carmella (c) vs. Sasha Banks

ME: Adam Cole (c) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage


Bold съм сложил за победителите според мен, а подчертанията за втори най-вероятен победител в мачовете между повече от двама.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Въпреки че не следя много какво се случва в женската дивизия, на последния турнир те се представиха доста стабилно и от тях можем да очакваме садо-мазо секс. Мисля че тук има вероятност Ники Белла да вземе титлата отново за което й се полага куфар. Шесто предчувствие. Очаквам силно представяне и от Келли Келли и Лив Морган. Силно се съмнявам че ще бъде Лив Морган, а за Келли Келли никога не воут-вам, за мен е логично да pick-на Ники Белла в предсказанието си.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Големи супер-звезди са се събрали тук. Според мен голям шанс има Шон Майкълс да вземе куфарчето, но моето предчувствие клони към Ренди Ортън. Васко винаги впечатлява с играта си, особено напоследък изглежда че се е хайп-нал доста с Бенет, той също има големи шансове в този мач. Не знам защо, просто имам предчувствие, че Ренди Ортън ще вземе куфарчето.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Тео винаги ме е радвал със Скалата, но тук просто е спойл-нато какъв ще бъде резултатът. Тъй като Тео смята да си смени кечиста, съвсем логично е Амброуз да вземе победата, а и на юлиян му се полага push. Въпреки всичко мисля че и двамата ще са раздадат на макс.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Още един от мачовете които са ми спойл-нали резултатът. Отново ситуацията е същата като при мачът за Undisputed титлата. Darksider-Heel направо "цепи мрака" с Ръш и от него можем да очакваме само силна игра, надявам се майната да се постарае този път и да докаже, че заслужава победата, независимо, че е ясно - Рууд ще спечели този мач.

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Мачът на бабаитите. Северин разбира се има силна игра и със сигурност можем да видим Агента да бъде разведен из "Суплекс Сити", Агента обаче е на върха на играта си, той няма да покаже никаква милост. Определено ще бъде голяма касапница и може би ще видим доста кръв да се пролее в този мач.


6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. - Радвам се, че Енчев вкара малко разнообразие в MCW като е инвентирал този трофей. Смятам че всички ще покажат класна игра, но, хайде хора, Васко просто е изграден като машина в MCW. Ясно е като бял ден кой ще вземе трофея.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Въпреки че шансовете са срещу мен, аз няма да отстъпя в този мач и ще се бия за последно. Знам че и другите ми противници ще избухнат с постовете си. Според мен Фараонът ще грабне титлата, в случай че не я запазя, в което можете да се уверите че ще дам всичко по силите си, да направя!

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP. - По принцип тук съм раздвоен, Кармела играе доста силно, но пък Саша Бенкс също. Не съм много наясно със ситуацията понеже не следя сторилайн-а, но тук ще застана в корнера на Бенкс.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Сигурно се чудите защо се задрасквам, но тези мачове в които участвам аз, не предсказвам за себе си, а за онзи който е по-вероятно да спечели вместо мен. Подобно на MCW, шансовете тук са против мен, но няма да отстъпя нито за миг. Надявам се моите противници да не slack-ват и да направим един 5 звезден мач който да се запомни завинаги в историята на EWF, независимо от това какъв ще бъде резултатът.


Последната промяна е направена от ~Apocalypt0 на Съб Апр 14, 2018 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Няма да коментирам всеки мач, защото не знам какво се е случвало. Не съм бил тук от много време, за което се извинявам, ако забравя нещо, но успях да прегледам на бързо някои неща. Куфара, поне според мен Енчев е фаворит, видях му мача срещу River-а и поне според мен заслужава световната титла и мисля, че той или Фараона ще са правилните хора за куфара. Аз едва ли ще успея да го взема, защото се върнах преди седмица, но може и да ме изненада Вилито ( Бурен смях. ). Roode - Rush - ще ми е интересно да видя какво ще се случва... Не съм много сигурен дали майната ще си тръгне като шампион, защото миналата година спечели същата титла, аз очаквам ако падне да отиде към световната титла, но поне според мен ще спечели и после Dark-а взима Scurll и може да бъде във WHC картината, абе който загуби поне според мен ще се издигне към WHC-то. Sev - Agenta - Още съм изненадан, че Агента играе със Остин. Не знам как издържа, но евала. Мощно играе с него, а Сев си е легенда със Lesnar. Тук не мога да дам точна прогноза, защото не съм сигурен Agent-а на предишните турнири от началото на годината каква серия от победи и загуби има. Жените очаквам да види нова шампионка, въреки че тъкмо излезе медия с титла за Carmella... Съдба... Юлиян - Тео - хубаво играят и двамата, не знам от колко време е шампион The Rock, но според мен тука е краят на рейна му и ще видим нов шампион в лицето на Dean Ambrose. Личи си, че играят със желание, за което евала. Надявам се Юлито, ако стане шампион да почне да си прави гифове със световната и да махне мързела. (БЕЗ ПСУВНИ, ЮЛИЯНЕ! Бурен смях. ) Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - NO ONE IS READY FOR ASUKA! Тук ще видим победа за японката, мисля че тук ще започне тя да доминира и след турнира да тръгне към женската или дивас титлата и да я видим с титла около кръста. Световната титла... Видях нещата на River-а като шампион и мога да кажа, че много ме кефи като такъв. Играе със огромно желание, невероятни постове, както и гифове. Всичко ми хареса, Rollins... Тук се надявам да видим момента на Дамян най-после, защото мисля, че е време да го видим като лице на компанията отново. Damyan-ския заслужава още една световна титла и то на голямата сцена. Баев играе силно със Christian не ми се вярва да си тръгне като световен шампион, но няма да се учудя, ако и тук ни изненадат. Ама моята прогноза за този мач е победа за Seth Freakin Rollins, BAYBAY!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Kingstonnn написа:
 Надявам се Юлито, ако стане шампион да почне да си прави гифове със световната и да махне мързела. (БЕЗ ПСУВНИ, ЮЛИЯНЕ! Бурен смях.


Ке има от всичкУ!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Kingstonnn написа:
абе който загуби поне според мен ще се издигне към WHC-то
Колко добре щеше да е ако и от WWE имаха такава политика. Бурен смях.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka
- Тук мисля да заложа на Асука, защото Ерик я играе много добре, а това се среща рядко мъж да играе добре с жена, но ето че Ерик го прави и му пожелавам победа в този мач.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles)
- Искам първо да кажа благодаря за възможността! Всички, който са в този мач заслужават да победят, но мисля че най-много поне според мен заслужава Майк Бенет да победи, защото както казах и в анкетите останалите участници в този мач малко или много са си изградили име тук, но аз така и не успявам да направя това и точно поради тази причина този мач ще ми помогне да се докажа и да си върна доверието на EWF и точно това е и моята цел и силно се надявам да съм успял да си върна поне малко доверието на Барби и тя да ми даде куфарчето в този сблъсак.

3. The Rock (c) vs. Dean Ambrose
- Мисля, че Юлиян ще спечели и това ще е неговата вечер! Нищо лично към Тео Мазнелинов и образа със Скалата, но лично на мен ми се струва, че нещо му липсва в играта и това го забелязах в мачовете, който имахме с него! Юлиян от друга страна се е надъхал супер много и мисля, че ще спачка шампиона и ще вдигне титлата успех и на двамата все пак.

4. Lio Rush (c) vs. Bobby Roode
- Тук ще заложа на Боби Рууд нека оставим факта, че мразя негри настрана, но все пак като, че ли на Дарка му е омръзнало да играе с Лио Ръш и го показа като ползва този образ на жокера които е много интересен, но въпреки това мисля, че победителя от този мач ще е Боби Рууд (Грубия).

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar
- Този мач също ще е интересен все още съм в шок Сев Буум най-големия е в EWF! Това е голямо богатство да имаме такъв играч и именно за това колкото и да харесвам играта на Агента ще заложа на Брок Леснар, защото той е животното и ще разкъса Остин на парчета!!!

6. Carmella (c) vs. Sasha Banks
- Тук също ще е доста интересено Саша Банкс срещу Кармела! Хм доста ще е оспорвано, но все пак нека си го кажа така Кармела има вече гифове с титла и поне според мен ще запази и този път! Затова залагам на нея.

ME: Adam Cole (c) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage
- Ето я и черешката на тортата, гвоздея на вечерта ако така можеш да го кажем! Най-дълго дръжалия Световната титла Адам Коул срещу Крисчън срещу Ролинс! Определно тук ще става мазало трима класни играчи на един ринг! Според мен победителя в този мач ще бъде Адам Коул, защото искам да задържи титлата си докато аз се докопам до него и му я взема!!!! Нищо лично към останалите двама участници, но Коул е просто на едно много голямо ниво.

7. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY.
- За мен ще бъде чест да спечеля това отличие! Залагам на Васко метала за спечелването на STU HART MEMORIAL TROPHY.
8. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
Тук ще е много интересно, но си мисля, че Ривера ще надиграе противниците си и отново ще запази залагам на Judas Priest.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply