EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

power_settings_newLogin to reply
+2
Glorious
SUPREME.
6 posters

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Така, идеята дойде от тук: https://extremewrestlingfed.bulgarianforum.net/t2510-topic .
Звучи ми като страхотна възможност за момичетата да се направи ППВ посветено на тях. НО изразих безпокойството си,че мъжката половина ще мързелува сериозно. Та, в този ред на мисли искам да питам МОМЧЕТАТА - ако се направи наистина ЖЕНСКИ турнир /да речем The Big Bang, звучи ми обещаващо/, ще се включите ли наистина с дива, за да спомогнете на шоЛото с един Ръмбъл например?

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Определено съм вътре и съм с двете ръце ЗА тази идея да сработи! Не смятам, че ще е проблем на нас мъжките да изиграем мач с женска за един турнир.Пък кой знае може да ни хареса за постоянно.Според мен трябва да се пробва и се надявам да излезне нещо иновативно и благополучно!

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Ок вътре съм! Ще играя с някоя дива за да направим зверско шоу!

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
В анкетата го избих на лека тролщина (скучно ми беше и ня'ях к'во да правя изревах изревах) - с'я сериозно! Very Happy С удоволствие бих помогнал на ППВ-то, играейки с дива - единствено трябва да и хвана цаката на въпросната дива, както и да се надявам да не забравя начина си на игра с Остин. (силно съмнително, но все пак Very Happy)

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Аз подкрепям идеята да има изцяло женски турнир, но аз няма да участвам. Не е, защото ме мързи или нещо подобно. Нека турнира си бъде изцяло женски, защото ако и мъжките се включим идеята за изцяло женски турнир поне според мен се губи. Нека да дадем шанс на момичетата да си пишат и да се раздадат на макс както го правят вече няколко месеца.

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Тео Вазелинов написа:
Аз подкрепям идеята да има изцяло женски турнир, но аз няма да участвам. Не е, защото ме мързи или нещо подобно. Нека турнира си бъде изцяло женски, защото ако и мъжките се включим идеята за изцяло женски турнир поне според мен се губи. Нека да дадем шанс на момичетата да си пишат и да се раздадат на макс както го правят вече няколко месеца.


Дивите можем да запълним най-много 5 мача, особено сега в тип "отборна девизия".
Затова ще е хубаво да се включите и вие. Идеята е не да сте в МЕ-то, а просто да дадете едно рамо, и да пробвате и вие нещо ново.

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Като гледам май няма всички момчета да са навити... Все пак аз,  Енчев  и Агента сме вътре, дано се намерят поне още 3-4 души.

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply