EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

power_settings_newLogin to reply
+7
Wrestling Jesus
Агента от Сливен
~Apocalypt0
SimplyFlawless.
mr_enchev
Glorious
SUPREME.
11 posters

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
1. Adam Cole (C) vs. Bray Wyatt - HELL IN A CELL MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP.  - Сезонът след Ресолюшън никога не ми е харесвал що се отнася до е-фед играта. Но мисля все пак да дам всичко от себе си, знам че противникът ми ще е на 100%, въпросът е дали аз ще съм на топ-а на играта си, е, ще се опитам да се нахъсам и да дам най-доброто от себе си и мисля че все пак ще се получи доста интересен мачът между Коул и Уаятт.

2. Nikki Bella vs. ??? vs. ??? vs. ??? vs. ??? - XSCAPE MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP.  - Още една интересна стипулация която не съм сигурен какво означава, но съм сигурен че тук момичетата ще избухнат отново както направиха и предния турнир. Прогнозата ми е че Ники Белла ще спечели. Надушвам поредна намеса от Бри и някой spot в който двете ще разменат местата си отново.

3. Alexa Bliss vs. Charlotte Flair - STEEL CAGE MATCH w/Bobby Roode as a special-guest refferee. - Тук специалното е, че Боби Рууд е рефер. Понеже следя враждите знам че сега Боби Рууд таг-ва с Шарлът, тук предимството ще бъде в нейна поза. Тайно бях за Шарлът когато се биеха за куфарчето, така че гласът ми тук също отива при нея.

4. David Benoit (C) vs. Danielson vs. Damyan Mihaylov vs. Denis Cole vs. Darksider vs. Pharaon Devitt - MCW ELIMINATION CHAMBER MATCH for the MCW Independent Championship. - Както гледам картите тук са нагласени срещу шампионът. Смятам че ще има смяна на титлата. Според мен последните трима ще са Шампионът, Дениълсън и Дамян. Имам големи надежди за Дейвит Беноа, но тук ще заложа за не кой друг да е, а Деджимиян. Просто предчувствам че той ще вземе победата, макар и да е на #1 ред в "менюто" на Дениълсън. You just got the "menu"!

5. Shawn Michaels and Bobby Roode vs. Jeff Hardy and Finn Balor - FINAL WARS STEEL CAGE MATCH FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Забавно наименувание на мачът. Надявам се въпреки всичко това да не е последната война между отборите участващи в него. Харесва ми играта на Фин Балор, но според мен Джеф Харди ще му бъде спънка. Вотът ми отива при Дегенерацията Х тъй като са на losing streak и смятам че тук победата им няма да навреди на отбора на Джеф и Балор.

6. Dean Ambrose vs. Lio Rush vs. Stone Cold Steve Austin - DOOMSDAY CHAMBER OF BLOOD MATCH FOR THE VACANT EWF UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Агенте, знам че ще си ми ядосан за това което ще предположа тук и ти направих компромис последното PPV, е, тоя път няма да стане твоята и ще си предикт-на победа за АмброЮС. Причината е понеже играта на Фараона ме радва напоследък и не смятам че Стоун Колд заслужава да бъде заклещен в мид кард-а.  


7. John Cena (C) vs. The Miz - DIXIELAND MATCH FOR THE EWF HARDCORE AND THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Залагам за Джон Сина защото е истински американец. Сега сериозно, Джон Сина направи голям impact в мачът за куфарчето и честно казано по едно време бях твърдо решен че той ще вземе куфарчето, но уви, той беше приет с насмешка от екипа. Все пак се надявам от тук нататък хуморът на Сина да не излага играта му, въпреки че според мен Миз, като по-хитрият играч ще успее да запази титлите си и тази вражда ще продължи и за напред. Според мен победата на Миз не би навредила на Джон и враждата между тях ще продължи.



Крайната ми ретроспекция е, че не съм много надъхан за този турнир. Надявам се лятото да не е голям проблем и за другите играчи, защото за мен определено е, освен това имам личен живот и изобщо не ми е до е-федовете напоследък. И все пак, смятам че ще се получи приличен турнир и ще имаме предостатъчно време да си изиграем мачовете. Надявам се също предсказанията ми да не афектират никой негативно, тъй като те не са от особено значение за мен по принцип, просто бъдете приземени и играйте с кеф. А не като някои от нас които мразят живота си всеки път когато пишат пост.

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz

Официалното промо за турнира! Очаквам да направим готин турнир и всеки да се раздаде до някаква степен! Smile

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Промото си струваше чакането, направо е СКАНДАЛНО! Евала, Дамянски~! сърце

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Прекрасно! Правилен избор за начало и страхотно подбрани моменти.

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Поздравления и за промото и за избора за песен! Всичко се е получило ефикасно!

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Който си е свършил работата по шоуто,преспокойно може да ,,Скача,, към турнира 

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Поради по-слабата активност в турнира продължителноста на евента се удължава до другия петък!

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply