Nasko94 написа:
Видях всички мачове, но ще коментирам по-обобщено. Огромно впечатление ми направиха участниците в мача за куфарчето особено новите като Мат Ридъл и РВД понеже им е първи такъв мач. Рано им е да го вземат обаче им е ценен опит. Смятах,че ако Агента не го вземе, Джеф Харди е добра опция. Васко имаше прекалено много пушове напоследък, пък и така или иначе щеше да вземе победа в отборния мач. В отборния мач нямаше изненади, но момчето с Майкълс го изнесе много качествено. С Вили се сработват добре, може би и със Сев биха. Кейн/Гробаря беше страхотен мач, в който ми се стори,че има конкретен сценарий, но в това няма нищо лошо понеже и двамата в момента се развиват нагоре. Същото може да се каже за мача между Геша и Майната, който хваща окото и ми се струва,че ще има продължение на тяхната вражда някак. Фараона и Гената се раздадоха за пореден път. Надявам се,че Фараона поне ще мине в редовната девизия след като загуби и мач-реванш. Гената заслужава да е шампион още дълго. Момчето с Накамура също. Радвам се,че помагам на нов играч и мисля,че враждата ни беше качествена. В МЕ-то имаше огромни изненади. Старта между Зиглър и Райли беше обещаващ, но Ривера обра точките. Вероятно е било със замисъл и ако си продължат враждата Коул/Зиглър ще е уникално. Супер турнир в общи линии, оправдахме името Wresolution.


Много добре написано нямам какво да добавя ,освен да поздравя всички.