EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви. EmptyWWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Може да дискутирате турнира.

descriptionWWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Много съм разочарована от турнира. Имах огромни очаквания, а дори половината не се потвърдиха. Ще започна с женското меле и коментарът ми е - тотален провал. Изключвайки необяснимите неща с Ная Джакс на турнира, класата беше под всякаква критика. За разлика от миналогодишното меле, този път нямаше Триш, нямаше Марис, нямаше абсолютно нищо интересно. О, да. И на първо място ми стана супер тъжно, че Ники Бела и Бри Бела не участваха. Честно казано, гледам кеч заради тях, колкото и странно да звучи. В другите мачове също нямаше нищо интересно. Видях как Балор цял мач разбиваше Брок, но в крайна сметка загуби. Искаше ми се най-после нещо по-приятно за шампион от този. Определено съм щастлива от победата на Даниел Браян. Колкото до самото мъжко меле, ужас, а и Ролинс ми е меко казано неприятен. Никакво ново завръщане, нищо интересно. Да не забравя за Русев ще кажа, че буквално съм потресена от замисъла. Банално и да, доста гнусен тип е този Накамура. Оценката ми ще е 6 от 10. Вероятно не е толкова зле, но просто наистина имах големи очаквания.

WWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви. Giphy

descriptionWWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
За мен този турнир беше добър. Мача между Lynch и Asuka беше точно това което исках, нямаше намеси, нямаше измами и имаше чист финал. Просто, но много ефикасно и това ще помогне на Asuka да изглежда по-убедително като шампион. Ronda и Саша направиха добър мач като за мен Ronda е задобряла на ринга и се вижда, че заслужава титлата. Отбора между Шейн и Миз ме радва много пък и това което направи Шейн в мача ме изуми. На 50 години да правиш Shooting star press си е доста впечатляващо и така Миз и Шейн- The Best Tag Team in the World. Женското меле също беше приятно и интерсно след появата на Шарлът която за пореден път доказва, че е сред най-добрите в кеча, а може би и най-добрата. Нямаше завръщания, но се даде шанс на новите жени в дивизията като Lacey Evans която ме впечатли с представянето си. Още по-хубав беше финала, победа за Беки. В това меле получихме точно това което искахме от към победител. Без много изненади, но с много интересни моменти, получи се добро меле. Радвам се, че Браян спечели, но това което правят с Rowan не ми харесва, но ще видим какво са намислили от WWE за него. Балор и Леснар направиха добър мач. Балор го направиха да изглежда като топ звезда в този мач. Той доминираше от самото начало на мача, но Леснар спечели, но не съм бесен. Балор не беше премазан в мача и точно това бе най-важното. И следва кралското меле в което нямаше завръщания, но WWE ни дадоха победителя, който искахме. Ролинс го заслужава и за мен той е новото лице на WWE. Иначе мелето беше интересно, но най-готиното беше това което направиха с Ная Джакс. Това бе красиво и незабравимо, тая пача изяде боя, който заслужаваше. Давам на турнира 8/10, като махам две точки заради това което направиха с Русев. Няма логика да му даваш титла която ще загуби след две-три седмици.

descriptionWWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Royal Rumble 2019 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply