EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

power_settings_newLogin to reply
+5
Nasko94
mr_enchev
uliqnbg
Wrestling Jesus
SUPREME.
9 posters

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Страхотен мач се получи и лично аз се радвам, че титлата отиде в Бри. Напълно я заслужава, след последните няколко силни ППВ-та, които направи. Някои от вас ще си кажат, че я build-вах за шампионка още от Сървайвър мелето миналия месец, но мога да ви уверя,че дори победата й тук не беше планирана въобще. В края на краищата, тук избирахме изцяло по постове, така че само мога да поздравя новата притежателка на титлата. Надявам се, че нейния рейн ще продължи да вдига летвата за останалите момичета.

2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Майната щеше да изработи нацяло мача, но в последствие не намери време и Енчев се намеси, което обаче в никакъв случай не го отчитам като минус. Все пак той е лидера на MCW, така или иначе трябваше да има роля конкретно в тази "Тройна Заплаха" и общо взето - всичко си върви нормално по сторилайн.

3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Мога само да кажа #RESPECT към момчетата, които се хвърлиха с такава мотивация да пишат и с тези си образи, въпреки че трябваше да комбинират и с друг мач на турнира. Наложи се аз да взема решение за победител, но щом Енчев е съгласен - значи съм била на прав път. Фараона наистина отбелязва израстване не само като Кевин Оуенс, но и като "Pharon Devitt" и честно казано - ако някой заслужава MCW титлата - това е Фараона. Е, и Теодосий, но това вече е друга тема. Very Happy

4. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Изумих се от постовете, които изписах с Клуба. За себе си, не съм очаквала да са и наполовина толкова добри, защото не ми е в кръвта да играя с Галоус и Андерсън, просто трябваше да довърша това, което с Васко започнахме едно време. Новите шампиони заслужиха титлите, просто Дарка и Дамян имат много добър синхрон на работа и им се отдават отборните битки. Благодаря на Deren, че се включи, въпреки че беше извън града. А тиймът Морисън-Миз, представян от Наско, съм сигурна,че ще е слеващия на върха - отново много добро представяне на турнира.

5. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. - Бях надъхана за този мач, наистина. По някаква причина, последните ми две вражди - едната със Саша Банкс /Габи/ и сега с Кармела /Ивка/, действат ползотворно на "кариерата" ми с Кели. Имам муза да пиша постове, имам муза да участвам в колкото се може повече мачове и сегменти, въобще - имам муза да играя, така както имах в самото ми начало преди 8 години. Ясно е,че не цъкам за титли и че няма да взема шансовете на нито една дива, но в крайна сметка виждам,че всички поддържат едно стабилно ниво и дават 100% от себе си. Това беше първа изява за Лив, не знам доколко Яни е свикнала с нея, но ще се разбере след време.

6. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Сред най-добрите мачове на турнира. Имах големи очаквания. Те се оправдаха, дори повече от това. Енчев показва все по-качествена игра и аз съм сигурна,че през 2018-та го очаква Main Event. Всъщност същото мога да кажа и за другите двама участници в мача. Дарк-а запази титлата, но това е напълно нормално, тъй като няма нито един fail като шампион до момента, а аз се стремя да давам възможно най-дълги рейнове. Юлиян направи звездно завръщане. Смятам,че ще набере повече инерция с Амброуз в бъдеще, когато няма и някакви лични проблеми, които да му пречат на свободната мисъл.

7. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP. - Ако трябва да съм честна, шампионът леко ме ядоса, защото другите по някакъв начин се сработиха помежду си, но Агента действа абсолютно хаотично от началото до самия край на сблъсъка. Което е абсолютно НАКАЗУЕМО /да, наказуемо, защото щях да му взема победата още в четвъртък вечер/. Постовете му не бяха лоши, но можеше много повече. Теодосий се справя страхотно със Скалата, Божко също започна да свиква с Накамура, и съм убедена,че ще си разменят титлите поне веднъж съвсем скоро.

8. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - За втори път да кажа колко впечатлена съм от Фараона. Държа на това,че Мистерио си е неговия кечист и още не мога да свикна със смяната, която направи, но започна да се представя убедително и с Оуенс. Майнака да не се скатава много с Рууд, ами да си стяга гъза, защото както се видя - Адам Коул #NarpaoGiUbiva и ако някой иска вражда за Световната титла - да се подготви за здраво писане и умуване. Very Happy Появата на Дамян с Ролинс беше "черешката на тортата". Никой не е очаквал подобен обрат, но все пак - ние не повтаряме случващото се WWE, или други федерации - по-често те гледат от нас. Надявам се storyline-a да се развие по план.

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
- ExplicitVixen. написа:
защото както се видя - Адам Коул #NarpaoGiUbiva и ако някой иска вражда за Световната титла - да се подготви за здраво писане и умуване. Very Happy 


АЗ! Не бих отказал... Бурен смях.
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply