EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

description2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  Empty2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.

more_horiz
THE OFFICIAL INDUCTION OF CM PUNK INTO THE HALL OF FAME.

2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  CZ8PzpC

description2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  EmptyRe: 2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.

more_horiz
2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  Nigel%2BMcGuinness%2Band%2BMichael%2BCole

Michael Cole: Добър вечер и от нас с колегата Nigel McGuinness, уважаеми зрители. За нас е изключителна чест да сме сред announcer team-a за поредна година на не кое да е събитие, а именно WRESOLUTION. Преди малко видяхме един изключително важен момент, който със сигурност влиза в историята - влизането на Марти Скърл в залата на славата. Но тази вечер още една суперзвезда ще намери място в същата категория. Подобни моменти винаги са вълнуващи и за публиката, видяхме сълзи в очите на много от феновете дошли да посрещнат и изпратят Скърл one last time.
Nigel McGuinness: Абсолютно си прав, колега. Вечерта започва адски емоционално и ще продължи в същия дух, защото както вметна - още една от суперзвездите на федерацията ще влезе в HALL OF FAME - CLASS 2023. И то след броени минути! Останете с нас, защото ще чуем и реч от вече ветеран в залата на славата - Christian Cage, а малко след това ще посрещнем и последният HOF член за годината.

****


2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  UyD9rUD

Christian Cage: Знам,че е изненада да ме видите тук, тази вечер, но нямаше как да пропусна поканата, която ми бе отправена. Тъй като съм член на Залата на Славата, най-добре знам каква отговорност, а и чест е да бъдеш включен сред най-добрите в този бизнес, и по този начин името ти завинаги да се помни и да остане в историята. Много суперзвезди могат да минат през федерацията, да спечелят големи титли, да вземат големи призове и да постигнат върха на кариерите си, но най-големия връх е именно златното признание, наречето Hall of Fame. По-рано сред редиците застана Марти Скърл, и няма как да съм по-съгласен с подобно решение, макар да не съм имал удоволствието да застана на един ринг срещу него. За сметка на това съм имал този шанс с човекът, който съм напът да ви представя. За мен образът на този човек е легендарен, но вместо да ви изреждам хилядите му успехи, ще оставя този tribute, подготвен от компанията, да говори вместо мен. Дами и господа, please welcome the newest HALL OF FAME INDUCTEE - CLASS 2023 ....... "THE BEST IN THE WORLD" .......

2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  SMKEscB

2. HALL OF FAME CEREMONY - PART 2.  FGyKgef

privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply