EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

power_settings_newLogin to reply
+6
Dji.
Ronin
Glorious
~Apocalypt0
Wrestling Jesus
SUPREME.
10 posters

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
ППВ-то завърши успешно (отново абсолютно навреме, thank you all), така че може да разписвате вашите коментари относно развитието и резултатите!

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
1. Carmella (C) def. Kelly Kelly -.определено очаквах резултата. Вили даде път на младите в един страхотен мач.
2. Shawn Michaels (C) def. Kassius Ohno (Lio Rush) - Измъчих се с Лио Ръш. Дори нямах идея как иглежда, какъв му е стила. И в Уикипедия нямаше толкова инфо което ми да ми помогне. Успях да но не съм много доволен.
3. Alexa Bliss def. Nikki Bella (C) & Paige - Алекса се изгради като невероятен образ, напълно си заслужи тази титла.
4. Bobby Fish (C) def. Finn Balor - тук не го следях много но се получи стабилно.
5. Denis Cole (C) def. Judas Priest - И двамата бяха заети с друг мач но успяха. Ако имаше повече време сигурно щяха да се развихрят повече.
6. Теодисй и Фарона - Равенство - И двамата напипваха образите си. Тео успя да го-направи по-добре. Но справедливото е справедливо с оглед на напипването на стила на бой.
7. Adam Cole def. Bobby Roode - 60-MINUTE IRON-MAN MATCH.
8. Stone Cold Steve Austin def. Mike Bennett (C) - Очакван резултата. Пореден трюмф за Остин той вече е кандидат да вземе всичко под контрола на Агента.
9. AJ Styles (C) def. Seth Rollins - Битката на титаните - Феноменалния оцеля, но ще го спре ли някой?

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
1. Carmella (C) vs. Kelly Kelly - и двете направиха страхотен мач ,  Вили както винаг отстъпи и даде  шанс на другите .
2. Shawn Michaels (C) vs. Kassius Ohno - Горе долу следях мачовете и Шон се справи много добре , Крис Хироу съжалявам приятел но дори не знам кечиста ти кой е .
3. Nikki Bella (C) vs. Paige vs. Alexa Bliss - Ами тук не знам какво точно да кажа , и трите се справихме добре но според мен не изиграхме мача както трябва , защото не ни стигна времето  а аз поне така мисля не се представих точно както трябва не дадох всичко от себе си защото бях и болна и все още съм но това което направих явно беше достатъчно за да спечеля , но и да покаже уважение към рейна на Джи , тя беше добра шампионка.
4. Bobby Fish (C) vs. Finn Balor - не го следях нямах време съжалявам .
-
-
7. Adam Cole vs. Bobby Roode - тук много неща мога да кажа но ще ги спестя и ще кажа само  Адам да внимава къде пипа понеже Алекса я чака сватба .
8. Mike Bennett (C) vs. Stone Cold Steve Austin - Тук направо нямам думи , страшно Шоу .
9. AJ Styles (C) vs. Seth Rollins - Момчета направихте направо страхотен мач , Феноменалния също  показа на какво е способем за да оцелее , браво и на двамата

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
1. Carmella (C) def. Kelly Kelly - Много силен мач беше между двете, сигурна съм,че са се раздали изцяло. Не се учудих от победата на Кармела, не само защото Вили се очакваше да отстъпи на млад талант, а и защото Кармела е в началото на рейна си.
2. Shawn Michaels (C) def. Kassius Ohno (Lio Rush) - Дарксайдер напоследък набра инерция и се радвам, че е доста по-активен от преди. Всъщност Ръш му ходи много. А Енчев беше нормално да запази, има още какво да прави Шон с титлата.
3. Alexa Bliss def. Nikki Bella (C) & Paige - Радвам се,че Блис взе титлата, вече й беше време, но и в същото време съжалявам за загубата на Джи - тя наистина е сред най-стабилните образи в женската девизия и всички започнахме да се учим не само от Барби, но и от нея.
4. Bobby Fish (C) def. Finn Balor - Интересен развой на събитията. Новия потребител изглежда обещаващ ( Насе, направо се заби с два кечиста Very Happy ). Ще е интригуващо да видим как ще се развие всичко и във враждата за хардкор, и във враждата за отборните титли.
5. Denis Cole (C) def. Judas Priest - Очаквано е Денис Коул да вземе надмощие и на този етап. Не следя особено MCW, но е хубаво,че се дава шанс на новото шоу и на турнири.
6. Теодисий и Фараона - Равенство - Стабилен замисъл за равенството. Отново казвам,че не следя, но браво и на двамата, че се постараха.
7. Adam Cole def. Bobby Roode - 60-MINUTE IRON-MAN MATCH. - Браво и на двамата за представянето. До края не се знаеше кой ще победи, но Коул изписа малко по-силни постове от опонента си в случая и може би това го доведе до решаваща точка в края.
8. Stone Cold Steve Austin def. Mike Bennett (C) - Беше чест за мен да играя с Агента, макар и да беше ясен резултата. Все пак го имаше изненадващия момент с предателството ми към Бенет. Известно време ще развиваме този сторилайн по шоута, мисля,че и аз се справих, но определено Ледения показа класа и заслужи титлите.
9. AJ Styles (C) def. Seth Rollins - МЕ-то беше уникално. Ей Джей се доказва все повече като шампион, а Дамян също както и Вили продължава да дава път на младите таланти, за което огромен респект към екипа. Ролинс е много силен образ, надявам се да продължава да е в главната вражда.

Много силен турнир се получи, въпреки че всички бяхме заети кой с работа, кой с училище/университет. Smile

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
1. Carmella (C) def. Kelly Kelly- Не следя много дивите, но очаквах наистина тук вили да загуби, за да може да ,,издигне,, една наистина доста добра дива. Добър мач- хареса ми.
2. Shawn Michaels (C) def. Kassius Ohno (Lio Rush)- Решението ми да изляза със Лио не беше решение на момента, а решение, което мислех от доста време и с което бях договорил с Енчев. Тук дойде време да му благодаря за невероятно свършената работа по време на враждата ни и за страхотния мач, който се получи между нас и се надявам враждата ни да продължи с пълна сила.Изключителен екстремен , непредведим мач и до последно с тръпка- а появите бяха 100 точки.

3-4. Bobby Fish (C) def. Finn Balor- Ето това е партньоре, мачкай. За тези дето не знаят Кайл е моя милост и съм изключително щастлив, че Дамян запази-така де с Фиш се разцепва повече от колкото с Гаргано и за мен реДрагон ще са доста по успешни от #DIY. Шефа на Кенефа ! бе на обичайното за него много добро ниво. Дамянски обаче изкърти. А самата поява на новия - топ-а за отборната дивизия. Не знам, но развитието и се очертава много добре.
4-5. Denis Cole (C) def. Judas Priest- Следя и продължавам да следя всеки един мач от федерацията на Енчев и се изкефих много като взех титлата, тъй като всеки от ,,светата троица,, на BGWF взе титлата (майната ще се сети какво имам впредвид) ,а сега тази победа над ривера те издигна още повече- по дяволите брат евала.  Дарксайдера идва за златото, така че се пази .
Теодисий и Фараона - Равенство- Новия образ на теодосии ми изглежда доста по добре от стария на Рик Флеър, с който повече джобеше от колкото да бие наред. Е ся с този леко психарски образ. А поздравления на Фараона (щях да напиша оки за малко)  - страшен мач извъртя. Евала и на двамата.

7. Adam Cole def. Bobby Roode - 60-MINUTE IRON-MAN MATCH.- Топ. Просто във момента двамата са елита на федът(заедно с другите двама във м.е-то). Радвам се много,че майната най-после получи шансове срещу Ривера, той отдавна искаше да се докаже срещу него. А срещу ривера не се играе лесно, но пък той си е част от Undisputed era-та така че си виках за него в мача (Сори братко от друга майка Sad ) 

8. Stone Cold Steve Austin def. Mike Bennett (C) - Реално ако изключим какво е станало предврарително(смисъл преди мачът и това дето стана с васко) но тук искам да обърна внимание на добрата игра на стефи-то, за което мога само да е поздравя, че и с кечист като Бенет се справи изключително добре и искам да и препоръчам още от сега да запише кечист от мъжки произход (който и да е) - много ще и ходи. А като първи шампион искам да поздравя агента и му пожелавам да царува още изключително дълго и да ме мине. Мач -стабиялг.

9. AJ Styles (C) def. Seth Rollins - Реално тук не знаех за кой да викам. Или да Дамян или за Божо, но те дваматра направиха невероятен мач. Останах без думи докато четях- Japanese for life!!!!

10/10 невероятен турнир се получи, дано да продължаваме да правим такива класики във близко бъдеще. Благодарим и на буукърката и на модераторите за всичко това.

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
Тъй като всички искаха да коментирам турнира, ще го направя (екипТ, отсрамвам ви в момента  Very Happy ), sooo here we go :

1. Carmella (C) def. Kelly Kelly - Напоследък съм адски надъхана да пиша по ППВ-та, може би бях една идея по-ентусиазирана миналия месец, но и тук се постарах. Смятам,че всички момичета във форума заслужават такива големи мачове, такива големи шансове, и такива качествени рейнове. Предишната шампионка се справи перфектно и ми се струва,че и Ивка няма да отстъпи. Въпреки че нямаше време в началото на седмицата, успя да навакса и всъщност направихме стабилен двубой. Доволна съм.
2. Shawn Michaels (C) def. Kassius Ohno (Lio Rush) - Дарка си промени стила откакто се завърна, и в това няма нищо лошо, дори напротив. Играта му с Ръш може би ми харесва повече от играта му с Касиъс, а и явно правилно предсказах как ще си паснат с Енчев идеално. Рано му е на Майкълс да губи, но много ще се радвам ако направи подобна вражда със Сайдера, каквато направи и с Майната.
3. Alexa Bliss def. Nikki Bella (C) & Paige - Сред непредвидимите мачове на вечерта. Джи се е доказвала много пъти и този рейн беше поредно доказателство, че е сред най-добрите диви тук. Но няма вечни неща, беше време малко да отстъпи и на останалите. Пейдж е сред новите попълнения и има още какво да направи преди да вземе титла. От друга страна беше логично Яни да вземе титлата след като прие играта с Алекса изключително сериозно и взема огромно участие всяка седмица. Успех на новата шампионка!
4. Bobby Fish (C) def. Finn Balor - Намесата на Морисън/Миз не беше съвсем планирана от самото начало, но се радвам, че се случи, защото сега пък двете девизии - хардкор и отборната, ще станат още по-интересни за гледане. Точно това е "раздвижването", което ни трябва. За момента рейна на Фиш ме грабва, Шефа на Кенефа ! показва постоянство, а Наско трябва да го похваля, защото единствената помощ, която получи от мен, беше при търсенето на гифове. Така че - евала на всички! Very Happy
5. Denis Cole (C) def. Judas Priest - MCW е свежа част от програмата ни и въпреки че тук можеше да се получи нещо повече, поне сюжета продължава да се поддържа на ниво.
6. Теодисий и Фараона - Равенство - И двамата ми харесаха като начин на представяне на самите образи. За мен най-честно щеше да бъде равенството между двамата, тъй като няма защо да се "погребват" отрано, а всички бихме искали да видим още една такава класЕка.
7. Adam Cole def. Bobby Roode - 60-MINUTE IRON-MAN MATCH. - Изкефиха ме ултра-мега-гига-тера-херца-мощните постове на Коул. По стечение на обстоятелствата се забави малко с писането, но накрая избухна мощно и помете всичко. Майната трябва да се стегне още по-сериозно, не само защото е срещу такъв опонент, а и защото присъствието му в Main Event-a ще го изисква.
8. Stone Cold Steve Austin def. Mike Bennett (C) - LOL. Стели играе по-добре Бенет от Васко, what a shock. Както ги гледате по-къси нейните постове, така и вкарва доста повече екшън от предишния шампион. Получи се голямата драма/интрига с факта,че Мария предаде Майк тук, но всичко свърши по най-добрия възможен начин с обявяването на нов притежател на двете титли. Трябва и да похваля Агента, че FIRST TIME EVER си свърши пръв работата и АЙДЕ ДАНО да продължава да е толкова скоростен по трасето. Very Happy
9. AJ Styles (C) def. Seth Rollins - 5 zvezdi, Bojo e pi4.

Финални думи: Пак да благодаря на всички, които участваха, за точността и демонстрираната страхотна игра. Обща оценка: 9,5/10.

descriptionEWF Presents.... BLOODBATH 2017! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.... BLOODBATH 2017!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply