EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

power_settings_newLogin to reply
+4
Darksider-Heel
Glorious
Агента от Сливен
SUPREME.
8 posters

description 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.  - Page 2 EmptyRe: 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

more_horiz
Искам да благодаря на всеки един потребител, който е участвал в развитието на EWF и на Вили че крепя форума винаги на крака. Тук в EWF аз направих моето израстване, моя прогрес и ако не беше EWF аз нямаше да съм e-feder-а който съм днес. Всеки един гиф, всеки един пост, всеки един ред тук си е струвал винаги. Happy Birthday EWF!!!

description 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.  - Page 2 EmptyRe: 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

more_horiz
Дамянич, нещата няма да минат без вражда между мен и теб скоро. Очаквам те!  Ooo yea

description 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.  - Page 2 EmptyRe: 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

more_horiz
Честит рожден ден на EWF и Clash! Имам само положителни спомени тук честно казано, сработвах се лесно с всички, но ако нещо се отличава - много се изкефих на последната ми вражда с Батиста.

description 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.  - Page 2 EmptyRe: 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

more_horiz
Драги съфорумци, остава малко повече от месец до годишнината ни. Последните 11 месеца бяха страхотни за феда, и това се дължи на всеки един от вас. Макар моментните ми затруднения като администратор поради раждането на детето ми, вие не се отказахте и направихте задачата ми да се грижа и за форума по-лека. Благодаря ви от сърце! БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ!
В този ред на мисли, искам да направя нещо специално за всеки един от вас. Приемам идеи за това как да отбележим годишнината, било то директно тук или на ЛС. Естествено, и аз ще си понапъна мозъка. Но разчитам на вас и ми се ще да разбера как вие бихте искали да честваме повода. Благодаря предварително за включването! сърце

description 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.  - Page 2 EmptyRe: 04/11/2022 - SPECIAL ANNIVERSARY + THE RETURN SHOW OF EWF.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply