EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

power_settings_newLogin to reply
4 posters

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. Empty8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. Jal6yWZ

Само крачка преди Main Event-a на вечерта, Ultimate титлата е заложена на карта. Крос ще се срещне с най-голямата си конкуренция до този момент, а Fiend най-сетне ще има дълго чаканата възможност да се бие за златото. Не пропускайте този голям мач, защото изненадите са гарантирани!

1. Karrion Kross
2. The Fiend

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz

.. I GAVE YOU FAIR WARNING
THE RECKONING IS UNDENIABLE
YOU CAN`T STOP WHAT IS
UNSTOPPABLE ..

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. 6OEUHKW

Cole: Само един мач ни дели от Main Event-a, но тази битка ще надмине всякакви очаквания и като нищо ще издуха самия главен мач по рейтинги. Всъщност знам защо нарекох това, което предстои да видим БИТКА. Защото това ще е последната среща между Karrion Kross и The Fiend. Враждата им трае вече няколко месеца и датира още от преди Royal Rumble мелето. Брей Уаят, ако мога все още да го наричам и с това име, явно имаше своите планове, които следваше стъпка по стъпка. Чудовището в него бавно се пробуждаше, но беше достатъчно търпеливо да изпълни всяка една нотка от съответния план. The Fiend влезе буквално под кожата на Ultimate шампиона, а това не е нещо, с което много хора могат да се похвалят. Враждата между тях дори прерастна в лична, когато Fiend отвлече талисмана на Кариън, а именно неговата мениджърка и жена - Scarlett Bordeaux. Имаше адски много драма и в последните седмици, обаче .. всичко свършва тази вечер, на най-големия PPV Event - Wresolution.
Ranallo: И аз смятам,че Fiend успя да влезе под кожата на Крос. Отдавна не бяхме виждали Кариън във фаза на абсолютна лудост, а докато съдбата на Скарлет не беше ясна, определено Крос беше постоянно на тръни и постоянно в търсене. Претендентът за златото добре си поигра, и колкото и Кариън да се опитваше да отвърне с подобни психо атаки - Wyatt/Fiend винаги беше с ход напред. Тази вечер Fiend има реални шансове да вдигне и Ultimate титлата, прекратявайки дългото царуване на Крос като шампион, а това може да се окаже the last straw for Karrion.
Cole: Крос е не само настоящия шампион, но и undefeated такъв и не трябва да забравяме този факт. В този ред на мисли, не трябва и да подценяваме Кариън. Естествено,че Fiend има огромни шансове и всъщност не знаем какви трикове може да измъкне, за да сюрпризира Крос и Скарлет, но едно е сигурно - Кариън няма да се остави лесно, особено когато царуването му като шампион е на карта. Вече повече от 4 месеца той държи златото и не е имал неуспех като изключим това,че бе елиминиран в Royal Rumble мелето. Но дори тогава, Кариън може да претендира,че нямаше реална елиминация, тъй като виновник за края на участието му беше The Fiend, а той излезе не особено легитимно като 21-ви участник.. и изчезна като в дън земя, след като успя да убие и надеждите на Крос да спечели сблъсъка.
Ranallo: След като говориш с факти, колега, и аз ще спомена един-единствен факт. Крос е защитавал титлата срещу почти всеки и се е изправял срещу почти всеки в ростера на EWF.. съответно е и побеждавал конкуренцията убедително. Но Крос никога не е заставал директно, 1on1 за титлата и не е побеждавал The Fiend! Ако успее да го направи тази вечер, то ще затвърди славата си на най-стабилния title holder в компанията и ще остане undefeated като такъв. Затова и предстоящата битка е толкова важна. Мога само да се надявам,че тандемът Bordeaux/Kross са готови за най-тежкия title defense.

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. QM2vh9z

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. Bau9Gwq

Cole: Пред нас седят най-големите имена в компанията, а Крос ми изглежда повече от готов, колега. Той ще мине и директно през огън, ако трябва, стига да остане Ultimate шампион. Виждали сме неговата мотивация и преди, но тази вечер е различна и можем да видим друго, ново лице на Крос. Крос е повече от наясно с кого се е захванал и на какво е способен също The Fiend. Двамата се опознаха добре в последните седмици, и ще разберем доколко това ще е фактор, когато между тях е и the golden prize - THE EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP-a.

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. 8L7LWEm

Ranallo: В предвид реакциите, публиката е разделена на различни мнения за предстоящия мач. Горе-долу както и ние двамата с теб. Остава обаче да се насладим на този екшън, който неминуемо ще има между Kross и Fiend - едно от най-дългоочакваните мелета в целия card. Но преди да дадем старт, е време да посрещнем и претендентът за шампионския колан. Шампионът е на тръни и напрегнато гледа към рампата. LET THE FIEND IN...

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
     - Здравейте ! Аз съм Bray Wyatt ! Мисля, че всички знаете това, но не всички знаете, точно какво се крие зад лицето – Bray Wyatt. Това може да ви промени драстично мнението за мен самия, може от любимата ви персона, да се превърна в най-мразената така.. може пък да ви стана още по-голям любимец…. Буквално всичко е възможно. А може да ви въвлека и в ада, заедно с мен. Но всичко това зависи само и единствено от вас и вашата гледна точка. От много време се опитвам да разкажа тази история, но винаги не събирах смелост. Всъщност я потисках дълбоко в себе си, а това повярвайте.. изигра ми доста лоша шега. Мисля, че това бе причината и за истинската поява на Fiend. Но, там мисля, че се крие още нещо. Нещо, което е по-могъщо от всички нас. Нещо по-могъщо дори и от Бог ! А като се има на представа, че това все пак съм аз.., може наистина да направите сметка, за какво зло иде реч. Но въпреки това, аз Bray Wyatt успявам да го удържа. Успявам някак си да се събера целия, парче по парче и да му изкрещя в лицето – НЕ ! Каквото и да става, колкото и да губа разсъдъка си, колкото и да опитваш да ме контролираш, нищо не зависи от теб, всичко зависи само и единствено от мен ! И това, което е в моята глава ! Та, Надявам се историята да ви хареса. Не е от най-дългите, но не е и от най-кратките. Затова, ще ви помоля да се облегнете назад и да слушате внимателно историята за - ,,Човека в гората !

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. F3faff0eb546760de27c3afbcba0e0bee25855b4
     - Когато бях малък и навлизащ точно в разцвета на живота. От онези години, когато усещаш, как цялата енергия на света блика вътре в теб и искаш да направиш нещо велико в живота, се случи и най-лошото и немислимо. Както във всяко едно семейство, така и в моето имаше проблеми. Живеехме само аз с моите братя. Парите за наем не стигаха. Нямахме помощ от родилите. Бяхме напълно сами. Бяхме сами в нищото. Налагаше се да се изнесем от тогавашната ни къща и да намерим убежище някъде другаде. На съвсем ново място. Като най-голям от всички, не знаех какво да правя. Всяка една моя мисъл беше за това, как трябва да зарежа дома в който съм израснал. Дома, който ми е дал всичко, което може да ми даде. Дом, който се очакваше да посрещне и всяко следващо мое начинание. Но уви. Когато си на върха, живота решава да ти го върне тъпкано. Та. Една вечер, изморен от мислите си и от гласовете в главата ми, реших да легна на тогавашната ми веранда, втренчил поглед в звездите и просто да поспя. Може би, като за последно в този така хубав и уютен дом. Унесъл се аз, а не след дълго и първият кошмар почука на вратата. Дори не искам да си спомня за него.., но имаше едно нещо в него, което го отличи от всички други. Сред всички гласове в главата ми, сякаш имаше един женски глас, който отчаяно крещеше едно единствено име – Abigail ! Но гласа бе толко тих, сякаш глас в пустиня. Едва, едва се чуваше. .. Стреснах се. Веднага отворих очи, целия облян в пот. Огледах се наоколо, нямаше никого. Погледнах към небето, а звездите светиха така искрящо, че чрез светлината си можеха да пречупят мрака на нощта веднъж и завинаги. В главата ми обаче бе настанало леко спокойствие за момент. За пръв от толкова време насам. Оставих поредния кошмар зад себе си и отново заспах. Нали не мислите, че последва нещо добро. Хаха. Не, не, не. Далеч сме от това. Последва кошмар .. отново. Този път.., този път обаче гласове нямаше. Или поне не бяха тия гласове, които не ме оставяха на мира дори за миг. Имаше само една къща.


8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. 31b8d52d619d115bcaaeee45eb46555a1b1fe3be

Насред нищото. Буквално. Разбира се, както всички аз също изпитвам страх. Страх, по-жесток дори и от смъртта. Дори не благоволих да се доближа до тази къща. Реших да побегна, но не стигах до никъде. Винаги се връщах до нея. Тогава сякаш ми просветна нещо. Ами ако тази къща всъщност е моето спасение ? Ако в нея се крие отговора на всичко досега. Ако успеем с братята ми да намерим убежище там и всичко най-сетне се подреди ? Сякаш добрите мисли, започнаха да навлизат леко в главата ми. Започнаха да образуват ореол от красиви неща. Бях щастлив. Почувствах се наистина щастлив. Та, събрах кураж и реших, да направя няколко крачи към къщата. Пристъпвайки смело и уверено напред, където очевидно ме чакаше нов живот, чух отново онзи глас – Abigail ! Abigail ! .. Този глас не стихваше, а когато се приближавах към къщата, той ставаше все по-силен и по-силен. Страха в мен надделя отново и за втори път се събудих и успях да е измъкна сякаш от поредния кошмар. Погледнах към небето отново, но там звезди нямаше.. Бе станало мрачно и дъждовните капки, започваха да капят една по една върху вече изпотеното ми лице. Сякаш скриваха тайно сълзите ми. Дори не помня, кога съм заспал отново, но само помня, че за капак на всичко, последва трети кошмар.. За радост бе последен ! Но дали пък бе и кошмар ? Хахах. Та.. Да. Озовах се отново пред къщата. Сякаш тази къща вече бе свързана по някакъв начин с мен.. и този глас отвътре.. Сякаш започна да става много по-разпознаваем. Сякаш сме израснали заедно. Удивително. Посегнах към вратата, но тя се отвори сама и БУМ ! Пред мен стоеше едно момиче, което неуморно и непрестанно повтаряше - ,,аз съм Abigail, добре дошъл вкъщи !“ ….. Да. Може да звучи плашещо и странно, но събрах смелост и престъпих напред… А когато го направих. Всичко в живота ми придоби смисъл. Без никакво изключение. Огледах се за миг и знаех.. Това е моят дом. Чувствах го. Това наистина бе моят дом… За жалост обаче, това бе просто едни сън. Просто поредният кошмар, който решава да те измъчи с това, което най-силно желаеш. … Събудих се. Събудих се под плачещото небе, но вече бях решен, че този сън, не е бил просто сън.. Това е била самата истина. Погледнах нагоре.. Капките дъжд изведнъж спряха… Тогава ми светна. Това бе знам от боговете ! Няма какво друго да е. Побързах да събудя моите братя.. Събрахме си багажа на бързо, качихме се на колата и потеглихме.. Не знаех къде отивам.. Просто карах напред, а този глас – ABIGAIL ! от съня ми, сякаш ме напътстваше през цялото време.. Братята ми започнаха да се притесняват. Започнаха да искат да се върнем обратно, но връщане вече нямаше.. Това бе единственото ни спасение. Това бе шанса ни отново да имаме дом… И ето на. Пристигнахме до къщата от моите сънища. Всъщност, това дори не бе сън.. Това бе самата истина. Къщата съществуваше.. по дяволите.. ТЯ БЕ ИСТИНСКА. Истинска къща насред нищото.. Истинска къща в гората. Най-сетне ! Нов живот ! … Взехме багажа и застанахме пред вратата, тогава понечейки да посегна към дръжката, тя се отвори сама.. Или по-скоро бе отворена, а зад нея стоеше, не кой да е, а именно – ABIGAIL !

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. NaughtyShadowyDugong-size_restricted

Момичето от съня ми също бе истинско !! Знаех си !.. .Знаех си през цялото време, че това не е просто сън ! Тя ни приветства с добре дошли и каза, че ни е очаквала цяла вечност.. Нима това момиче е на хиляди години ? Не мисля.. По-скоро го каза саркастично. Но.. УАУ.. Чувството да си у дома.. Неописуемо е… Най-сетне и братята ми бяха спокойни… Най-сетне всичко се подреди.. Но.. Да. Винаги има едно проклето – НО ! … Но както си и мислихме в началото това не бе обикновена къща.. Или по-скоро мястото на което беше, не бе обикновено място в една обикновена гора.. Всъщност, сестра ми.. така я наричам – Abigail…. Та сестра ми, Abi, ни събра всички и ни предупреди изрично да не ходим в хората.., тъй като там се криел – той ! Човекът в гората.. Първо си помислих, че се шегува и че опитва да ни стресне, докато не чух онзи писклив глас в главата си… Докато не усетих всяко едно настръхнало по тялото ми косъмче.. и не усетих онзи студен полъх.. Знаех, че говори истината. Знаех !! …. Но какво от това ? Има някакъв си човек.. Добре. Просто един обикновен човек в гората.. Едва ли е нещо повече. Все пак с братята ми често ходехме за зайци в гората. Срещали сме какви ли не създания.. Едва ли един човек, щеше да ни уплаши.



Та.. Решихме един ден с моите братя да отидем в гората за зайци. Взехме нашите прашки, отворихме вратата и побягнахме в нищото. През цялото време не спирах да мисля за това, което Abi ми каза. Не спирах да мисля, за човека в гората, но продължаваме да ми се струва, че това е просто една измислица.. Че това е поредния кошмар. Но сякаш сестра ми бе напълно истинска и искрена с мен. Въпреки това, това не ни спря. Продължихме напред с моите братя, докато от някъде не започна да се чува страховит глас. Глас който ставаше все по-силен и по-силен. Сякаш се доближаваше до нас. Но нямаше и следа от крачки. Нямаше и следа от никой. Братята ми се разпищяха и побягнаха на различни страни. Опитах се да ги спра, но уви. Потънал за пореден път в собственият си страх побягнах и аз. През цялото време обаче гласа не спираше и не спираше да се чува. Усещах болката в ушите ми. Стигаше до всяко едно мое нервно мозъчно окончание. Беше жестоко. Бягайки, мислих само за своите братя. Дано са добре… Дано успеят да се измъкнат… Или пък уви.. Пророних сълзи, сякаш усещах, че тях вече ги нямаше. Какво по дяволите сторих ? Та нали аз ги накарах да влезем в гората… Не спираха и не спираха да се ронят сълзи от очите ми.. не спираше и страха, не спираше и гласа в главата ми. Измъчваше ме жестоко.. Докато.. Докато в един момент не осъзнах, че прашката се е изплъзнала от ръцете ми. Буквално замръзнах на място ! … За миг си помислих, че след загубата на своите братя, да изгубя прашката си.. Да изгубя единствения вече за тях спомен – това е непростим грях. Обърнах се и я видях.. Обърнах се и я видях, но видях и нещото, което стои зад нея. По дяволите.. Abi беше права. Сестра ми бе права.. Това бе човека от гората. Той бе напълно истински. Той съществуваше.., но защо.. Или по-скоро какво направи с моите братя ? В този миг всякакви такива въпроси изчезнаха от ума ми. Погледа ми бе прикован само и единствено в моята прашка и в силуета на човека в гората, който се наведе към нея и я взе. За миг, сърцето ми спря.. Докато. Докато, не се случи нещо изненадващо.. Човека от гората пристъпи бавно към мен, вдигна ръка и ми подаде прашката… Двоумях се. Двоумях се дали да я взема, но все пак тя бе единствения останал спомен за моите братя и за моето изминало детство с тях.. Посегнах към нея и когато я взех от ръката ми… Го усетих. Какво ?? Да.. усетих онова докосване, сякаш докосвам себе си !! Не може да се опише с думи .. От страх за пореден път, се обърнах и побягнах с наведена на долу глава и докато се усетя бях вкъщи… Бях пред вратата на нашата къща. Отвътре се чуваха гласовете на моите братя.. Зарадвах се. Лицето ми грейна, но когато влезнах вътре.. Там нямаше нищо. Нямаше никой.. Освен моята сестра – Abigail ! Преглътнах тежко и пристъпих напред, след което седнах до нея и я погледнах в очите.. През сълзи и казах… Няма ги, братята ми ги няма, но той е истински.. Видях го …. Тогава тя ме попита, защо говоря така ? Попита ме, защо изобщо се притеснявам, защо се страхувам… Всъщност всичко е наред… !!!! Разбира се побързах да я упрекна, като и казах, че нищо никога вече няма да бъде същото. Не и след като братята ми ги няма, не и след като видях, че човека в гората е истински…. След което и разказах за това, което се е случило, а тя ме погледна още веднъж и ми каза…


- ,,Нищо не си разбрал, Bray. Всъщност.. Ти си човека в гората !“

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. JU7tQK

Хахахахаха. Каква история само !! Точно, като история от света на ужасите, но знайте едно.. Ужасите съществуват, историите за тях също… А какво да кажем за човека в гората… ТОЙ Е ТУК !


LET HIM IN !!!

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. The-fiend-bray-wyatt

Оо майко мила !! Ето го и него. От плът и кръв и както най-вече Bray Wyatt каза – Човека в гората е тук ! THE FIEND е тук ! Честно, останах без думи от историята на Bray Wyatt и макар и в началото да мислих, че това е поредната измислица… Уви. С очите си виждам ужаса, който е видял и самият той. Вижте само злокобата която се прокрадва от самото присъствие на Fiend. Това е нереално. Не ми се мисли, какво е на път да се случи. Дано Karrion Kross си е стегнал куфарите и си е купил еднопосочния билет за ада, защото ако Fiend го докопа тази вечер, то мисля, че ада, ще му се стори като Рай… Да си кажа честно, за пръв път нямам думи.. втрещен от цялата тази история, но въпреки това трябва да отбележим, че Wyatt успешно успя да си извоюва правото да се бие срещу Karrion Kross в Inferno Match. Да.. Макар и да бе леко нелегален начина на това да постигне, каквото желае, нападайки не кой да е а именно нашият гост водещ – MJF… Но, уви. Все пак става дума за Bray Wyatt или по-точно за човека в гората…. THE FIEND ! И докато казвам това, екшъна сякаш е на път да започне… И дори и започна, тъй като The Fiend със засилка от рампата прескачайки третото въже на ринга, повали Kross със саблен удар.


8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. The-fiend-bray-wyatt

Едва ли и Kross е очаквал нещо подобно.. Но спокойно може да кажем вече – започна се.. Или пък все още не ?? тъй като Fiend сега изправя опонента си и го запраща право извън ринга, докато адските пламъци, както Waytt ги нарече, не се възпламеняват лека полека и не обръщат цялата зала.. Невероятно начало на мача.. Нека обаче видим, каква, ще бъде и развръзката извън ринга, където Fiend просто господства, докато Kross изглежда напълно безсилен.. Вижте, как само Fiend е приковал ръце в черепа на Kross. Струва ми се, че при един по-силен натиск, то ще чуем неприятен пукащ звук. За наша радост обаче, както и за радост на Kross, това не се случва.. И Fiend решава да го избута в страни, след което се качвана ринга и таунтва….. РАЗПЛАМЕНЯВАЙКИ АДСКИТЕ ОГНЬОВЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ ….. Майчице мила !!!


8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. Giphy
Да си призная честно, не мога да гледам, но все пак ми се иска да разбера цялата развръзка на този така удивителен мач, който ни предстои да наблюдаваме.. Останете с нас !!!

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
МАЛЕ МИЛА! СЪЩИНСКИ HORROR ФИЛМ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО! ПРОСТО НЕ ТРЯБВА ДА ОТКЪСВАТЕ ОЧИ ОТ ТОЗИ ДУЕЛ!

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
Ето че INERNO MATCH-A започва между Karrion Kross and The Fiend for THE ULTIMATE TITLE! Двамата се впускат в битка.Те се хващат за вратовете, но е много важно кой ще успее да надделее в началният етап на двубоят.Karrion успява да преметне опонента си на тепиха и продължава да го държи в Headlock,но  the fiend успява да се изправи на колене и някак удря лакътя си в ребрата на Kross, но Karrion хваща главата му и я забива в тепиха по-доста коварен начин.След което веднага го хваща в Chinlock, но  The Fiend  успява да се изправи за пореден път иии прави Waist Lock Counter with Elbow Strikes, Karrion бива леко зашеметен от тези удари иии сега The Fiend се засилва ии поваля опонента си с Shoulder Tackle.Имаме опит за първи начален туш в сблъсъка..1.2...Повдигане.  Wyatt хваща левият крак на  Karrion  ии го удря няколко пъти в тепиха, явно иска да го обработи по някакъв начин. The Fiend  започва да забива коляното си в бедрото на KK, а от друга страна Karrion Kross започва леко да крещи от болка.Изглежда  Wyatt има някаква тактика, но да видим до колко ще сработи. Fiend сега се качва на второто въже и се готви да скочи върху крака на Kross, той политва, но  Karrion успява да изправи другият си крака навреме и той се нанизва в ченето на The Fiend. Bray леко бе зашеметен, Kross се изправя иии притиска опонента си в тепиха след което хваща главата му иии това е Head First into the Turnbuckle, Karrion опитва да набере инерция, а сега виждаме и едни доста мощни chop-ове от негова страна.Kross таунт-ва, след което хваща  Wyatt ии го запраща към другият ъгъл, той не се бави изобщо и се втурва към него с пълна мощ, но  The Fiend успява да вдигне единият си крак и да удари Karrion,  сега Kross е леко замаян,  Wyatt се засилва ииии това е....Running Senton! Прекрасно изпълнение от страна на The Fiend.Това беше доста неочаквано.Все пак Wyatt не опитва да тушира опонента си напротив той се готви за Mandible craw,    но по дяволите Karrion вдига  във въздуха и му прави Front Suplex от нищот! Опит за туш, дали краят ще дойде по-бързо от очакваното..1..2.....Повдигане на 2.50! До този момент ставаме свидетели на една равностойна битка между двамата, все още никой няма надмощие над другият. Fiend в момента е строполен на тепиха, Karrion се засилва ииии му прави Knee Drop, колената му буквално се забиха в слепоочието на The Fiend.Karrion Kross се качва на горното въже изчаква  The Fiend да се изправи иии скача за Diving Double Axe Handle, обаче The Fiend се отмества в последният миг след което забива от изневиделица - Clothesline! Wyatt сега хваща Kross ии опитва да му направи Neckbreaker, но Karrion успява да контрира като хваща  Wyatt през кръста иии това е....Германски Суплекс! Беше изпълнен с такава мощ, че  тялото на  The Fiend просто изхвърча от рамките на тепиха.Тялото му започва да се търкаля в близост до коментаторската маса, а Karrion също решава и излиза извън тепиха...Сега Kross дебне плячката,  Wyatt се обръща и Ultimate Champion-a се втурва към него с Spear, но The Fiend прави поредна контра-акция и хваща Karrion през раменете и Ultimate Champion-a отнася....Neckbreaker again! БОЖЕ ГОСПОДИ!!! Кръста и вратът на Kross едва не бяха потрошени на коварната земя. The Fiend хваща възможно най-бързо тялото на Karrion и го връща в рамките на тепиха и опитва туш, дали ще видим краят тук и сега.1..2.....KK отлепва лявото си рамо малко преди 3! Какъв мач дами и господа, не знам тези двамата какво ще предложат до края на този сблъсък.Wyatt отива в краят на ъгъла иии се готви да отнесе опонента си с Running Bulldog насочва се  към " Ultimate Champion-a " обаче.....Karrion го сграбчва иии това е....Spinebuster!! LOOK AT HIS EYES! KARRION  ИЗПРАВЯ THE FIEND  И ГО ЗАБИВА ВСЕ СИЛА В МЕТАЛНИЯТ КОЛ! Огнетите пламъци са около ринга и атмосферата наистина е ОГНЕНА и ВЗРИВООПАСНА! Вече се намират извън ринга и  Кариън взима един кендо стик и започва да налага THE FIEND с все сила! Това обаче не е всичко за The Fiend... KARRION KROSS  ВЗИМА МЕТАЛНИТЕ СТЪПАЛА И ГИ ЗАПРАЩА ПРАВО В THE FIEND!
8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. Bg30mU78. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. QBhuz6B

Невероятно изпълнение от страна на  KARRION KROSS сега шампиона връщ тялото на Уаят в бойното поле.Той приковава раменете на  Уаят веднагически  и ще опита да го тушира...Дали ще успее?!1...2.......NOOOPE! THE FIEND изритва малко преди 3! Karrion ще трябва да преосмисли стратегията си ако иска да продължи с царуването си и да запази титлата си  и да надвие маскираният си противник. Крос сега влачи тялото на The Fiend след което го изправя и го засилва към сглобките. Karrion отново прави своят таунт ии се изстрелва с голяма скорост към  опонента си, обаче  The Fiend не е случаен кечист и той вдига единият си крак и така спира Kross за момент.The Fiend се качва на второто въже и се опитва да повали Karrion, но Крос го спипва с KROSS JACKET! OH MY GOOD! Може да кажем че Уаят е загазил в този момент. Kross го спипа от нищото в този брутален убийствен захват за предаване. Дали обаче ще се предаде The Fiend? Той някак успява да преметне Кариън и сега се засилва върху него и това е мощен саблен удар за Шампиона! The Fiend без да губи никакво време излиза извън ринга и той. Сега да проследим каквоо ще се случи. Огънят спира и се пуска периодично дали накрая няма някой да се опари с него не се знае. The Fiend тръгва към Кариън обаче ШАМПИОНА ОТНОВО ГО ИЗНЕНАДВА И МУ БЪРКА В ОЧИТЕ СЛЕД КОЕТО ОТИВА ЗАД НЕГО И СЕГА ОПИТВА ДА СВАЛИ МАСКАТА МУ....
8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. 60irvx8

КАРИЪН ИСКА ДА СВАЛИ МАСКАТА НА THE FIEND! КОЛКО Е БИБЛЕЙСКО ТОВА ОТ НЕГОВА СТРАНА НЕ СЕ ЗНАЕ НО ТОЙ НАСТОЯТЕЛНО Е ХВАНАЛ THE FIEND  И СЕ ОПИТВА ДА МУ Я СВАЛИ... ТОВА НЯМА ДА МУ ДОНЕСЕ ПОБЕДА, НО ПЪК МОЖЕ ВЪТРЕШНО УДОВОЛСТВИЕ ДА МУ НАПРАВИ, ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ПРЕДСТОИ ДА РАЗБЕРЕМ!

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
Fiend се опитва да избута шампиона назад.. но маската му е почти наполовина свалена! WHAT A BIG MOMENT!

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
Какво начало само на мача. На какъв сблъсък ставаме свидетели. Fiend на няколко пъти бе на ръба от това да бъде туширан, но за негова радост, инстинкта му не го подведе и той успя да се повдигне. Какво да кажем и за Karrion Kross обаче. Още в самото начало бе нападнат, когато най-малко очакваше, но някак си успя да се завърне в срещата, а дори и да обърне палачинката, поставяйки Fiend в ситуации от които едва успя да се измъкне. И като заговорихме за ситуации, то в момента се намираме също в едната такава, а именно опита на Kross да свали маската на Fiend. Вижте само яростта с която той дърпа маската. Дори ако се загледаме, ще видим, как е наполовина свален, но Fiend се оказва доста костелив орех и изглежда, че и този път, ще успее да изтласка Kross.., а дори вижте и по какъв начин го прави. Той буквално се завъртя, за да постави тялото на Karrion Kross между себе си и пламъците. Kross няма избор.. Или трябва да пусне или ще бъде изгорен жив. А бъде ли изгорен, това значи и че титлата отива именно при Fiend. Какъв момент само. На това му се вика да си прикован между чука и наковалнята, но и точно в такива моменти си проличават големите лидери и шампиони… И не за друго, а най-вече за решението, което трябва да вземат на момента.. и по всичко личи, че Kross, ще вземе правилното, като за миг отпуска напъна и чрез въртеливо движение успява да застане отново зад Fiend, като след това го избутва към огъня… Какво по дяволите.. Не ми казвайте, че Kross го направи. Не ми казвайте, че Kross успя да запали Fiend…… По-скоро не… И по-скоро, какво виждат очите ми. След, като Fiend бе избутан, той буквално се подпря с ръце на огъня, без дори да бъде поразен от него… Моля някой дами каже, какво по дяволите се случва ??? Как изобщо, се очаква да победиш подобно нещо, след като дори не може да го изгориш ?? Вижте погледа и на Karrion Kross.. Той е не по-малко изненадан от нас и от всички фенове в залата и пред малките екрани. Въпреки това обаче, шампиона сякаш отново има отговор на ситуацията в която се вкара.. Той хваща сега Fiend за косата, като след това прави опит да забие лицето му право в адските огньове… Определено Kross е готов на всичко, за да си запази титлата, дори това и буквално да унищожи човека, който се е изправил на пътя му. За жалост обаче опита му бива попарен, след като малко преди да го натика лицето на Fiend в огъня, то той успява да го контрира, забивайки лакът в корема му, а след това с лека засилка, избутва тялото му в ръба на ринга. Kross буквално се преви на две от болка, а Fiend сякаш се прероди. Време беше. Време беше и чудовището да напомни за себе си. Макар и до момента да не сме видели тази му страна, за която Wyatt говореше по време на последните му няколко появи пред екрана.., а именно – най-тъмната страна на Fiend. Страната, която е дори отвъд тази на деветте кръга на ада. Не искам и да си помислям, какво е подготвил Fiend в репертоара си. Може би тайно стискам палци за Kross, тъй като ми става жал за него, но все пак всеки сам кове съдбата си, а неговата съдба бе прикована безброй пъти, докато се стигне до този момент. И ето ни тук и сега. Лице в лице с Fiend. Готов да жертва всичко. Обстановката буквално не може да бъде по-нажежена и като казвам това, го казва с право, тъй като Fiend хваща Kross, правейки това, което той направи с него преди малко, а именно опит да забие лицето му право в огъня….


8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. XWoXORd

Дали, ще успее… По-скоро не, тъй като Kross подобно на плужек, успя да му се изплъзне, а след това и самия Fiend го избута настрана. Сякаш чудовището не цели бърза победа. Сякаш иска да изцеди максимално силите на Kross. Сякаш изпитва и нуждата от това да го изгори жив.. Все неща типични за Fiend, който имам усещането, че дори изпитва и удоволствие от това да представи тези неща на нас – зрителите. Сякаш иска да всички ние да усетим страданието, което усеща Kross в момента и най-вече всички ние да усетим яростта на THE FIEND !! И докато казвам тези думи, то чудовището се възползва по прекрасен начин от момента.., сякаш да ,,нагласи сцената“ за следващото ,,представление“. Той вдига рекламните пана на ринга, като вади някаква кесия изпод него. Какво ли има вътре ?? Мисля, че съвсем скоро, ще разберем тъй като Fiend сякаш не е свършил. Той оставя торбичката на страна, като след това вдига глава и започва да се оглежда. Сякаш търси нещо.. ии сякаш го намери. Той си набелязва едни от неговите любими столове или по-точно най-любимият стол, а именно – люлеещият се. Колко думи само са били изречени на този стол и то какви. Мисля дори, че точно от този стол тръгна и всичко от самото завръщане още на Fiend във федерацията. Дали пък този стол няма да бъде и съдбоносен и на него всичко да приключи.. Разбира се всичко за Kross, тъй като Fiend взима стола и го слага в близост до него. Не знам за вас, но на мен започва да ми става все по-интересно. Сега Fiend изправя Kross, който изглежда леко замаян. Сякаш огъня лека-полека започва да замъглява разсъдъка и преценката му. А дали точно в този момент няма да му се замая и повече света, тъй като Fiend поставя ръката си право в огъня, а след това директно приклещва Kross в MANDIBLE CLAW !!! Какво по дяволите. Вижте мъките на Kross. Чуйте само писъците които издава. Имам чувството, че Fiend му гори устата отвътре.. и няма как да е другояче, тъй като чудовището мисля, че доста умишлено вкара ръката си първо в огъня. Сякаш искаше да обгори хубаво, за да може болката след това да е в пъти по-голяма от преди. Никаква милост просто от страна на Fiend. На това му се вика да отвориш портите на ада. И на това му се вика да се и запътиш натам, тъй като ако съдим по състоянието на Kross, то мисля, че душата му започна да го напуска безславно, а след това бива и избутан леко от Fiend, като сяда право на стола. А чудовището от своя страна застава точно пред разярилият се още повече огън, като таунтва и с пискливи звуци сочи към Karrion Kross. Имам усещането, че иска от нас да видим безпомощното тяло на шампиона. Сякаш ни казва – това ли е вашият шампион ?? Вижте го !!! И всичко това последвано от безумен и страховит смях. Майчице.. И докато смехът ни поразява мозъците и започваме да го чуваме от все повече страни.., то така и изведнъж изчезва, аа макар и с маска, определено може да кажем, че изражението на Fiend, леко се промени. Сякаш му хрумна още нещо. Той вдига глава, като след това поглежда право към торбичката, която по-рано изкара изпод ринга…, развързва я… ии вижте, какво има в нея.. Това ми прилича и мирише сякаш на барут, смесен с още някакви запалителни вещества на прах. Вече буквално се уверявам, че Fiend определено иска да вдигне не само Kross, но и цялата зала във въздуха. Той сега взима торбата, като изсипва нейното съдържание правейки си диря от нея, водеща право към стола, на който е Karrion Kross. Мисля, че най-сетне ми светне каква му е идеята. Дано обаче не е това което си мисля, тъй като на шампиона определено му е спукана работата. И ако съдим по неговото състояние, то мисля, че изход от тази ситуацията вече няма. А вижте само Fiend. Изглежда по-ентусиазиран за този момент от всякога. Въпроса е как обаче, ще запали тази диря, тъй като на около не вижда запалка. Ооо Боже.., само не ми казвай, че го направи по този начин. Вижте само. Той отново протяга ръка към огъня, като дори оставя ръкавицата си да пламне хубаво. Майчице мила. Ръката му заприлича на жива факла, аа след това се навежда и с горящата си ръка, пали дирята, която направо преди малко. КАКВООО ?? Запали се… Дирята се запали…, а Karrion Kross, не помръдва… Огъня го застига с ужасна скорост……  Ииииииии … ДААА ! Някак си….

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. SosXcI7

Някак си шампиона успява да се измъкне в последния момент. Сякаш мисълта от това, че може да бъде изгорен жив.. Мисълта от това, че може да изгуби титлата си и най-вече мисълта от това, че може да изгуби най-вече Scarlett, успяват да му дадат сили и да върнат разсъдъка му, а това му позволи да се изтърколи в последния момент. Просто НЕВЕРОЯТНО !!! На какъв мач само ставаме свидетели. Вижте и изражението на Fiend. Мисля, че той вече си представяше, какви, ще са заглавията след това, което направи, но уви. Шампиона за пореден път извади и своите рога и успя да надхитри чудовището, по-могъщо от самият дявол. Още веднъж, ще го кажа – НЕВЕРОЯТНО !!! Е не знам за вас, но вече искам този мач да не приключва. Колкото налудничаво и извратено да звучи… Това е просто спектакъл достоен за учебниците. Но…, мисля че има да става дори още по-достоен, тъй като по всичко личи, че този мач е далеч-далеч от приключване. Въпроса е дали това е добре за Karrion, но той сякаш вече изглежда прероден, тъй като се качва на ринга и застава лице в лице с The Fiend ! Ее.. това е шампиона ! Публиката е в екстаз, а ние сякаш започваме от начало. Без да се бави с цялата ярост изписана по лицето и в очите, Kross се вкопчва в люта схватка с Fiend. Двамата сякаш спорят за надмощие и за територия. Този път битката обаче отива в ръцете на Fiend, който избутва Kross към въжетата, а след това използвайки инерцията, поваля шампиона с TOSS SUPLEX !!! Дано видяхте как се разяриха пламъците при допира на тялото на шампиона с тепиха. Мисля, че температурата се увеличи още повече. Но нека това не ни заблуждава, тъй като дори и да отнесе Suplex, то Kross мигновено успява да се изправи. Това обаче не се понравя сякаш на Fiend. Той забива мощен удар в червата на шампиона, а след това чрез засилка от въжетата го поваля за пореден път, този път чрез HEADBUTT !!! Огньовете отново се възпламениха, но шампиона за пореден път се изправя на крака. Ее мисля, че в момента Kross доказва едно и то е, че може да се противопостави на Fiend. Да видим до кога обаче, ще успее да понесе всички тези удари от него. Макар и да изглежда сякаш нищо не се е случило, то всичко си има цена и рано или късно се плаща за нея. И не знам, защо си мисля, че при следващата подобна атака на Fiend, то Kross няма да понечи да се изправи повече.. Дано обаче греша, но мисля, ще разберем и съвсем скоро това, тъй като двамата отново се сблъскват в средата на ринга. Този път надмощието отива за шампиона, който умело използва въжетата да се изтласка, а също така и да изтласка Fiend, като след това го пресича и приклещва в лека схватка, а след това му прави и EXLODEER SUPLEX !!! БУМ !!! Експлозия дошла от нищото на ринга. ЕКСПЛОЗИЯ и от огньовете край ринга. Fiend буквално бе премазан след този на Kross, а изглежда, че шампиона най-вече си върна самоувереността. Да видим, дали ще успее обаче да се възползва максимално от момента. Да видим дали, ще успее да приключи с Fiend. Сякаш сега му се е паднало. Ноо той обаче не опитва туш ?? Не и този път ??? Сякаш си е научил урока от предните пъти и е наясно, че това НЯМА да спре Fiend. Сякаш, ще му трябва нещо повече.. Въпроса е, ще успее ли да го приложи изпълни без грешка. Той изправя сега Fiend.., но отнася от нищото SISTER ABIGAILLL !!!! Какво по дяволите беше това.. Не мога да повярвам, какво видяха очите ми току-що. Как е възможно това ?? Буквално в момента, в който Fiend без изправен от Karrion Kross, то той заби своя ,,коронен номер“ и така шампиона се оказа отново на тепиха. Дали, ще е за дълго обаче, тъй като сякаш по инстинкт той се изправя и от това.., но този път FIEND е подготвен и му забожда ужасяващо…

URANAGE SLAM !!!

8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. 0wwCpKb

Възпламенявайки огньовете то неузнаваемост… Майко мила. Буквално усетих как част от лицето ми дори бива обгорена. Това е нечовешко. Нечовешко, ще бъде обаче и ако Kross успее да се изправи от всичко, това, което понесе през последните минути…. Но нека обаче не отписваме шампиона.. Все пак се е справял с какво ли не…, мисля, че ще успее да се изправи от това, нека все пак обаче останем верни на себе си и да видим, какво ще се случи с огъня и дали Kross ще влезе в него, губейки титлата.. ТА ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ МОМЕНТА ????

description8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP. EmptyRe: 8. Karrion Kross (C) vs. The Fiend - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply