EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

Наказателни точки.

power_settings_newLogin to reply
2 posters

descriptionНаказателни точки.  EmptyНаказателни точки.

more_horiz
Отсега-нататък, поради фактът, че се омързелихте съвсем, ще получавате наказателни точки за всяко забавяне по седмичното шоу. Смятам,че съм ви улеснила достатъчно задачките, за да съм с чиста съвест и да не ми дреме в кои други федове играете, с колко акаунта и дали имате някаква "важна" работа. Човек, ако иска, ще намери време. И така, ще го обясня по най-простия и кратък начин.

1) При ненаписана ентрада в мачовете до сряда вечер /8 ч./ , получавате точка, независимо дали си "мислите", че можете да изиграете всичко до крайната дата - петък. Изглежда ми несериозно да гледам незапочнати неща в средата на седмицата, особено и при факта, че не зависите от постовете на опонента и редът, който поставям, е примерен.

2) При ненаписан боен пост до петък вечер /8 ч./, получавате точка, и няма да чакам нито минута повече от уреченото.

3) При получаване на втора точка за месеца, можете да се сбогувате с какъвто и push да съм ви обещала. И вината няма да е моя, а ваша.


Надявам се,че бях ясна. Лично ще следя за спазването на тези правила и няма да жаля абсолютно никого. Няма какво да ми се жалвате в скайп и да ми се оправдавате, няма и да напомням като развален грамофон какъв трябва да бъде графикът.

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Една точка в актива на The Phenomenal One. Тъй като мачът е отборен, ще уточня, че наказание не важи за партньора му.

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
По една наказателна точка за Ge6aaa и Dji.
Надявам се да е първа и последна. Smile

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Напомням,че до 8 вечерта днес трябва да сме приключили шоуто, т.е следните прекрасни хора трябва да са се разписали с по още 1 пост:


1. Ge6aaa
2. Ivchonii
3. Ветеран Ветерански
4. qnity-
5. Dabblelift
6. TheInfamous
7. Glorious


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на Пет Мар 16, 2018 8:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
qnity- току-що ме информира,че няма да може да напише пост, така че автоматично получава точка. Останалите имат още време за творенията си. Smile

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
В червено по-горе са отбелязани потребителите, получаващи точка тази седмица.

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
Точка за Dabblelift, тъй като срокът за ентрада не е изпълнен.

descriptionНаказателни точки.  EmptyRe: Наказателни точки.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply