EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018!

power_settings_newLogin to reply
+3
uliqnbg
SUPREME.
Glorious
7 posters

descriptionEWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018!

more_horiz
Първо да се извиня на всички за абсолютно ГИГАНТСКИЯ НАПЪН, който ви наложих, но иначе нямаше как да се проведе турнира. Отдавна съм минала ученическите години, даже не знаех,че още се ходи на даскало, lol. Та, както и да е, ще коментирам всеки мач по отделно.

1. Carmella (C) vs. Sasha Banks vs. Brie Bella - TRIPLE THREAT ASYLUM STEEL CAGE MATCH FOR THE EWF WOMENS CHAMPIONSHIP. - Тъпо,че се пада първи мач в листата, но трябва да споделя,че съм разочарована. Казвам направо,че ми се наложи да замествам една конкретна дива, и това беше Саша Банкс. За пореден път ще подчертая,че един пост, поне за да отбиеш номера, отнема не повече от 20 минути и е немислимо да не можеш да се включиш поне с НЕЩО през цялата седмица. Бри Бела показа за пореден път,че е редовна и откликна много добре на ситуацията. А относно Ивка, представянията й са доста променливи като качество, в случая ми се щеше да е фактор в мача в по-широк аспект.

2. Adam Cole (C) vs. Stone Cold Steve Austin vs. Marty Scurll - SCRAMBLE CAGE MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - Дарка беше слабото звено в този мач, въпреки че беше надъхан да е в МЕ. Може би е лош период заради училище и т.н., но съответно не само той има някакви ангажименти, така че РАЗБИРАМ, но не ИЗВИНЯВАМ подобно отношение. Агента грабна сериозни точки от тук, обезателно беше сериозна конкуренция. Колкото до шампиона, изглежда ще си остане шампион известно време докато някой не ми покаже напълно убедително, че може да е постоянен за повече от едно ППВ. Конкретен пример - Остин е на прав път. Намесата на Рейнс в края, бе направена с цел, която ще стане ясна по-нататък, но мисля,че се получи LOL момент, когато толкова директно влезе в мача.

3. Seth Rollins vs. Cien Andrade Almas - HELL IN A CELL MATCH. - Вторият от мачовете, който НЕ ми харесаха, заради бързия финал. Вероятно Милена не е имала много възможност за писане, тъй като разбрах,че до петък е имала само "връзка" чрез телефона. Все пак, очаквах доста повече, защото самият build пък беше достатъчно стабилен.

4. Dean Ambrose (C) vs. Kevin Owens - BARBED-WIRE STEEL CAGE MATCH FOR THE EWF UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Майната е прав, за първи път двата главни мача завършват с намеса. В случая, и тук има конкретна идея, която ще се разгърне нататък. Мога да поздравя Оки за брилянтните постове и Васко за отлично свършената задача /бтв, честит взет държавен изпит/, но и да кажа на шампиона да бъде малко по-сериозен. Като цяло, трябваше да се изпише още по 1 пост преди да влезе в играта третия човек, но Юлиян липсваше във втората половина на седмицата - отбелязано в моята книга като сериозен минус.

5. Alexa Bliss vs. Michelle McCool vs. Maria Kanellis vs. Liv Morgan -XSCAPE FATAL-FOUR WAY MATCH TO DETERMINE THE NEW DIVAS CHAMPION. - Тук момичетата се отнесоха адски отговорно към задачата си и успяха да се справят в най-кратки срокове. Получи се страхотен мач, надявам се повече хора да го прочетат. Честито на Лекси,че взе титлата обратно!

6. MCW `KING OF THE ROAD` MATCH (IN A CAGE) - Damyan Mihaylov & Angel Naydenov vs. Denis Cole & David Benoit. - Добре,че съм аз да се сетя да ви направя гиф-аци, ей! Very Happy Участниците попаднаха в изключително нестандартни условия. Ако аз трябваше да разписвам такъв мач, много щях да се позапотя и да си измъча мозъчните клетки. В случая, бойните постове бяха на ниво, а взетото решение от Енчев няма да го коментирам, тъй като той си решава какво, къде и как.

7. MCW STEEL CAGE INDEPENDENT CHAMPIONSHIP MATCH - Teodosiy vs. Pharaon Devitt. - Честно казано, който и да беше победил, нямаше да имам против. И двамата се раздават много в MCW, което естествено се оценява. Може би преди ППВ-то, щях да заложа на Теодосий, тъй като нямаше други задачи за шоуто и можеше да си хвърли всички усилия за да грабне титлата, но просто според мен бяха на едно ниво с Фараона, да не кажа, че настоящият шампион се беше подготвил малко по-добре.

8. Bobby Fish and Kyle O`Reilly (C) vs. Shawn Michaels and Bobby Roode - LETHAL LOCKDOWN MATCH FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Евала на всички, особено на Майкълс и Рууд, които се постараха да вкарат стабилни филми в мача. Майната ми прикова вниманието и с двата поста, които написа. Явно е имал муза, защото идеите му бяха изработи страхотно, а финалът беше запомнящ се. Отборната девизия отново "разцъфтява", ако мога така да се изразя, което е огромен плюс за форума.

9. Brock Lesnar vs. Roman Reigns - ELECTRIFIED STEEL CAGE MATCH. - Съветвам всички да прочетат и този мач, и МЕ-то след това, защото ще има навързване на събития и интересен storyline. Надявам се да се получи както си го представям. Иначе Сев и Пеши, макар да трябваше да се организират много набързо в последните дни, съумяха да го направят.

descriptionEWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018!

more_horiz
Искам да се извиня за моята несериозност - нямам оправдание... 

descriptionEWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018!

more_horiz
Ще говоря общо за турнира, тъй като не следях всички мачове. На първо място поставям дивите и тяхната фатална четворка. ПРиковаха вниманието с бързата игра и определено има накъде да вървят и това е нагоре. Развитието в МЕ-та не го очаквах такова, но да намериш някой който да бие Ривера е трудно, както знаете знам го от опит. В моя мач вложих старание, сигурно се чудите за хомо образа на Шон, да ви успокоя няма да е такъв това е с друга цел. МЧР мачовете за пореден път ме оставиха пред сложна дилема към момента смятам ,че съм взел правилите решения!

descriptionEWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.........RAGE IN A CAGE 2018!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply