EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

power_settings_newLogin to reply
+8
Nasko94
BrieMODE
Wrestling Jesus
~Apocalypt0
mr_enchev
vasko123
SimplyFlawless.
SUPREME.
12 posters

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
Много стабилно шоу! Двата мача за ключовете се изиграха по перфектен начин. Нямаше кой знае какви големи изненади относно победителите там. Дивите от мача за титлата трябва да ги поздравим, понеже имаше химия между тях и направиха нещо стойностно. Отборният Mixed Match беше сред най-добрите за вечерта, надминаха очакванията всички. Кейдж срещу Ролинс - можеше да се получи малко по-дълъг мач, но в крайна сметка това, което изчетох, си заслужаваше. Пък и може би влизането на Едж е било планирано. В MCW се радвам, че с Васко взехме победата, някакси се справихме като екип, което е хубаво. И най-накрая да изкоментирам МЕ-то, което ми хареса много като съдържание, и финалът определено беше голямата изненада за турнира, заради която оценките се качват още. 10/10 давам и аз!

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
1. Юлиян vs. Daksaider vs. Denis Cole vs. Ангел Найденов - MCW Triple Cage Get The Keys Match.

2. Damyan Mihailov & Kelly Blake vs. David Benoit & Васко Метъла - MCW Tornado Tag-Team Match.
- Смятам, че съм все още във форма с Васко метала, а пък Наско е див с Дейвид Беноа и ме радва много! Барбито и Дамян също се справиха добре, но смятам че се видя кой е по добрия отбор в този мач и това бяха Васко Метала и Васко Метала! Интересно ми е какво ще има за напред.

3. Теодосий vs. Pharaoh Davitt - Judas Priest as a special guest referee - If Теодосий wins he will be added to the MCW Independent Championship Match at Wresolution.
-Тук също добре се получиха нещата! Заслужена победа за Фараона и ще ми е интересно да видя как ще се развият нещата за него за напред.

4. Seth Rollins vs. Christian Cage - If Christian Cage wins he will be added to the World Championship Match at Wresolution.
- Тук също много мощен мач стана! Баев радва много с Крисчън и си заслужи поне според мен победата в мача! Появата на Парцалев не ме изненада много, но ще е интересно да се види какво ще стане и тук.

5. Brie Bella (C) vs. Alexa Bliss - NO DQ MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP.
- Честито на Яниту определено си заслужи титлата направо кръти мивки с Alexa Bliss и аз лично и пожелавам един добър рейн с тази дивас титла! Силно се надявам Стелито скоро да вземе титлата също.
6. EWF Mixed Match Challenge FINALE.
- Казах, че ще спечелим със Стелито този Mixed Match Challenge и го направих, защото аз съм човек които си държи на думата, а Скалата с него мисля, че бихме направили хубава вражда ако ни се даде възможност, но каквото преценят админите аз съм отворен за всякакви предложения.

7. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Layla - Divas `Get The Keys` Match.
- Тук ми хареса доста мача за ключовете при жените! Асука спечели ключа и това ме изненада доста, но ще е интересно да видим как Ерик ще използва ключовете! Атаката на Мишел след мача също ми хареса! Браво на всички.

8. Dean Ambrose vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens vs. Lio Rush vs. Jeff Hardy vs. Finn Balor vs. AJ Styles vs. Steve Austin - GET THE KEYS MATCH.
Тук много ми харесаха победителите! Честито на Ледения и на Кевин Оуенс браво на тях определно имаха нужда идвамата от тези ключове и се надявам както при жените казах, че ще използват ключвете си правилно и в правилния момент.

9. Adam Cole (C) vs. Shawn Michaels - LADDER MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- Главния мач на вечерта! Тук ме изненада не толкова мача колкото това което се случи след мача, а именно появата на TNW! Едно обаче много ме издразни и то беше, че те нападнаха и Майк Бенет в поста които както му каза Барбито ще седи и ще гледа от публиката, защото е не лоялен, но не съм ядосан разбирам, че го правят с цел да ме изнервят, но не ми пука вече! За мача на Адам Коул и Шон Майкълс искам да кажа както казах и в началото не ме изненада толкова мача, защото Ривера си е Ривера! Той мачка всеки включително и лудия Майкълс затова победителя не ме изненада! Само се надявам, когато EWF And TNW се срещнат да не се придържат към сценария на WWE, а да го направят по-различно и по добрия да спечели успех и на двата феда! Ще гледам с интерес.

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
Изключително масивен турнир! Нямам никакви забележки, а и всичко беше на ниво. Искам да поздравя всички за положения усилен труд през периода на турнира и също да поздравя и победителите от мачовете! Smile Очаква ни огромно зрелище- TNW vs EWF, смятам че всички го очакваме с нетърпение все пак е нещо, което повечето user-и искаха. 10/10 за турнира~!

Последната промяна е направена от Wrestling Jesus на Съб Мар 10, 2018 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
1. Юлиян vs. Daksaider vs. Denis Cole vs. Ангел Найденов - MCW Triple Cage Get The Keys Match. - Единственият мач, от който съм леко разочарована. Можеше да се получи повече, самия тип сблъсък дава изключителна свобода за действие и за развитие на въображението, но в крайна сметка е въпрос на старание и организираност - Юлиян вложи някакво усилие, и победи. Всичко е честно. Very Happy

2. Damyan Mihailov & Kelly Blake vs. David Benoit & Васко Метъла - MCW Tornado Tag-Team Match.
- Получиха се добри спойки между партньорите и все пак трябва да призная,че качеството, с което Васко и Наско писаха (oh wow, дори се римуват имената  Very Happy ), нямаше как да го подобрим, освен ако не ползваме по-интересна буукинг идея. Както се и случи, но вече Енчев преценява кога да я ползва реално. GG на опонентите, и честита победа!

3. Теодосий vs. Pharaoh Davitt - Judas Priest as a special guest referee - If Теодосий wins he will be added to the MCW Independent Championship Match at Wresolution.
- Поредно доказателство,че MCW проекта сработва и все още има надъхани. Радват ме и двамата с постовете си, но Фараона определено е в друга лига, ако става дума за образа, който е изградил. Виждам го на 100% като шампион. Същото се отнася и за Тео, но малко не му достига все още.

4. Seth Rollins vs. Christian Cage - If Christian Cage wins he will be added to the World Championship Match at Wresolution.
- Това е само preview за това как би изглеждал мач между двамата. А когато на Wresolution, в схемата влезе и Ривера, мога да гарантирам,че удоволствието от четенето ще е пълно. Тримата могат да сътворят DREAM MATCH. Такава подредба на толкова силни имена с толкова история зад себе си, се случва once in a lifetime, така че не пропускайте да ги наблюдавате!  

5. Brie Bella (C) vs. Alexa Bliss - NO DQ MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP.
- Ако трябва да съм честна, писаха равностойно. Наистина ми допада как Бри изгради свой собствен стил и се придържа към него. Спечели симпатията на много потребители в периода на рейна си, и вярвам,че това няма да й бъде последния. Честито на Блис за победата, очакванията ми са доста високи нататък към нея.

6. EWF Mixed Match Challenge FINALE.
- Страхотен мач от първия пост, до последния. Приятно съм изненадана от дивите, които се представиха на такова ниво. За Васко и Тео бях сигурна, че ще направят нещо запомнящо се. Победителите може би всеки ги предполагаше кои ще са, просто в този момент дуото на Бенет и Мария имаше нужда от такава победа.

7. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Layla - Divas `Get The Keys` Match.
- Лично аз, след първия пост, малко се пестих като сили и идеи, за да видя какво биха направили другите. Все пак, казвам голямо браво на всички, които се включиха. Едва ли победителя е такава изненада, но развитието на Ерик с Аска, е несъмнено забележително и пуш-а дойде почти натурално. Другия радващ факт е,че Мишел се завърна и може би ще гледаме малко повече МакКуул, малко по-малко Лейла.

8. Dean Ambrose vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens vs. Lio Rush vs. Jeff Hardy vs. Finn Balor vs. AJ Styles vs. Steve Austin - GET THE KEYS MATCH. - Лично за мен, ето това е мачът на вечерта. Изключително раздаване от страна на всеки един. Не на 100, а на 1100%. Още от началото някои хора направиха страхотно впечатление и в резултат - спечелиха вот на доверие за ключовете. Надявам се да ги ползват по предназначение и да им послужат за да се издигнат още в кард-а.

9. Adam Cole (C) vs. Shawn Michaels - LADDER MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- Енчев не беше добре почти през цялата седмица и знам,че това не е пълният му потенциал, но евала,че се справи и взе такова солидно участие в Main Event-a. В случая, наистина Коул се оказа по-силния от двамата, но това не трябва да учудва никого. Ривера се е доказвал стотици пъти, но все още има какво да предостави на аудиторията. Като шампион се представя безупречно и трябва да продължава да е пример за всички останали. Намесата на колегите от TNW, я планираме от месеци, и ето че най-накрая се случи. Щастлива съм,че има толкова екзалтирани потребители, готови да се впуснат "през глава" за каузата и отсега усещам колко стабилни вражди ни чакат и колко по-стабилен може да бъде следващия турнир.


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на Съб Мар 10, 2018 3:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
1. Юлиян vs. Daksaider vs. Denis Cole vs. Ангел Найденов - MCW Triple Cage Get The Keys Match. - еми... несериозна работа, добре че поне един писа (аз). Жалко, можеше да стане някоя класЕка, ама... I feel bad for Enchev Sad 
2. Damyan Mihailov & Kelly Blake vs. David Benoit & Васко Метъла - MCW Tornado Tag-Team Match. - Васко и Наско ( Бурен смях. lol ) както винаги показват добра игра, същото важи и за техните съперници. 
3. Теодосий vs. Pharaoh Davitt - Judas Priest as a special guest referee - If Теодосий wins he will be added to the MCW Independent Championship Match at Wresolution. - Вижте... и двамата, ако трябва да бъда честен, заслужават шанс за главната титла на МЧР, обаче Фараона в последно време показва прекалено силна игра, даже по-добра от тази с Оуенс според мен. Обаче победата на Теодосий в този мач не ме изненадва, защото лекинко очаквах той да бъде добавен и това да стане тройна заплаха. Та... честито! Две тройни заплахи за главните титли на EWF - Clash and MCW! (П.С. Много добро сравнение с Елсуорт изревах )
4. Seth Rollins vs. Christian Cage - If Christian Cage wins he will be added to the World Championship Match at Wresolution. - Това беше феноменално! И двамата имат голям опит и не се очаква да разочароват, и наистина те никога не разочароват. Винаги мачовете им са MOTN кандидати. Харесва ми идеята да се получи една тройна заплаха на турнира Wresolution, но беше очаквано, защото Ривера го спойлна в чата, но това не е сериозен проблем. Нещата случили се след самият мач също са много интересни за четене. 
5. Brie Bella (C) vs. Alexa Bliss - NO DQ MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP.  - Ехе, и тук много добре се представиха. Бри Бела за пръв път е на толкова високо ниво, откакто съм тук ми прави огромно впечатление, развила се е страшно много. ЯнитУ пък какво да кажем - опита си казва думата, тя ще продължава да взими титли и да трупа всякакви отличия, труда се отплаща. 

6. EWF Mixed Match Challenge FINALE.  - както казах тук ще се заложи на логиката и логичните победители бяха Майк Бенет и Мария Канелис. Нищо лично, но ако няма никаква награда за победителите, то фукането на Васко че е спечелил ще изглежда безсмислено. Много добър мач, но отново казвам, че тук победителите бяха ясни, тъй като Скалата и Саша да спечелят... EEEEWWWWW
7. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Layla - Divas `Get The Keys` Match. - Аска явно и тук ще има серия от победи, както и очаквах. Ерик обаче е един играч, който може да се бие за всяка титла тук стига да има мотивацията и ето че показва стабилна игра с Аска - нещо, което не очаквах. Много по-добре е от очакванията ми и това разбира се е много важно, тъй като това го изведе чак до мач за джендърската титла.... ААА-А-А-А.... сори, женската титла. Предполагам ще я вземе съвсем скоро, но кога е това?!
8. Dean Ambrose vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens vs. Lio Rush vs. Jeff Hardy vs. Finn Balor vs. AJ Styles vs. Steve Austin - GET THE KEYS MATCH. - Много раздаване, много постове и видяхме че ключовете отидоха при правилните хора. Мен много ме е яд, защото когато този мач започна мен почна да ме боли главата, беше ми лошо, абе настинката ми бе по-силна от сега и не можах да драсна 3 поста още първият ден след началото и Агента се зае с тази задача и заради това взе единият ключ. Ужким исках да се стегна, но се видя че не е достатъчно и логично следващият ключ го взе Фараона, който имаше сериозна нужда от този ключ. Когато им честитих в скайп не е имало някаква завист или нещо такова - те си заслужиха ключовете, евалата, нямам търпение да видя какво ще се случи, защото те могат да направят много неща с тях и даже да вземат титлите, за които се борят. 
9. Adam Cole (C) vs. Shawn Michaels - LADDER MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Жалко, че на Енчев не му е било добре, но това не му попречи да направи един добър мач. От една страна очаквана победа, но от друга неочакван развой на събитията след самият мач. Дори аз не знаех какво са планирали и се шокирах като видях калнекса в EWF. Та, сега слагам един DramaAlert и тези, които не искат да четат да не го правят. Тааа... Видях че Васко се оплаква как няма да участва в съвместният турнир, защото искали да го изнервят. Това са пълни глупости! Нито TNW, нито EWF са виновни, че той не е лоялен на нито един от двата феда! Разбирам, че ми е приятел, но това са пълни, ама пълни глупости. Как EWF ще са виновни, че не си лоялен в TNW, а? Или обратното: Как TNW ще са виновни, че не си лоялен на EWF, а? Еми, отговора е един - НИКАК! Никой няма вина, че си се прецакал и разбирам че те е яд, но не можеш да виниш другите за собствените си грешки. В турнира ще участват само лоялни играчи. Не почвай с това "абе те ако искаха да ме вкарат щяха да ме вкарат" защото вече ти се каза какви хора участват. И ако кажеш, че не всички лоялни играчи са в турнира, то аз ще ти кажа че няма как да вкараме всички. Просто недей плю това което се случва, а просто му се наслаждавай отстрани, това се случва веднъж на..... 12 години! Хахаха... Таааааааааааа...... Недей обвинява другите за собствените си грешки. Здраве да е, другата година пак може да има такъв турнир и вече може да участваш, ако останеш в EWF. Наистина се надявам това партньорство между федовете да се задържи колкото се може по-дълго, защото си личи, че така мотивирахте играчите и на двата форума малко или много.

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
1. Юлиян vs. Daksaider vs. Denis Cole vs. Ангел Найденов - MCW Triple Cage Get The Keys Match. - Повечко хора трябваше да се разпишат, макар и за второто шоу, но може би 3 MCW мача за 1 турнир дойдоха много. Все пак честито на Юлиян.

2. Damyan Mihailov & Kelly Blake vs. David Benoit & Васко Метъла - MCW Tornado Tag-Team Match.
- Хареса ми комбинацията между съотборниците тук. Пасват си много, но решението на Енчев в случая беше правилно.

3. Теодосий vs. Pharaoh Davitt - Judas Priest as a special guest referee - If Теодосий wins he will be added to the MCW Independent Championship Match at Wresolution.
- И двамата много се раздават за второто шоу и написаха стабилни постове. Могат да са конкуренция на Джудас и нека най-добрия победи на главния турнир.

4. Seth Rollins vs. Christian Cage - If Christian Cage wins he will be added to the World Championship Match at Wresolution.
- Честито на Крисчън, заслужаваше да влезе в битката за Световната титла. Играта му става все по-добра и по-добра. Дамян също е във форма и съм сигурна,че Тройната заплаха на турнира ще се превърне в мача на годината.

5. Brie Bella (C) vs. Alexa Bliss - NO DQ MATCH FOR THE DIVAS CHAMPIONSHIP.
- Отново да благодаря за шанса, който ми дадохте да държа Дивас титлата. Страшно съм доволна от буукинг-а през целия ми рейн и мисля,че загубих също достойно. Честито на Яни за победата! Надявам се да продължим да правим мачове с нея.

6. EWF Mixed Match Challenge FINALE.
- Очаквана победа за Майк и Мария, но това не значи,че не са си я извоювали. Саша и Скалата също бяха добър отбор, но може би им е още рано за такава отборна победа.

7. Kelly Kelly vs. Nikki Bella vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Layla - Divas `Get The Keys` Match.
- Много ми хареса женския мач за ключовете. Бях изненадана,че свърши по-рано, но явно е заради плановете с Мишел МакКуул. Запомнящо се завръщане от нейна страна, предстои да видим как ще продължи напред. Дано вземе титла скоро, тя го заслужава за играта си и с Лейла, и с Мишел.

8. Dean Ambrose vs. Bobby Roode vs. Kevin Owens vs. Lio Rush vs. Jeff Hardy vs. Finn Balor vs. AJ Styles vs. Steve Austin - GET THE KEYS MATCH. - Голяма конкуренция тук. Превърна се в мача на вечерта определено, защото всички дадоха 100% от себе си да се случат нещата. Победителите са си абсолютно добре подбрани спрямо постовете и спрямо бъдещите вражди.

9. Adam Cole (C) vs. Shawn Michaels - LADDER MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP.
- На Енчев не му пролича,че нещо не е бил добре в този период, но просто Адам Коул е прекалено силен опонент срещу когото и да се изправи. Силен мач направиха, а финалът беше лично за мен много интересен. Само съм чувала за този фед, но щом е предварително планиран общ проект, със сигурност ще стане голям спектакъл.

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
Няма да давам мнение за всеки един мач поотделно, няма да разтягам локуми - само ще кажа мнението си за турнира като цяло и оценката ми за него. Абсолютно всеки един даде максимума от себе си и следователно - мачовете бяха класа. Хората с които участвах в EWF Get The Keys мача също се справиха брилянтно. Появата накрая на TNW ми хареса също и така както е тръгнало, смятам, че тази Инвазия ще се получи супер, а и освен това нека да си кажа предварително - с най голямо удоволствие бих участвал в нея. Very Happy Крайна оценка - не 10/10, а 11/10. Браво! Smile

descriptionEWF Presents.............. SUPREMACY 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. SUPREMACY 2018

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply