EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

power_settings_newLogin to reply
+3
vasko123
Glorious
SUPREME.
7 posters

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Поздравление на Реката, наистина си го заслужи.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Драги съфорумци, можете да драснете коментари за ППВ-то. Естествено, любопитно ми е и как сте го усетили покрай празниците.. надявам се с максимално улеснената програма, да не съм ви стъжнила особено живота с писане. Very Happy Фактите обаче са,че за пореден път трябва да ви благодаря за добрата игра и най-вече... точността. Особено когато става дума за мащабен мач като Ръмбъл, трудно е ако няма организация, но вие дори не чакахте подканвания и т.н. - абе, ТОП сте! Завръщанията също бяха на ниво, надявам се сте останали приятно изненадани. Аз ще пусна по-обстоян коментар за всеки мач по-нататък, но за да не влияя на оценките - предпочитам първо да видя няколко изказвания. Давайте! сърце

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Рядко коментирам, но този път имах възможност да видя повече от турнира.
1. Opening Show w/STONE COLD STEVE AUSTIN. - Изборът Агента да отвори шоуто е логичен, защото е сред най-добрите на микрофона и се градеше за мелето. 2. The Miz (C) issues an Open Challenge - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Очаквах Наско да загуби титлата, но не очаквах, че ще е от Вейдър. Много интересен избор за шампион, но човекът който играе се представя страхотно и щом му е гласувано доверие значи има причина. 3. Jon Moxley vs. Bray Wyatt/The Fiend - ASYLYM MATCH. - Вижда се развитие при Моксли, но образът на Геша е прекалено доминантен. Заслужена победа, тъй като тук Уаят е дори по-интересен отколкото в WWE. 4. Karrion Kross (C) vs. Roman Reigns - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP, NO DQ MATCH. - Нямаше как да има смяна на шампиона, защото претендентът е още нов играч, но си личи,че е нахъсан и скоро не е изключено да вземе титла и той. Майната трябва да подържи още и с всяка изминала седмица се вижда,че също се надъхва повече и повече. 5. RVD vs. Shinsuke Nakamura - REMATCH FROM DAWN OF THE ELITE. - Много приятна изненада от новите момчета. Не ги познавам, но ми се струва,че могат да бъдат бъдещето. 6. The Bella Twins vs. Scarlett Bordeaux - 2-ON-1 DIVAS HANDICAP MATCH. - Много бяха равностойни двете и опитът на Вили си каза думата. Тя и сама вече каза,че й е приятно да играе със Скарлет, което е видно и макар да няма женска девизия, сигурно ще намери начин за изява с нея и по мачове. 7. Brock Lesnar (C) vs. ??? - EWF X-DIVISON CHAMPIONSHIP MATCH. - Страхотно завръщане, но може би още чакаме един боен пост. Ако не, все пак ще кажа,че Фараона заслужава да държи титлата, както и Баев. 8. Ric Flair (C) vs. Marty Scurll - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Честито на Васко,че запази. Не предвиждах такъв развой, но определено беше най-интересния финал в мач на турнира. Толкова голям билд имаше и завършването с дисквалификация предполага продължение на враждата. А и виждам вече,че още един човек ще влезе в тази вражда. Ще е интересно да се наблюдава развитието около Световната титла. 9. 20-MAN ROYAL RUMBLE MATCH - WINNER WILL FACE THE WORLD CHAMPION AT WRESOLUTION. - Беше удоволствие за мен да се включа в мача. Разполагах с достатъчно време и може би се видя от постовете ми и от това че останах по-дълго от очакваното. Аз съм съгласна,че фаворити бяха точно хората, които останаха във финалната тройка. Който и да беше спечелил от тях, щеше да е ясно защо. Поздравления на Адам Коул и за завръщането, и за победата.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Съжалявам, че ще дам оценка само за това в което съм участвал. Просто искам да кажа,че съм благодарен за шанса за титла. Излязох срещу прекалено силен опонент и той заслужено запази титлата, но така добих опит и знам по-добре какво се очаква. Това беше и първото меле за мен. Гледах да се включа активно в свободния си ден и имах само един. Хареса ми организацията и това че получих толкова наставления. Погледнах и финала и честито на победителя. Последните постове са наистина добри.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Ще дам коментар само за мелето, тъй като не съм чел нищо друго от турнира - бях фокусиран единствено върху него. Едно от най-добрите мелета в историята на този форум. Поне за Моя Милост. Защото всички участници бяха абсолютно надъхани и точни, което допълнително допринесе за успеха на този мач. Но заедно с това - трябва и да отчета още нещо. Финалът не трябваше да е този, който видяхме. Трябваше да е съвсем друг, но ще оставя на Вили да каже нужното в нейния коментар. Поднасям поздравления на Ривера за победата, но трябва да знае още отсега. From now on, he's on the list. And that's Stone Cold's list. Smile

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz

1. Opening Show w/STONE COLD STEVE AUSTIN.
-Браво на агента, силно промо с Леденият!

2. The Miz (C) issues an Open Challenge - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH.
- Неочаквано или не, Наско загуби титлата от Вейдър, ще видим какво ще направи Денката като шампион!

3. Jon Moxley vs. Bray Wyatt/The Fiend - ASYLYM MATCH.
- Логичното се случи и Bray Wyatt спечели! Нямаше изненади в този мач.

4. Karrion Kross (C) vs. Roman Reigns - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP, NO DQ MATCH.
- Майната е в най-добрата форма в живота си, откакто взе Kross! Все пак съм сигурен, че и времето на Рейнс ще дойде, ако продължава в същият дух.

5. RVD vs. Shinsuke Nakamura - REMATCH FROM DAWN OF THE ELITE.
- Винаги е хубаво да гледам как нови играчи се развиват в играта. Но това не променя фактът, че трябва тези момчета да се вслушваш в съветите на по-опитните от тях.

6. The Bella Twins vs. Scarlett Bordeaux - 2-ON-1 DIVAS HANDICAP MATCH.
- Отново нищо, което да е изненадващо! Барбито си е барби, легенда!

7. Brock Lesnar (C) vs. ??? - EWF X-DIVISON CHAMPIONSHIP MATCH.
- Тук останах малко разочарован, от Баев, но се надявам да се реваншира много скоро!

8. Ric Flair (C) vs. Marty Scurll - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH.
- НАЙ-ГОЛЕМИЯ Е В EWF! СЕВ Е ВЕЛИК, но ако очаква, че ще му дам просто WHC то, за което се борех 7 години. Жестоко се лъже, като цяло ще трябва доста да се постараете, за да вземете това WHC от мен, момчета!

9. 20-MAN ROYAL RUMBLE MATCH - WINNER WILL FACE THE WORLD CHAMPION AT WRESOLUTION.

- С риск да се повторя за пореден път! Нищо неочаквано. Всички очакваха Адам Коул, че ще спечели и той победи. Хубаво щеше да е да има някаква изненада, но така е решил екипът!

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
Обещах да коментирам, така че няма да разочаровам аудиторията. Първо ще кажа 1-2 думи цялостно и след това мач по мач. В предвид празничната атмосфера, смятам,че това беше далеч по-силно ППВ от очакваното. Радвам се, че всичко се случи навреме и нямах излишни притеснения. Благодаря, съфорумци!  сърце

1. Opening Show w/STONE COLD STEVE AUSTIN. - Агента винаги е бил СИЛА на микрофона, макар че на някои хора стила му им идва в повече. За мен той перфектно влиза в образа на Остин, и го докарва на моменти дори по-добре от WWE истинската версия. Жаргонът и псувните за мен не са проблем, пък и ако бяха позволени за излъчване по телевизия, Ледения щеше да ползва подобен език. Идеята на Оупенинг-а беше да се хайп-не малко повече мелето, и задачата беше изпълнена.

2. The Miz (C) issues an Open Challenge - EWF IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - Рейнът на Наско не беше плануван така или иначе. Попринцип никой от EWF не цъка за тиквени медали.. така де, отличия на хартия. Но титла към момента е по-удачно да я държи някой друг. Доверявам се тук на Денката, тъй като е показал, че може да е сериозен, а и имаме перфектна комуникация, т.е ако има проблем - винаги ще намерим опция за решаването му, като става дума за буукинг. Надявам се,че е щастлив да се нарича шампион тук, и идват интересни опоненти към него също в най-близко време.

3. Jon Moxley vs. Bray Wyatt/The Fiend - ASYLYM MATCH.- Геша не спира да удивлява и впечатлява. Макар че дадохме доста push на Моксли в продължение на враждата, при подобна доминация от Уаят, просто нямаше как войната им да завърши другояче. Особено сега, когато и Fiend е вкаран в действие. Бъдещето пред Геша е ..... няма нужда да спойл-вам, но той е адски надъхан и може да стигне далеч, дори като достойна част на Main Event сцената.

4. Karrion Kross (C) vs. Roman Reigns - EWF ULTIMATE CHAMPIONSHIP, NO DQ MATCH. - Дадох шанс на нов човек да покаже умения и не останах разочарована. Майната имаше по-ниски очаквания в началото, но остана доволен, че все пак ще трябва да се потруди доста, за да запази. Както Васко каза, Майната никога не е бил в по-добра форма.. особено в образа си с Крос. Допълнително се нахъсва от това,че е с титла и от това,че си има мениджърка. Въобще - ТОП е, но съм далеч от мисълта,че само това е неговият потенциал и съм почти сигурна,че ще показва все по-мощна игра.

5. RVD vs. Shinsuke Nakamura - REMATCH FROM DAWN OF THE ELITE.- ОБОЖАВАМ да гледам новите ни потребители в действие. Знам,че имат много над какво да работят, но внасят една по-особена енергия във форума и в постовете си. Тео дори има страхотни буукинг идеи, поне за собствения си образ, а това ми е в огромна помощ. Георги от друга страна е надъхан на макс, макар че играе от телефон и това едва ли е лесно. Резултатът бе честен според мен и нямам търпение да видя накъде ще... ги издуха вятъра. Всъщност, не че не знам в общи линии, но вече споменах колко много ме изненадват с всяка една своя изява.

6. The Bella Twins vs. Scarlett Bordeaux - 2-ON-1 DIVAS HANDICAP MATCH.- Мисля,че си личи все повече колко ме кефи играта със Скарлет. Много исках да имаме женска девизия и да имам възможност да съм постоянна с нея, но за съжаление ще гледате divas мачове само отвреме-навреме. Опонентката ми беше, както винаги, стабилна конкуренция. Евала, тъй като знам колко й е натоварен графика в последно време..

7. Brock Lesnar (C) vs. ??? - EWF X-DIVISON CHAMPIONSHIP MATCH. - Едно от по-шоковите завръщания според мен беше това на Баев, въпреки че някой беше разнесъл подобни слухове, без аз да съм споменала нищо. Обаче слуховете за появата му в мелето си излязоха неверни. Нашата уговорка от преди 2 месеца си беше различна, и макар да не успя да завърши започнатото с боен пост, сегментът му преди това го билд-на достатъчно. Редно е Фараона да запази още поне малко в тези условия, но пък има огромен интерес към титлата му.

8. Ric Flair (C) vs. Marty Scurll - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH.- Васко успя много бързо да изгради своя образ. Не съжалявам,че му дадох шанс да държи Световната титла, тъй като той заслужаваше да я вземе (независимо за колко кратко време), и просто трябваше всичките му усилия да бъдат възнаградени. Впечатления в тази насока имам и за Дарк-а, който бе много важна част от враждата им. Той вкара много идеи още от началото, включително и Tweet War-a .. и допълнително хайп-ваше angle-a им. Двамата бяха много равностойни в постовете си, но в крайна сметка бе взето решение в полза на Васко. Сев направи уникално завръщане с Ортън. Въпреки че плановете бяха други за него, тук си намери мястото даже още по-добре. Той тепърва ще гради образа си, но знаейки колко отдавна е искал да вземе Ренди и да направи нещо с него - убедена съм,че можем да очакваме най-доброто.

9. 20-MAN ROYAL RUMBLE MATCH - WINNER WILL FACE THE WORLD CHAMPION AT WRESOLUTION. - Ще опонирам на мнението на Васко тук. Не смятам,че резултатът е бил толкова очакван. Райвера не е печелил нито едно меле до момента и това може да се види в Update раздела, където се записват и подобни победи. Ако се има в предвид, че е доминирал с постове - отчасти съм съгласна, но от друга страна имаше изключително силна опозиция. Смятам,че всеки даде максимума от себе си на този Ръмбъл, и последната петица особено беше адски силна. В този мач трябваше да бъде и голямото завръщане на Сев. Уви, проблеми с техниката му попречиха да се включи точно в тази седмица, но всяко зло за добро, и му намерихме по-солидно място, от което ще остане доволен не само той. Евала на всички участници, дори на по-новите момчета като Накамура и Рейнс, които показаха толкова стабилна игра.. и естествено ще са възнаградени нататък. И поздравления на победителя. Вярвам,че плановете ни за Адам Коул ще се изпълнят на 100% и ще се получат невероятни вражди около Wresolution (пък и след).

descriptionEWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEAR`S BRAWL 2022/2023~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply