EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

power_settings_newLogin to reply
+4
Nasko94
Wrestling Jesus
steli96
SUPREME.
8 posters

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Само може да ме радва фактът,че забелязвате колко нагоре издигнахме отборната девизия. Мога да кажа, че от години наред това е доста подценявана част от ростера и шоуто, но се вижда,че малко по малко променихме концепцията. Всички се раздават на 100%, а присъствието на попълнения като Алекс и Наско, са огромен плюс. За мен отбор 1 е по-силен като колектив, но не изключвам изненади от другата страна.
2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - С огромно нетърпение чаках този мач, тъй като си падам по по-масовите............................... сблъсъци. Нагоре четох, че отборите са равностойни и мога да се съглася отчасти, тъй като : аз и Кармела се напаснахме идеално, Джи и Яни го направиха по същия начин, имаме съвсем нов талант като Пейдж, но и Стели (която ще играе Пейтън и Били Кей), не е особено привикнала към тези образи, а момичетата, които пишат с ЛейКуул и с Бри ми прави впечатление,че имат дори общ стил. Добре сме се разделили по групички, остава да впрегнем сили и да докажем колко мощна е женската девизия всъщност. Няма да давам вот за моя отбор, но никак няма да отстъпим на противниците! Very Happy
3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Смятам,че това ще бъде мачът на вечерта, наравно с Main Event-a. Ръкопляскайте ми,че ги събрах тия изверги на едно!!! Very Happy Сега сериозно - аз няма как да избера фаворити. Всички са ми еднакво скъпи и дори по писане ще е трудно да се определят по-добрите. Само мога да пожелая успех на всички и да сте все така нахъсани, защото просто EWF без вас е.................. ДУПКА. изревах
4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - Понеже следя и MCW, макар и не цялостно, мога да кажа,че е перфектно build-нат мач и ще се получи шоу. Предстои категорично да определим кой от участниците ще пише и адски много стискам палци от едната страна да е Макс, тъй като той е точно такъв тип играч и би представил най-добре нещата.
5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Планирам да ви направя шоу 18+ , на мен ми е изцяло в образа, но в никакъв случай не подценявам Яни, която има всички шансове да ме победи. Общо взето: ще гледаме да не разочароваме Енчев по никакъв начин и междувременно - може да предизвикаме THE-BIG-BANG! Very Happy
6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Имам основания да мисля,че тук Божо напълно ще си разгърне потенциала, защото знае с какъв опонент си има работа. Кефи ме царуването му като шампион до момента, обаче всяко нещо си има край. Не го приемайте като спойлер, защото не е - не знам как ще завърши Main Event-a, но си представям,че и Адам Коул би изглеждал изключително добре с титлата, особено докато е набрал такава инерция.

Ха-ха! Мислехте,че няма да коментирам, но го направих и ..................... пак нищо не ви издадох. Печете се на бавен огън!! Very Happy

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
Можете да давате своите оценки и коментари по турнира.
Отново благодаря за точността и усилията на всички!

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Много съм доволен от мача всъщност, въпреки че отборът не победи. Смятам,че всеки се раздаде на 100%, включително и аз между другото, но все още свиквам с играта все пак.
2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Добра организация от момичетата и направиха поредния си силен мач.
3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Мачът на вечерта, определено. Бях се настроил да следя и не съжалявам,че изчетох постовете на момчетата. Браво!
4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - Прегледах постовете много набързо. Борбата за победа беше жестока, но мисля,че Енчев взе правилно решение за победителите.
5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Може би единствения мач, който съвсем малко куца, заради отсъствието на едната участничка от него. Но все пак версията на Кели ми хареса.
6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Намесата на Ролинс беше очаквана, както и смяната на шампиони. Коул оправда очакванията и съвсем заслужено взе титлата.


descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Един от най-интересните мачове. Хареса ми представянето на всички, но наистина Фиш заслужаваше най-много да остане до края.
2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Радвам се,че имах шанса да играя тук, макар и не с Мария. Момичетата бяха точни и редовни с постовете си, което е похвално.
3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Личеше си,че всеки пишеше с ентусиазъм и желание и това е мачът на вечерта на 100%. Нямаше излишно бавене, нямаше сръдни, нямаше някакви излишни детайли. Страхотно се представиха всички и равенството беше справедливо.
4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - И тук мога да дам оценка 10/10, защото е вложено много старание от тези, които се разписаха.
5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Изненада беше за мен,че Яни не писа, но все пак победата за Кели е заслужена.
6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Финалът ме грабна изключително много, иначе мога само да честитя титлата на Коул - дано направи стабилно царуване с нея.

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - - не следях мача много, но смятам от това което видях, че се получи много добре. Отборната дивизия расте и става интересно място.
2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - хареса ми, определено този мач привлече вниманието ми към дивите. Може би ще е сред претендентите за мач на дивите за сламитата.
3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Всички до един се раздадохме до краен предел. Дадохме сърце и душа за мача и ни се получи. Радвам се на равенството понеже то показа реалното съотношение.
4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - Изясних позицията ми в решението
5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Яд ме е че мина само с един вариант но няма как и това се случва. А и след като знам защо не се сърдя.
6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Хо, хо нещата тук са много интересни. Топ играчи в един куп какво друго да очакваме?

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Тука не съм следял много, но буквално преди малко разгледах набързо и мога да кажа, че мачлето беше на ниво.

2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Тия момичета направиха ебати спектакъла ... ня'ям думи просто. Топ!!!

3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Разкатахме се от бой тука и си оставихме сърцата в тоя мач. За мене тва е "Match of the PPV". Край!

4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - Прекрасна работа от хората, които писаха поста за противниковия отбор, но и ние с Тео не им отстъпихме и взехме заслужена победа. Тоя двубой за мене беше "Match of the PPV №2"!

5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Добра победа, Вили! Прекрасна работа! Very Happy Ся сериозно - Яни не можа да представи пост, впоследствие се разбра причината и е разбираемо защо не можа, но ако имаше възможност да представи, съм сигурен, че щеше да се получи супер.

6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Тия момчета показаха как се прави. Финалът беше добър, на мен лично ми хареса иии като за финал - честита титла, Райвере! Very Happy

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - не следях нещата
2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH.
- добре беше мача и чесно казано добре се получи че бях елиминирана на ранен етап , защото после мн неща станаха.

3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - много добър мач

4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - този мач съшо беша добре последно докато го следях
5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Тук е момента да се извиня на Вилито и още повече на Енчев че го подведох на тоя турнир и не успях да пиша в мача , исках и си бях подготвила гифове за бойния пост но станаха мн кофти  неща които свършиха с ходене в бърза помощ и прекарвана цял ден там .

6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Браво супер мач

descriptionEWF Presents.... THE BIG BANG 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... THE BIG BANG 2017!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply