EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

power_settings_newLogin to reply
+7
Wrestling Jesus
Агента от Сливен
~Apocalypt0
SimplyFlawless.
mr_enchev
Glorious
SUPREME.
11 posters

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Може да започнете коментарите по турнира, който завърши с леки изключения, очакващи се да завършат скоро. 

1. Adam Cole (C) vs. Bray Wyatt - HELL IN A CELL MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. 
2. Nikki Bella vs. ??? vs. ??? vs. ??? vs. ??? - XSCAPE MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. 
3. Alexa Bliss vs. Charlotte Flair - STEEL CAGE MATCH w/Bobby Roode as a special-guest refferee. 
4. David Benoit (C) vs. Danielson vs. Damyan Mihaylov vs. Denis Cole vs. Darksider vs. Pharaon Devitt - MCW ELIMINATION CHAMBER MATCH for the MCW Independent Championship.
5. Shawn Michaels and Bobby Roode vs. Jeff Hardy and Finn Balor - FINAL WARS STEEL CAGE MATCH FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP.
6. Dean Ambrose vs. Lio Rush vs. Stone Cold Steve Austin - DOOMSDAY CHAMBER OF BLOOD MATCH FOR THE VACANT EWF UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. 
7. John Cena (C) vs. The Miz - DIXIELAND MATCH FOR THE EWF HARDCORE AND THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP.

КОМЕНТАРИ:

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Ами аз няма да коментирам всеки мач по отделно, но ще обобща като затвърдя че това е може би най-слабия турнир за 2019-та поне до сега и мисля че се получи така не само защото е лято но и поради обстоятелствата, нали нов екип а-у и докато се организират нещата отне известно време и за това мачовете се и забавиха толкова. Искам само да се извиня преднварително защото заявявам постоянно че искам да напускам не знам си к'во и то с право защото враждата ми с Ge6aa беше може би най-слабата вражда която съм имал в ЕВФ поради липсата самия ми опонент в схемата дори и по пронцип да беше в буукинга, можеше да си играя сам срещу себе си ако не изиграх мачът в един пост и заради това така се случи че МЕ-то беше по новия формат. Другите, ще прощавате, но смятам че XCAPE мачът между женските беше най-добре организиран и женските се представиха най-ударно но това пак смея да твърдя че е заради мудния буукинг, който беше най-сериозно развит около женската дивизия и да....Общо взето, този турнир беше слаба ракия. 1/10

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Като цяло и аз подкрепям мнението на Райвъра. Този турнир беше леко хаотичен заради сформирането на новият екип, а трябваше да изпратим подобаващо Вилито. Всъщност турнира не може да се каже, че е покъртително зле просто с оглед на представянето на участниците можеше да дадем доста повече. Евала за един мач който се получи най-ефикасно и това е този между женските. Личеше си старанието, което вложиха. От мачовете за Импакт и Хардкор титлата и отборният можеше да се получи по-добре. Обаче главният мач си беше разочарование и все пак евала на Коул, че го спаси от пълният провал.

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Никой не харесва Rage in a Cage, по някаква причина. I got the message last year, но реших да дам последен шанс на stipulation-a. Съветвам екипа от следващия "сезон" да вкара нов турнир за след Wresolution - по-лек и с по-различен контекст. Точно края на май беше тежък и за учащите, и за работещите. Относно мачовете - не знам дали да съм на 100% разочарована, или да се отнеса с разбиране. По-скоро ще направя второто. Благодаря на всички за "чаровните" съобщения след напускането ми (подчертавам, напускане на АДМИНСКИЯ пост). Съжалявам,че drop-нах новината толкова спонтанно и то след главното ППВ, но рано или късно щеше да се случи. Абсолютно е в реда на нещата да настъпи хаос за 1-2 месеца - докато екипа свикне да си върши работата реално, и докато потребителите свикнат да не се обръщат към мен, а да се сработват с различни персонажи. Надявам се,че бързо ще привикнете и провалът от този event няма да се повтаря. Но дори и от прочетеното, смея да твърдя,че пак имаше силни моменти. За да съм позитивна, ще се фокусирам над тях. Макар Ривера сам да си изработи Main Event-a, адски ми допадна идеята за поява на Sister Abigail (предполагаемо). WWE ще се сетят ли за нещо подобно? Май не. Радвам се,че той ще остане в идните месец-два, докато положението се закрепи, защото в момента стабилен Световен шампион е крайно нужен. Другият cool момент, който ще коментирам, е изявата на Стели с Пънк - и го вметнах, за да се обърне внимание,че екипът все пак има running идея за Пънк, и това е началото на тип storyline. Жалко,че за малко ще е натоварена с 2 задачи - да се занимава и с Пънк, и с Харди, но ще го преживее. Споменавайки Стели, направи ми яко впечатление в отборния мач. Както между другото, партньорката й. Както и продължението на сагата "къде е усмивката на Майкълс?". Енчев е човек, който стриктно върви по сюжета, за което евала. Ако Майнака беше малко по-бърз, всъщност щях да оценя сблъсъка по-добре, но whatever. Някои от по-новите решения на админите ме изненадаха - като например връщането на титлите при Наско, за да може Тео да се изкачи нагоре в йерархията. И не защото не го заслужава, дори напротив, просто очаквах,че малко по-дълго ще се задържи с двата пояса. В "Тройната заплаха" не се случи нищо крайно изненадващо. Вече свикнах Агента да fuck up-ва точно когато не трябва. А не е като да няма потенциал, дори да си смени кечиста, ако Остин му е писнал. Честито на Фараона за победата там, съветвам го да гледа Амброуз в AEW, за да се надъхва и да прави МАГИИ. Ако играех с кечист, винаги бих се спряла на Дийн. Така че за мен той е в най-удобното възможно положение. Женските мачове бяха най-силни в програмата. Не смятам,че съм обръщала повече внимание на тази девизия, просто момичетата са отговорни и винаги са били активни. С лидер като Бри, a.k.a Nikki Bella в момента, даже виждам голяма възможност за по-плодотворно развитие на враждите. Ами, това е, което ще кажа. Реших да не се фокусирам върху негативите, които всички знаем какви бяха. Призовавам ви да сте по-отговорни и по-бързо ЧУКАЩИ по клавиатурата, защото виждам,че новите booker-и имат желание да продължат делото ми, остава и потребителите да се раздават по същия начин. Успех!

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Нормално е при смяна да настане смут... но чак такова каквото стана не очаквах. Дамите направиха всичко кокто трябва и бързо. Другите неща малко се забавиха. Но съм разочарован от МЧР. С изключение на един който ме предупреди , че ще се забави другите имахте над 2 седмици.... а постовете са НУЛА!

Подкрепям решението на екипа за летните турнири.

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Единственият ми коментар е, че вече е време да сменя Остин и ОФИЦИАЛНО ЩЕ го направя в следващите няколко дни. Може от тази вечер да се каже съвсем спокойно, че ерата на Агента с Ледения Стив Остин IS OVER! С кой ще го сменя обаче - предпочитам на този етап да премълча. Време е за промяна!!

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
Колегите ми изтъкнаха негативните и позитивните черти на турнира, така че не смятам че трябва за пореден път да ги повтаям. Факт е че беше слаб турнир за EWF, но не може всеки турнир да бъде 10/10, а се провежда в най-трудния диапазон за е-фед средата - лятото. С екипа ще заложим на друга формула за провеждането на турнирите през лятото, за да не се получава както на Rage in a Cage. Smile Stay strong, guys! o spri molq te

descriptionEWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... RAGE IN A CAGE 2019~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply