EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

power_settings_newLogin to reply
+5
Nasko94
mr_enchev
uliqnbg
Wrestling Jesus
SUPREME.
9 posters

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyEWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
Unlimited

29th of December, 2017
Belfast, Ireland
Theme Song -   https://www.youtube.com/watch?v=u5-Cqpa09zM (TobyMac - Unstoppable)
Special Event - EVERY MATCH WILL BE TRIPLE THREAT OR FATAL FOUR WAY!

PROMO : https://youtu.be/Y6_3xw8n02E


POSTER:
EWF Presents... UNLIMITED 2017~! Poster12

MATCH-CARD (full) :

1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP..
2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
4. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP.
5. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP.
6. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP.
7. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP.
8. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP.


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на Сря Дек 20, 2017 6:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss
2. Judast Priest
3. Pharon Devitt
3. -
4. Carmella
5. Lio Rush
6. The Rock
7. Adam Cole

Започвам да работя по промото ~! Smile

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Имайте предвид, че не съм имал възможността да следя много от враждите ви. Този мач трябва да се получи. Знам, че могат да са на много високо ниво. Алекса мисля, че ще запази.
2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Еха.... DENIS COLE, BAY-BAY~! Майната ш'е ги трепе якУ.
3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Не знам на кого да заложа. Като че ли ми се иска Фараона да спечели.
3. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Залагам на Барът. Дерен е избрал отборът, който бях избрал да играя на онова място, така че ще ми е интересно как играе с тях. ;д
4. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. - Кармела е шампионка?! Надявам се, че ще запази.
5. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Някой беше казал да не очаквам шансове за титли, а в момента се бия за импакта. Това вече ми е третият мач за тази титла, все бяга от мен. :Д Това ми е и третият multi-man мач за нея. (2 тройни заплахи и една фатална четворка) Не мисля, че ще ми дадат титлата веднага след завръщането ми, но ако се представя на високо ниво не се знае. Имам големи очаквания и от съперниците ми. Дарка с Лио Ръш ме кефи, може би това е кечистът, който му пасва най-добре и може да направи най-много. Сигурно ще го пратят за световната титла след време, което е хубаво. За Енчев мога да кажа, че си е подобрил играта. Почнал е да си оформя поста, което е добре. След време, ако продължи така, ще може да го пратят за титлите на агента.
6. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP. - И защо Майк Бенет е още в EWF? Сигурно Стели го играе, не съм я гледал, дано е добра с него. Божо е сменил Стайлс, за да вземе Накамура, което не ми се струва като един добър избор, ако не познава добре инди/puro движенията му и т.н. , защото тогава е бил и по-разнообразен. Залагам на на Агента. (plz, ne psofai)
7. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - Е, Ривера най-после взе световната титла. Добре, че и майната получава най-после тази възможност, която трябва да получи. Не очаквам смяна на носителя на титлата, но супер много искам да видя майната като шампион. Очаквам да направят една голяма класика.

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Очаквам Алекса да запази тук въпреки огромните трудности които ще създадат на шампионката претенднетите. Очаквам много стойностен двубой.
2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. -
3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. -
3. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. Защо този мач не е ТЛС? Щеше да е хубава препратка, но на по-късен етап очаквам това да го видя но като за първи четворен сблъсък очаквам хъс и еМОЦИи!
4. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. -Ау тук нещата са на кантар, очаквам нахъсаност и стилна игра. Кели е фаворит но според мен сега не е точния момент.
5. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. Пореден сблсък между мен и Дарка. По-рано през годината отново участвах в мулти мач с Юлиян но тогава той бе със Самоа Джо. Смятам, че най накрая населих подхода ми в играта срещу Лио и няма да имам почти проблеми. Амброуз може би ще м затрудни.
6. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP. Според мен е малко рано агента да загуби титлата но победа на Роки не е изключена. На накимура му е рано трябва да влезе повече в образ.
7. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. Топ играчи един срещу друг. Според мен тук победата е за Адам Коул понеже ако загуби няма да е добре за бизнеса. но един от другите ще си създаде име и ще преследва титлата до край.

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - По-голяма е логиката Алекса да запази, за да удължи рейна си. Иначе и Бри не е лош избор, постовете й на миналия турнир бяха на ниво.
2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Denis Cole
3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Teodosiy
3. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Бих заложил на Сезаро и Шеймъс, защото е време за смяна на шампионите.
4. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. - Кармела най-вероятно ще запази.
5. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Няма значение кой между Майкълс и Ръш е шампион, и двамата заслужават дори да стигнат по-нагоре. Амброуз има много да наваксва и докато не го направи - едва ли ще му се даде титла. Залагам на Ръш.
6. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP. - Трудно за предсказване, особено при факта,че се води и мач-реванш на Бенет. Предполагам,че Стели ще го играе, а тя е доста добра в мъжката девизия. Все пак дано Остин запази отново.
7. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - Ще бъде интересен мач, но резултатът е лесно предвидим. Коул мачка конкуренцията.

Очертава се силен турнир. И огромно браво за постера, свидетел съм,че беше правен в 4-5 сутринта, защото Вили има странен ритъм на сън. Very Happy

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
Добавено е и официалното промо за ППВ-то, направено от Crossfit Jesus~!



Очаквам още коментари и предикшъни за турнира!

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
1. Alexa Bliss (C) vs. Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Paige - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Очертава се доста интересен мач тук. Лично аз симпатизирам на Джи, въпреки че вече беше шампионка и предаде титлата преди 1-2 месеца. Но мисля,че или ще запази Яни, или момичето с Бри Бела ще вземе победа. Гледах постовете й от миналия турнир и е напреднала много.
2. Denis Cole (c) vs. Judas Priest vs. Ангел Найденов - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Няма как да предвидя, но залагам,че Денис ще запази.
3. Pharon Devitt vs. Darksider vs. Teodosiy - TRIPLE THREAT MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Отново ще избера по интуиция - Дарка, защото доста добре развива образа си.
4. The Club (C) vs. The Bar (Sheamus & Cesaro) vs. ReDRagon (Bobby Fish & Kyle) vs. John Morrison and The Miz - FATAL-4 WAY FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - С нетърпение чакам да видя този мач. Всеки от отборите ме е впечатлил с по нещо и можем само да се гордеем със силна женска и отборна девизия, за каквато в другите форуми само могат да мечтаят.
5. Carmella (C) vs. Kelly Kelly vs. Liv Morgan - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. - Най-вероятно Кармела ще запази, защото Лив тъкмо дебютира, а Вили едва ли ще иска да вземе титла.
6. Lio Rush (C) vs. Dean Ambrose vs. Shawn Michaels - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Интересна тройка се получава. Не очаквах завръщането на Юлиян, въпреки че гласувах с "да" в анкетата, точно защото съм му гледала постовете с Амброуз и са добри. Но не бих му дала титла толкова рано, нека я заслужи. Или Енчев и Дарка ще си разменят титлите отново за да има повече интрига, или титлата остава в Ръш.
7. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Mike Bennett - FATAL-4 WAY MATCH FOR THE EWF UNIFIED CHAMPIONSHIP. - Правилно предположи някой, че ще изиграя с Бенет още един последен мач, защото така и нямаше мач-реванш за титлите. Нямам фаворит тук, мисля,че всички ще се изредят с титлата, но е вероятно да оставят Остин още малко като шампион.
8. MAIN EVENT : Adam Cole (C) vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - Радвам се,че Оуенс и Рууд са в МЕ-то. Може би шампиона е малко по-силен тях като игра, но са доста свежи като образи и придават разнообразие в мача. Все пак съм сигурна,че Коул запазва.

descriptionEWF Presents... UNLIMITED 2017~! EmptyRe: EWF Presents... UNLIMITED 2017~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply