EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

power_settings_newLogin to reply
+8
vasko123
Scroller
~Apocalypt0
Sev Boom
uliqnbg
Glorious
Агента от Сливен
SUPREME.
12 posters

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH - Най - голям шанс имат Кели Кели ('sup, boss?  сърце Бурен смях.) и Ники Бела, ама и оня с Асука не им отстъпва. (здр Ерик изревах)

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH - Ортън, Рейнс или Бенет. Един измежду тия тримата ще го вземе. Залагам на Ортън обаче.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH - Теодосий е корав съперник, но съм сигурен, че Юлиян няма да му отстъпи по никакъв начин - ето защо гласувам за него.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH - Тука само ще кажа, че неминуемо ще станем свидетели на поредната касова сапунка. изревах

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Малко локумчета тук - тази среща направо си ми беше спойлната (не директно, естествено), след като темата беше пусната и в match card-а бях видял "5. ??? vs. ??? - SINGLES MATCH", а няколко дни преди това по скайп от Вили ми беше написан начина по който трябваше да завършва поста ми, с участието на Леснар. (съответно на Баев и Дамянски беше писано, не само на мен) Относно човекът, играещ с Брок - 'ми силно изненадан съм от това, че Северин е с него. Very Happy Не съм чел негови постове в TNW, но това което научих, е че никак няма да ми е лесно срещу него. Естествено, и аз изобщо няма да се дам без бой и ще направя всичко възможно да го затрудня. Плюс това, съм и ГРАНДИОЗНО надъхан и нахъсан, така че ... да. Very Happy Общо взето, мисля че със Сев ще си спретнем едно хубаво мачленце и няма да разочароваме изобщо.

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY - Абсолютен пас тука.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP - Пълен пас x2.

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP - Нямам си и на идея кой ще вземе победата тук. Ще заложа тук на Саша.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP - Очакванията ми за този мач са грандиозни. Очаквам 50000 звезден мач. Защо ли? ЗАЩОТО ТОВА Е СПЕКТАКЪЛЪТ НА СПЕКТАКЛИТЕ!!!! МЕ-ТО НА МЕ-ТАТА!!! ТРИМА ОТ НАЙ ДОБРИТЕ ИГРАЧИ В EWF ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ!!! МАЧЪТ НА ТИТАНИТЕ!!!! Ок, ок, с'я сериозно!!! Very Happy И Дамянчо, и Ривера, и Баев са играчи с ужасно много опит зад гърба си и поне на мен ми е супер трудно тук да избера който и да е. Но залагам тук да запази Ривера, въпреки че е твърде вероятно да падне. Very Happy

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.
2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.
3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH.
4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH.
5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH.
6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY.
7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP.
9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz


С малко закъснение ето и промото за WRESOLUTION III~! Smile


Последната промяна е направена от Wrestling Jesus на Вто Май 01, 2018 10:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Защо ги няма Austin и Lesnar? Very Happy

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Don Sewerin написа:
Защо ги няма Austin и Lesnar? Very Happy


Извинявам се, ще бъде оправено до минути.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Много здраво промо. Благодарско на Дамян,че се погрижи да е готово навреме! Сърце за теб, бейбс! сърце А сега да оставя и моето коментарче за турнира:

1. ??? vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Получава се доста непредвидим сблъсък, тъй като все още не е ясно кой ще ме замества, но това, че има участник-изненада, въобще не значи,че именно той ще е победител на финала. Мисля,че шансовете на всеки един са 20%, така че ще се въздържа да коментирам тук.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Обезателно тук предварително начертан план няма и ще победи този, който изпише най-стабилни постове. Имам шесто чувство, че Енчев и Скролер-а ще избухнат тук, но естествено - не отписвам нито един от останалите. Просто Мат Тейвън е ясно, че няма да бие след като сменя кечиста си, Фин Балър е в друга девизия, а Васко е пред изпити и не знам доколко ще се справи с мелето. Възлагам много надежди и на Фараона, но все пак става дума за втори акаунт и вече трябва да се разбере кой ще бъде пуш-ван основно - дали Ортън, или Оуенс. Пожелавам успех на всички ви, искам да видя на 100% разгърнат потенциал. Знам, че можете много, и сега е моментът да го покажете и да ме затрудните!

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Ще викам за Амброуз, най-вече защото ми е любимият кечист, и защото искам да видя какво би направил Юлиян като шампион отново. Не смятам,че рейнът му би бил толкова разочароващ както този с ВХЦ титлата, така че бих му дала шанс. А Тео така или иначе има желание да си сменя кечиста, така че колкото по-рано дроп-не Роки - толкова по-добре.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Скандален филм ще бъде тук. Дарк-а е със счупен пръст, обаче силно се надявам това да не му попречи да направи абсолютна класика с човека, който умее да прави именно класики - Майнака. Особено като първи буукнат мач в шоуто - трябва да вдигнете летвата!

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Честно казано, изненадах се и аз, че Сев се записа да играе, но и до момента не предава щафетата и се отнася отговорно към ангажиментите си по шоуто. Агента е сред най-коравите опоненти обаче. Остин превъзхожда на микрофона, в бойните постове ми се струва, че малко не му достига за да вземе надмощие над Леснар. Ще видим какво ще направят двамата, но много ми допадат като тандем и няма как да не се получи зрелище при тях.

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. - Тук вече зависи много кой ще пише, но преглеждайки буукинга в другото шоу, може би най-логичните избори тук биха били Васко или Дейвид Беноа.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Евала на всички, че отрано се хванаха да обработват този мач и подхождат сериозно към задачата си. Ще бъде хубаво да видим нов шампион, НО ако Ривера избухне със стандартен за него си пост - не им завиждам на опонентите му, въпреки че Фараона и Тео са адски добри образи и още от началото имат огромна роля за развитието на MCW.

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP. - Двете пишат в абсолютен баланс, равностойни са, така че може би тук ще измислим с останалите момичета някаква история, за да има интрига. Иначе наистина не мога да избера между Ивка и Габи - просто няма критерий, който да не покриват.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Ау, чак сърцето ме боли като знам,че тримата ще са един срещу друг. Абсолютни легенди. Който и да вземе Световната титла, го заслужава. Баев, въпреки липсата на време, се старае много да поддържа темпо. Ривера и Дамян пък са си ФУРИИ, нямат спирачка и за мен един от двамата е потенциален победител. Отново казвам,че не изключвам Ветерански от сметките, но не знам доколко ще се включи в мача.

Не очаквам, а ИЗИСКВАМ силно ППВ. Това е Wresolution, така че моля за по-сериозно отношение от всякога преди. Знам,че така или иначе сте сериозни, просто държа да предупредя,че няма да простя на никого, ако реши да мързелува! Very Happy Успех!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Мисля,че е най-подходящо тук да драсна по въпроса. Тази вечер, очаквайте всеки един от вас, които не участвате в MITB мача, да бъдете "препитани" относно кой е фаворитът ви за спечелване на куфарчето. Ще избера топ-3 на играчите във въпросното "меле" и ще можете да изберете между тях. Вотът ви ще бъде конфиденциален, така че няма да има защо да се притеснявате кого избирате. Критерият трябва да бъде единствено представянето на вашите съфорумци в конкретния мач. Гласовете на екипа ще носят 2 точки, а останалите гласове - по 1. Благодаря предварително!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply