EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

power_settings_newLogin to reply
+8
vasko123
Scroller
~Apocalypt0
Sev Boom
uliqnbg
Glorious
Агента от Сливен
SUPREME.
12 posters

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Турнирът приключи. Евала на всички за скоростната и добра игра! Можете да давате своите коментари по мачовете!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Язе ще коментирам първи това доста успешно PPV Very Happy

1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.-  Мача си беше стабилен, но ме изненада избора на победител. Очаквах Asuka да вземе куфара, но и Ники Бела не е лош избор, но евала за мача!

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.- Тук всички се раздадоха до колкото могат. Имах двама фаворита и за съжаление Роман не беше сред тях. Очаквах Васко или Енечв да вземат куфара, но шефовете решават. Дали беше правилно решението Роман да вземе? Може би! Дали му е рано за куфар? Според мен да, но това си е мое мнение, не ме съдете моля Very Happy. Но без съмнение този мач беше един от най-успешните за турнира.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH.- Аз и Юлиян може би сме разочаровани от към качеството на мача. И двамата искахме да направим супер мач, но нещата не се получиха, но както каза той, трудно е да пишеш срещу опонент като Скалата в такива мачове така че го разбирам. Радвам се, че съм ви харесал като Скалата и може би ще го върна някой ден, но за сега съм със Сина.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH.- Жалко, че Дарка не можеше да пише, защото го знам какъв е и щеше да стане дори още по-добър мач. Заместника му се справи добре, а Майната както винаги беше на ниво. Според мен мача беше добър.
5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH.- Тука мога да кажа само едно ЕВАЛА и на двамата. Още от ентрънсите се видя, че ще стане нещо голямо и се случи. Двамата писаха страшни постове и бих казал, че както Брок така и Агента заслужаваше победата. Наистина страхотен мач!

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY.- Поздравления на Васко за победата. Той и Наско бяха добри от към качество на постове, но според мен Васко заслужи победата.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.- Тук всички се постарахме. Оки беше много добър, а Judas не можеш да го биеш колкото и да искаш. Докато този човек е шампион ние титла няма да видим Бурен смях.. А пък аз малко се осрах с моя комп, който бъгна когато писах поста, но въпреки това успях някак си да съчиня мача. Надявам се мача да е допаднал на потребителите.

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP.- Тук съм леко разочарован от мача. Нещо ми липсваше тук и мача не се получи много според мен. Намесата си беше изненадваща и повече няма какво да кажа. Мача не ми допадна.  

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.- Ето го и главния мач на турнира. Всички очаквахме Дамянски да спечели, но EWF не е WWE, тук нещата са непредсказуеми. И тримата писаха като Main Event и се чудя как го правят. Дамянски, догодина пак ще пробваш колега водещ. А за Адам Коул! Този човек ще държи тази титла дълго време, той просто е най-добрият в това което прави тук и съвсем заслужено е шампион.

Като цяло съм доволен от турнира и от мен самия. Евала на всички, които участваха и дано следващото издание на този турнир догодина е по-успешен!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Maria Kanellis vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Преди месец мислех,че ще участвам в този мач, и честно казано /тъй като ми е сред любимите/, малко съжалявах, че трябва да предам мястото си на друга дива, но Мария се справи страхотно като 5-та участничка, и дори много хора мислеха,че ще спечели куфарчето. Стабилни постове се изписаха като съдържание, всичко което можеше да се направи в мача - стана. Но все пак опитът изигра решаваща роля и Джи си тръгна с победата, за което БРАВО.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Евала на всички потребители тук! Изключително интересен и вълнуващ мач. Както знаете, в края лично аз не можех да взема решение, и се допитах до останалите. Преди самото меле, теоретически най-голям шанс имаше Енчев, но вече на финала се бориха основно Рейнс и Бенет. Мисля,че и двамата имаха нужда от куфарчето, но в крайна сметка нямаше как да се обявят двама победителя. Дано Пеши се възползва от шанса си по най-добрия начин, и да се надяваме,че вторият му рейн ще бъде по-стойностен от първия, който беше трагично кратък и непълен. Хареса ми представянето и на останалите, трудът им няма да остане неоценен, в това можете да сте сигурни.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Изключително добре билд-ван мач, който обаче бе предвидим като изход. Поздравления и на двамата,че се сетиха да направят шоковия момент, който се получи, когато не се знаеше дали Амброуз ще излезе на ринга, или не. Поздравления и за постовете, които изписаха. Понякога "кратко, точно и ясно" е най-добрия метод, както и в подобен тип сблъсъци.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - За съжаление, Дарк-а беше със счупен пръст и не можеше да пише на турнира, но за сметка на това видяхме един абсолютно КЛАСИЧЕСКИ мач с участието на Майната и Енчев. Има особена химия между двамата още от миналата година, когато правиха вражда, така че очаквано се получиха филмарски изпълнения. Честито на Рууд - за втори пореден път ще бъде с Импакт титлата, надявам се рейнът да е по-силен от първия.

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Впечатлена съм от представянето и на Агента, и на Сев. Честно казано, не съм предикт-вала,че това ще бъде "мачът на вечерта", но сега спокойно мога да кажа,че е достоен да се нарече такъв. Писаха доста равностойно, но последният пост ме накара да дам победа на Леснар, много добре изпипана работа.

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. - Доволна съм,че на 100% се изиграха MCW мачовете. Мисля,че решението на Енчев беше правилно в случая. Наско май го беше хванала музата за този пост, и ето че усилията се възнаграждават. Вярно е,че победата все пак отива в актива на Васко, но това може да е някакъв вид "трамплин" и за двамата в шоуто.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Честно казано, мислех, че титлата ще смени притежателя си, но в последния момент Ривера изкара такъв пост, че отвя конкуренцията. Иначе продължавам да съм "фенка" и на другите двама. Жалко,че Тео трябваше да пише от телефона си, може би щеше да изкара нещо по-добро в по-нормални условия. А на Фараона малко не му достигна като че ли..

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP. - Голямото разочарование за мен е абсолютната несериозност, която показаха и двете участнички в мача, при положение,че разполагаха с тонове време за да се разберат, да уговорят нещата така както трябва, и да се получи прекрасен сблъсък. Имаше потенциал, но беше пропилян. Добре, че беше намесата на Бри, за да замаже излагацията. Съжалявам,че го казвам така директно. На всяко друго ППВ мога да приема, ако случайно имате проблеми с липсата на време или липсата на комуникация помежду си, но не и на Wresolution.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Хареса ми фактът,че нямаше ХАОС в този мач. Попринцип в Main Event-ите винаги има доза препиране и напрежение между всички, но тук това не се случи. Заслужено Коул запази титлата, ако не си надмине СОБСТВЕНИЯ рекорд за най-дълъг рейн въобще - ще остана учудена. Обаче върхът на сладоледа беше намесата на най-новото ни попълнение - Милена. Бях малко резервирана към избора й с кого да играе в идните месец-два, но така като гледам - Алмас й ходи по някакъв странен начин, и ще видим какво ще се получи нататък. Надявам се на силна вражда с Ролинс.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Maria Kanellis vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Аз поне тук бях силно изненадан, защото - първо, че не очаквах Келинцето да вземе Divas титлата в retirement мача си, вследствие на което да бъде заменена и второ, не очаквах точно Мария да я замени. По скоро мислех, че ще бъде заменена от Лита, защото преди доста време Вили беше споменала нещо за игра с Лита (или поне, че би могла да цъка с нея), та .. да. Very Happy Иначе, мачът беше стабилно добър и на мен ми хареса доста и победителя беше правилен.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Тия момчета се раздадоха ЖЕС-ТО-КО!!! Майкълс, Ортън, Рейнс, Бенет, Тейвън, Балър (без малко Балък да напиша Бурен смях.) - брилянтна игра и от шестимата. Пешо и Васко ми направиха обаче най сериозно впечатление, та за това още преди Вили да започне да се допитва до нас в скайп й писах предварително, че вота ми отива при Васко. А защо за него - просто защото неговите постове ми се сториха една идея по - добри от тези на Скролера, но пък гласовете в негова полза надделяха (С ЕДИН ГЛАС ПОВЕЧЕ изревах), вследствие на което НАРОДЪТ реши носителя на куфарчето да бъде Пешо, за което мога само да го поздравя. Ааааа, и още едно нещо, Пеши - prepare yourself for Stone Cold Steve Austin. изревах изревах

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Другата изненада, брат. Тая сценка с блъскането и след това с идването на Амброуз на ринга ИЗОБЩО не я и очаквах и мисля, че беше добре изиграна. Победителят се знаеше още отпреди ППВ-то, защото всички вече знаехме за смяната на Скалата с Джон Сина. А що се отнася до Юлиян - нека да му е честита титлата и се надявам да направи стабилен рейн с нея.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Жалко само, че Дарка си счупи единият пръст и не можа да играе на ППВ-то. За сметка на това имахме доста добър мач между Енчев и Майната, които не разочароваха в абсолютно никакъв случай. И нищо чудно ....., с тия филмарщини дето пак вкараха. изревах Иначе, честита Impact титла на Майначето - нека си я носи със здраве. Very Happy

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Тука по default очаквах със Сев да направим добро мачле и да не разочароваме публиката. Никак обаче не съм очаквал с него да направим "мача на ППВ-то", ама съдейки по мнението на Вили (НАЙ, АМА НАЙ - ВАЖНОТО НЕЩО ЗА МОЯ МИЛОСТ!!!) и по вотовете, които сме събрали в категорията "Match of The Year" на сламитата - сме успели да го постигнем безапелационно и без никакви съмнения. Very Happy А що се отнася до самия мач, бях изключително надъхан за него и ми беше изключително приятно да играя срещу Северин и се надявам и при него да е обратното. Бяхме напълно равностойни, но в края той написа брилянтен пост и взе напълно заслужено победата. Не казвам, че и аз не я заслужавах, но в случая (и в крайна сметка) - по добрият надделя. Very Happy

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. - Първоначално не бях буукнат от колегата Енчев да участвам тук, но два дни след като започна СЪЩИНСКОТО шоу, той ми писа по скайп да заменя Томи и естествено - приех с пълна пара. Относно писането на поста - 'ми в началото ми беше доста трудно, понеже попринцип не ми харесва изобщо да цъкам с фейк кечисти, 'щото не се славя като много креативен, но после се отпуснах и го написах общо взето за ... час и нещо. И взе, че ми хареса. А за самият мач - прегледах постовете и на другите и очаквах или поста на Васко да бъде печеливш, или този на Наско. В крайна сметка - Енчев взе решение да даде победата на втория (слава тебе, Наско), което .... well, аз нямах никакви проблеми с това, защото не съм и очаквал още с първия ми пост в MCW да взема победа. Поне се радвам, че на Енчев му хареса това, което направих. Very Happy

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - РИВЕРА НЯМА ПОБЕЖДАВАНЕ, НЯМА СЛОМЯВАНЕ!!! изревах Ебааааахти поста изкара този човек. Още като го прочетох и ми стана ясно, че той запазва, защото просто беше ... АДСКИЯ ПОСТ, БРАТ. Евала обаче и на Тео, дето просто му се чудя как успя да го напише такъв голям пост ОТ ТЕЛЕФОН. Защото аз ако бях на негово място - директно щях да се откажа без да ми пука изобщо. изревах

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP. - С няколко думи - не ми хареса този мач. Толкова!!!

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Тук се надявах силно да победи Ривера и съответно да запази титлата (az si znam mn dobre zashto, no ... heheheh ;]]]) и то взе, че стана. Имаше и голямо раздаване и от Баев и Дамянски, обаче черешката беше появата на Андраде "Сиен" Алмас, която беше доста добра и очаквам в бъдеще с Ролинс да направят една много готина вражда.


Последната промяна е направена от Агента от Сливен на Чет Май 17, 2018 11:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.  - Много стабилен въргал настана! Определено съм леко изненадан от избора на победителката, но все пак Джи е от доста време тук и има някакъв натрупан опит.Дано кеширането й е незабравимо.

Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - OH MY GAAAAWD! ЕВАЛА НА ВСИЧКИТЕ или поне на повечето за този спектакъл който ни предоставиха.В моите очи това е кандидат за мач на годината поне към тоя момент.Сега и аз съм от тези които бяха изненадани от изборът на победител, но Рейнс си избухна с доста силни постове, все пак моите фаворити в началото на мача бяха Майкълс и Бенет, абе евала представиха се добре момчетата дано сега пушЪт на Рейнс не протече толкова  бързо, а нещата да се случват бавно и славно.

The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Ето това е един от двата филмарски мача за вечерта както и предвидимостта му.От прегазването на Роки над Амброуз до comeback-a на Дийн и случката с линейката.Този момент е достоен за Wresolution и сега да видим какъв рейн ще изкара Лунатикът.

Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Hollywood presents! Много жалко за Дарка, бях се нахъсал за филм с него, но все пак станаха разни неща и той не можа да се появи все пак най-важно е здравето!  Обаче от друга страна се сблъсках ОТНОВО с Енчев и направихме филм както само ние си знаем.Според мен ни се получи финалът бе оригинален, но тук както горният мач предсказуемостта взе връх.Ще се постарая да изкарам още един много солиден рейн с Импакт златото.

Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH. - Уникален мач с главно У! Агента и Сев се раздадоха и се разкъсаха поне в моите очи този  мач бе един от най-напрегнатите и драматични в който победителят не беше ясен до самият край.Класиката стана предполагах, че  Остин ще победи, но Леснар се оказа като голяма плячка за него.

Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. -  Много разнообразни постове видяхме и тука.Изборът за победител беше изненадващ и като цяло е интересно сега в каква насока ще тръгне той.

Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.  - Възможно най-подходящият край за такъв мач, макар и да беше малко странен бе поне вълнуващо.За първи път мач на Wresolution  завърша с вакантната титла.Това бе много хитър ход от страна на Енчев, ще се следи развитието.

Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP. - Вторият женски мач бе ОК като за мен нямаше изненада в избора на победителката.Обаче намесата беше ключова и сега ще видим разнообразие около титлата.

Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - IT'S MAIN EVENT, BAAAAY-BAAAY! Един дрийм мач който се превърна в абсолютна класика.Адски равностойни постове от страна и на тримата, цялата аудитория или по-точно повечето предвиждаха най-после, че Ролинс ще се добере до световната титла отново, но това не се случи заради ШОКИРАЩАТА И СЕНЗАЦИОННА намеса на  El Idolo - Andrade Sien Almas!  Много добре беше изпипана и най-вече наистина изненада се получи без разни спойлери.Коул запазва и продължава да е световен шампион, а нещата между Алмас и Ролинс се очертават да са интригуващи.

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.
- Тук също беше интересно да се видим как ще се развие този мач! Аз лично бях за Мария Канелис, но тя не спечели! все пак честито на победителката Ники Бела определено имаше нужда Джи от тази победа Браво.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH.
- Тук имаше доста интрига поне според мен в този мач! Преди мача нямах планове да сменявам Бенет, а след мача го смених защо стана това може би се питате? Отговора е много прост, защото някой от форума няма име и не знам кой е каза, че постовете са ми разпиляни нямам организация в постовете и така натакък, но няма значение вече! Имаше двама фаворити Бенет и Рейнс и избраха Роман явно са видяли нещо по-различно в играта му с което е победил, но не съжалявам, че смених Бенет! Сега играя моя човек с които слаб пост поне аз мисля, че няма да имам иначе! Евала на всички без Томи Края за мача.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH.
- Жалко, че Тео Мазнелинов пусна Скалата можеше да постигне много неща с този човек, но той си решава! Все пак добра победа за Юлиян заслужаваше победата и се радвам, че именно той спечели! Сега се надявам рейна му да е по-добър от този със световната титла.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH.
- Жалко наистина жалко за Дарксайдер, че си счупи пръста можеше да изнесат голям мач с филмара Рууд, но вместо това получихме поредна класика между Енчев и Майната или по скоро пореден Филм!!!!

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH.
-Тук също беше добър мача! Браво и на двамата особено на Агента много се раздаде, но Сев си е Сев той е най-големия и го доказа за пореден път! Браво и на двамата.

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY.
- Този мач ме изкефи как Дейвид Беноа ми даде победата и така спечелих! Просто беше епично и именно така аз имам моя Wresoltion moment и съм много горд и много доволен от себе си.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
- Тук се видя кой е най-добрия заслужена защита за Ривера, но ме шокира че вакантна титлата! Може пък това да е момента на Васко Метала да стане INDEPENDENT CHAMPION кой знае.

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP.
- Не знам идвете написаха по един два поста и за мен това беше леко не сериозно, но браво на Бри Бела добре се намеси и спаси положението, но важното е че се изигра така, че браво на момичетата.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- Милена Банкс е в EWF какъв момент само! Надъхах се като я видях, но все пак нека се върна в мача! Според мен заслужена победа на Адам Коул и се надявам някой ден ако е писано да се срещнем на един ринг, за да видя колко съм напреднал в тая игра...

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
1. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Liv Morgan vs. Michelle McCool vs. Asuka - DIVAS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Очаквах друг победител от гледна точка на букинга, но пък спечели най-силния играч в този мач. Поздравления Джи ти показа, че всеки трябва да се съобразява с теб. Ривера в женската дивизия.

2. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Roman Reigns vs. Mike Bennett vs. Matt Taven vs. Finn Balor (w/ AJ Styles) - SUPERSTARS MONEY IN THE BANK LADDER MATCH. - Тежък мач за мен имах план не успях да си го изпълня не ми стигна един пост. Дали това щеше да ми помогне ами един господ знае. но с силни характери на едно място няма как да не се получи класика. Победителя беше на кантар но поздравления за Скролера.

3. The Rock (C) vs. Dean Ambrose - CAREER VS. TITLE - UNDISPUTED CHAMPIONSHIP MATCH. - Знаехме резултата но въпреки това мача беше на ниво и не помрачи на това да му се изкефя на макс. Феинала беше як.

4. Lio Rush (C) vs. Bobby Roode - EMPTY ARENA IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Дака се контузи и го смених с удоволствие, особено срещу майната и направихме това което знаем най-добре. Не направихме техничен мач който да изоблиства от атлетизъм и въздушни номера. направихме филм пак.

5. Stone Cold Steve Austin vs. Brock Lesnar - SINGLES MATCH.
Както казах избиха се и беше точно това което очаквах.

6. Юлиян vs. David Benoit vs. Tommy End vs. Васко Метъла - STU HART MEMORIAL TROPHY. - Обосновал съм се в решението.

7. Judas Priest (C) vs. Pharaon Devitt vs. Теодосий - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
- Тук трябваше да има нов шампион по план. НО Ривера ги уби и се наложи да сменя тактиката понеже щеше да е глупаво да загуби чрез туш или предаване.

8. Carmella (C) vs. Sasha Banks - NO DQ MATCH FOR THE WOMENS CHAMPIONSHIP.

9. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Seth Rollins vs. Christian Cage - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- Отново неочакван финал, но пък какво от това играта продължава!

descriptionEWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018! - Page 4 EmptyRe: EWF Presents.............. THE BIGGEST PAY-PER-VIEW IN WRESTLING HISTORY - WRESOLUTION 2018!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply