EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

power_settings_newLogin to reply
+2
vasko123
SUPREME.
6 posters

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
Уникални промо и постер. Турнира ще го следя с интерес, особено мача с Уаят и Крос тъй като с тях ми се получиха добри мачове и сегменти този месец.

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
Хайде да се забавляваме и да направим така че турнира да е супер 💪

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
1. Opening Show w/The EWF X-DIVISION CHAMPION - Brock Lesnar.
Надявам се да има мач за тази титла а да не е само сегмент с Фараона.

2. Randy Orton vs. Ric Flair - NO HOLDS BARRED MATCH.
Има потенциал за добър мач който ДА НЕ СЕ играе в архивите хаха. Според мен победата ще отиде при Васко. Дано Сев се стегне с Ортън.

3. RVD vs. The Undertaker - NO DQ MATCH.
Прогнозата ми е за победа на РВД понеже той ми се струва по-добър откъм постове и оформления. Все пак се надявам на стабилно представяне от Гробаря.

4. Shinsuke Nakamura (C) vs. The Miz - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP.
Накамура трябва да си вдигне нивото на игра в противен случай ще загуби още на първата си защита срещу Миз. Дано стане добър мач.

5. Jeff Hardy Issues a Challenge for a Rematch against Triple H.
Вили срещу Стели интересно. Вили цепи и кърти мивки с Играта, а Стели играе доста прилично с Харди така чее ще бъде интересно за проследяване. Залагам на TRIPLEEEEEEEEEE H!


6. TRADITIONAL SURVIVOR SERIES MATCH - Team Cole (Adam Cole, Dolph Ziggler, ??? and ???) vs. Team Austin (Stone Cold, Will Ospreay, ??? and ???) - WINNING TEAM GOES TO THE QUALIFICATION MATCHES.
Гвоздеят на програмата! Според мен това ще си е мачът на вечерта и няма какво да го спре да бъде! Надявам се всички да са максимално надъхани защото аз пак мисля да избухвам с Крос и Team Cole ще видят зор с KARRION KROSS! Нека по-добрият и сработен отбор да спечели пожелавам успех на всички!


9. Marty Scurll (C) vs. ??? (WINNER FROM THE QUALIFICATIONS) - EWF WORLD CHAMPIONSHIP.
Не се залавям да правя прогнози кой ще спечели този мини турнир за световната титла, понеже всичко може да се случи и изненади да има, но на Дарка никак няма да му е лесно. Все пак ако трябва да определя топ 4 човека с най-големи възможности ето така би изглеждал топа

1. Adam Cole
2. Will Ospreay
3. Bray Wyatt
4. Karrion Kross

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
1 .Просто промо от Поул Хейманд

2. Randy Orton vs. Ric Flair - NO HOLDS BARRED MATCH.-Невероятни постове трудно ми е но залагам  Васко Светкавицата

3. RVD vs. The Undertaker - NO DQ MATCH.-Шефа ще реши

4. Shinsuke Nakamura (C) vs. The Miz - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP.-Nakamura макар че постовете са добри и от двамата

5. Jeff Hardy Issues a Challenge for a Rematch against Triple H.-Oпа сега стана страшно две мацки 😂на коя ли да заложа не знам и двете сте с много добри постове но хайде Хиксовете (Подмазвам се на админа),извън шегата съвсем сериозно развностойни сте но Трите Хикса

6. TRADITIONAL SURVIVOR SERIES MATCH - Team Cole (Adam Cole, Dolph Ziggler, ??? and ???) vs. Team Austin (Stone Cold, Will Ospreay, ??? and ???) - WINNING TEAM GOES TO THE QUALIFICATION MATCHES.- Залагам на Теаm Austin но постовете и на двамата ме кефям изключително много


9. Marty Scurll (C) vs. ??? (WINNER FROM THE QUALIFICATIONS) - EWF WORLD CHAMPIONSHIP.-Евентуално ако се завърне Острието или Брей Уаят

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
1. Opening Show w/The EWF X-DIVISION CHAMPION - Brock Lesnar.
- Вече поне част от този сегмент е изигран, така че няма какво да прогнозирам. Може би ще има някаква специална намеса, която не очакваме.

2. Randy Orton vs. Ric Flair - NO HOLDS BARRED MATCH.
- Силни играчи, които са способни да направят много качествен сблъсък. Допълнителната стипулация е огромен бонус, който ще разшири креативните им възможности и нямам никакво съмнение, че ще се възползват. Прогнозирам Flair за победител, но предварително нямам проблем с който и да е краен резултат, стига победата да бъде заслужена.

3. RVD vs. The Undertaker - NO DQ MATCH.
- Играта и на двамата е солидна, имайки предвид че тепърва навлизат по-надълбоко в играта и тепърва ще се развиват. Нещо ме кара да си мисля, че Гробаря ще се поздрави с успеха, но само времето ще покаже как в действителност ще се представят и кой ще е по-доволен. Фактът, че този двубой ще е No DQ може да им е само в помощ. Кечистите им са участвали в безброй екстремни мачове, така че нищо чудно да почерпят вдъхновение от тях.

4. Shinsuke Nakamura (C) vs. The Miz - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP.
- Малко изненадващо се стекоха обстоятелствата, но в крайна сметка един от новите се сдоби с Impact титлата, което е хубаво да се види. Дано това го мотивира да се развива. Наско на хартия е фаворит, заради най-вече опита си, но никога не трябва да подценяваш съперника си. И все пак трябва да се отбележи, че той от тази титла не се нуждае, така че най-доброто в случая ще е Nakamura да продължи да е шампион.

5. Jeff Hardy Issues a Challenge for a Rematch against Triple H.
- Нямам никакви специфични очаквания, защото се оказа, че за опонент ще има друг, а именно Kane. Може би победа за втория.

6. TRADITIONAL SURVIVOR SERIES MATCH - Team Cole (Adam Cole, Dolph Ziggler, ??? and ???) vs. Team Austin (Stone Cold, Will Ospreay, ??? and ???) - WINNING TEAM GOES TO THE QUALIFICATION MATCHES.
- Това трябва да е топ мач. Който и отбор да спечели, то може би грешка няма да има в решението.

9. Marty Scurll (C) vs. ??? (WINNER FROM THE QUALIFICATIONS) - EWF WORLD CHAMPIONSHIP.
- Надявам се, напълно егоистично, аз да се окажа тук, пък вече каквото сабя покаже.

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
Мина едно изключително интересно и вълнуващо ППВ.. за някои участници и тежко. Искам да благодаря на всеки за включването и това, че показахте отговорност. Ако не бяхте толкова организирани, нямаше да свършим точно на време. Така че - огромно ЕВАЛА!

Можете да коментирате турнира!

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
Всичко беше на ниво и се радвам, че успях да се включа в турнира с новия си кечист. Мога да свикна бързо с него и доколкото знам съотборника ми и опонентите ми са опитни и мога да науча много от тях. Честито на новия Световен шампион. Квалификациите бяха интересни и той заслужено взе титлата. Не съм следял всичко, но честито и на останалите победители. Турнира беше супер!

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2023!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply