EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

power_settings_newLogin to reply
+4
vasko123
Nasko94
Miss Bliss
SUPREME.
8 posters

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Официална дата: 03.08.2018 - 10.08.2018
Стадион, местоположение: Verizon Center - Washington, D.C.
Theme Song -   https://www.youtube.com/watch?v=dDjXqwLNKQo (Among The First - Pariah)
Special Event - CHALLENGER CHOOSES THE STIPULATION OF THE MATCH


POSTER:

EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! BPyvzbd

SHOW PROGRAM:

1. Roman Reigns (C) vs. Stone Cold Steve Austin - TLC MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
2. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Dolph Ziggler and Drew McIntyre - EXTREME RULES MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP.
3. Alexa Bliss (C) vs. Brie Bella - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP.
4. Pharaon Devitt (C) vs. Teodosiy vs. Vasko Metala - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
5. Randy Orton vs. Eddie Edwards - NO DQ MATCH.
6. Matt Riddle vs. The Rock - LAST MAN STANDING MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP.
7. The Miz (C) vs. ??? - OPEN CHALLENGE FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP.
8. CONTRACT-SIGNING BETWEEN ADAM COLE AND STEPHANIE MCMAHON.


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на Пон Юли 23, 2018 2:22 am; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Match Card-a е пълен, така че можете да давате своите предположения и очаквания за турнира. Скоро очаквайте и официалното промо от Дамянски!

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz

1. Roman Reigns (C) vs. Stone Cold Steve Austin - TLC MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Според мен е рано титлата да смени носителя си затова ще има запазване .
2. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Dolph Ziggler and Drew McIntyre - EXTREME RULES MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Тук съм си за моите хора няма как иначе .
3. Alexa Bliss (C) vs. Brie Bella - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP. - Сигурна съм че ще направи хубав мач и която и да спечели титлите ще го заслужава .
4. Pharaon Devitt (C) vs. Teodosiy vs. Vasko Metala - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. -Teodosiy
5. Randy Orton vs. Eddie Edwards - NO DQ MATCH. - Randy Orton
6. Matt Riddle vs. The Rock - LAST MAN STANDING MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP.- The Rock
7. The Miz (C) vs. ??? - OPEN CHALLENGE FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP. - тук съм 50/50 който и да спечели ще му кажа браво .
8. CONTRACT-SIGNING BETWEEN ADAM COLE AND STEPHANIE MCMAHON.

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz


Официалното промо, дело на колегата - Wrestling Jesus, е вече на линия! ENJOY!

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Не очаквах да съм на постера, но благодаря. Много добре е станал, както и промото. Относно мачовете - мисля,че всички ще бъдат на високо ниво.

1. Roman Reigns (C) vs. Stone Cold Steve Austin - TLC MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
2. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Dolph Ziggler and Drew McIntyre - EXTREME RULES MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP.
3. Alexa Bliss (C) vs. Brie Bella - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP.
4. Pharaon Devitt (C) vs. Teodosiy vs. Vasko Metala - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
5. Randy Orton vs. Eddie Edwards - NO DQ MATCH.
6. Matt Riddle vs. The Rock - LAST MAN STANDING MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP.
7. The Miz (C) vs. ??? - OPEN CHALLENGE FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP.
8. CONTRACT-SIGNING BETWEEN ADAM COLE AND STEPHANIE MCMAHON.

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
PHEW... event-a приключи, и то навреме. Имаше доста изненади и един неочакван дебют (Welcome to EWF, Andro). Надявам се,че макар лятото на всички нас да ни е по-трудно писането, сте участвали с кеф в ППВ-то. Можете да давате вашите коментари и оценки.

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
1. Roman Reigns (C) vs. Stone Cold Steve Austin - TLC MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- Тук очаквах повече! Това беше шанса на Агента да вземе Световната титла от Петар разбирача Ролинс, но явно това не се случи и Адам Коул се завърна в майн евента, като направи голяма атака и припомни за себе си.

2. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Dolph Ziggler and Drew McIntyre - EXTREME RULES MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP.
- Отбора на Боби Рууд и Шон Майкълс запазиха отборните титли! Определно те се представят на много стабилно ниво също така и Зиглър и Дрю ми харесаха, но пък мисля, че все още е рано на Майкълс и Рууд да дропват тага.

3. Alexa Bliss (C) vs. Brie Bella - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP.
- Очаквано Alexa Bliss запази титлата и се надявам още дълго да го прави! Все пак достойно представяне и от Brie Bella.

4. Pharaon Devitt (C) vs. Teodosiy vs. Vasko Metala - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP.
- Тук стана много мощен мач, но ми стана тъпо от плана, който Енчев измисли, но все пак той е буквача на шоуто и той решава! Дано този мач ми донесе нещо в MCW.

5. Randy Orton vs. Eddie Edwards - NO DQ MATCH.
-Доста бях доста изненадан от появата на Лайок! Признавам си, че не го очаквах също така не очаквах, че и Дарксайдера ще се откаже от играта, като се има в предвид колко беше надъхан с Еди, но той си знае! Все пак ще ми е интересно да гледам Лайок с Брок Леснар.

6. Matt Riddle vs. The Rock - LAST MAN STANDING MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP.
- Беше ми доста труден този мач! Теодосий успя да ме затрудни в последния си пост, но аз успях да запазия спокойствие и да избухна след това и да спечеля мача! Кевин Оуенс пази се, защото тази Безспорна титла идва при мен!!!

7. The Miz (C) vs. ??? - OPEN CHALLENGE FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP.
- Тук също ми хареса мача! Стабилно представяне от Джей Уайт, но Миз трябваше да запази титлата и го направи! Интересно ми е какво ли ще стане с тази титла напред ще видим! Чудя се дали ще ми дадат и на мен шанс срещу Наско?

8. CONTRACT-SIGNING BETWEEN ADAM COLE AND STEPHANIE MCMAHON.
- Адам Коул избухна тук!!!

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply