EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

Наказателни точки.

power_settings_newLogin to reply
2 posters

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Моля до утре, златен петък, следните имена да са готови с постовете си:

1. Darksider-Heel
2. Gabrielka
3. Dji.
4. Miss Bliss
5. The Infamous
6. Don Sewerin
7. SimplyFlawless. (съжалявам,че се налага да пишеш два пъти, но Стели няма възможност тази седмица, по уважителни причини)

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
1 точка за Парцалев.

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Обръщам внимание на шампионите - вашите отсъствия/забавяния, ще ги считам за проява на несериозност. В момента говоря главно за Агента от Сливен, но това се отнася за всички, на които съм гласувала доверие и съм дала титли. Макар да не пиша точки тук, предупреждавам веднъж и повече няма да си правя труда - направо ви strip-вам от шампионските ви "звания" и получавате следващ push, ама през крив макарон.

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Аз бих могъл да питам защо пък "главно към Агента от Сливен" е обърнато т'ва, но няма и да питам за да не стават излишни драми, разправии и т.н. Ентрадата за МЕ-то си е там, така че оттук нататък - няма какво да се коментира. А, и да ти отговоря на въпроса - не, не се опитвам да проваля МЕ-то. Щом съм си писал ентрадата, значи нямам подобни намерения. А и никога и по никакъв повод не съм имал такива. Благодаря!!!

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Агента от Сливен написа:
Аз бих могъл да питам защо пък "главно към Агента от Сливен" е обърнато т'ва, но няма и да питам за да не стават излишни драми, разправии и т.н. Ентрадата за МЕ-то си е там, така че оттук нататък - няма какво да се коментира. А, и да ти отговоря на въпроса - не, не се опитвам да проваля МЕ-то. Щом съм си писал ентрадата, значи нямам подобни намерения. А и никога и по никакъв повод не съм имал такива. Благодаря!!!


Питанката ти е адски абсурдна. Първо, не те ли е срам като Световен шампион, за цяла седмица, която имаш за писане, да излезеш с един бакстейдж (в който не видях особен смисъл, ако трябва да съм напълно честна), и мижави 8 реда пост? Поправка - мен ще ме е срам да те оставя шампион, особено имайки в предвид кои бяха предишните потребители на твоето място и колко би свалил престижа на Световната титла с подобни представяния. Само за това чудо, ако нямах никакъв респект към теб, веднага бих те пратила at the back of the line. Ами, че той Наско, който едва-едва взе Хардкор титла, пише по-редовно, по-бързо и в крайна сметка повече от теб. Вдигни малко гарда! Второ, EНТРАДАТА за МЕ-то е написана кога!? Петък - последният ден от шоуто, в който вече трябва да мислиш как да fit-неш бойния си пост там, както всички останали. И не ти е за първи път. На всичкото отгоре, не прецакваш само себе си, а и опонентите си по този начин, тъй като и те тепърва трябва да пишат, като резултат от ТВОЕТО забавяне. Много пъти съм казвала - който има какъвто и да е проблем през седмицата относно писане и т.н., човешко е, може да ми се каже по-навреме за да измисля как да покрия липсата и въобще няма да го направя на въпрос. А това,че теб те мързи дори да информираш когото и да е от екипа, е висша форма на апатия и несериозност. Няма да ти се моля всяка седмица да свършиш нещо, което не изисква повече от 1 час внимание. И между другото, нямаше да се обръщам към теб ОФИЦИАЛНО и директно във форума, ако ми беше отговорил лично на съобщението в скайп. Благодаря!!!

descriptionНаказателни точки.  - Page 3 EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply