EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.  EmptyWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.

more_horiz
След като изгледате ППВ-то, можете да се прехвърлите тук, за да разменим коментари. Smile

descriptionWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.  EmptyRe: WWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.

more_horiz
10/10 за турнира! Всичко, което исках да се случи...се случи!! Евала на Амброуз, че дропна на моя човек Стайлс, най-доброто решение в живота му!

descriptionWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.  EmptyRe: WWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.

more_horiz
УНИКАЛЕН,ВЕЛИКОЛЕПЕН,ПРЕВЪЗХОДЕН,ИДЕАЛЕН ТУРНИР! Евалата!Този път не осраха нещата, а си реализираха изумителните неща които трябваше да станат.Като за първо ППВ след бранда нещата станахa на високо ниво.Най-хубавото бе в това ППВ,че доста от мачовете бяха с неясен завършен и с много отворени възможности.Ще коментирам нещата които ме изкефиха, имаше и 1 минус, но на фона на другите неща той е просто в небитието.Не бие много на очи.

Женската титла - Който си беше и Opening Match страхотно изпипан двубой в който не лисваше нищо.Малко ми стана гадно след като фаворитката ми Алекса бе първата елиминира, но го превъзмогнах.След което бях за Беки или Кармела.Наоми и Наталия влезнаха като аутсайдери и като такива бяха махнати.Ники Бела беше от фаворитките, но за мое щастие не взе титлата.Много добър ЗАВЪРШЕК! Беки заслужаваше тази титла след многобройните ебавки докато бе в РАУ.Дано направи стабилен рейн от около 3-4 месеца, пък дори и повече да е, нямаме проблеми!Миз е уникален гадняр- Двубоят за ИК за мен бе вторият най-добър мач откъм кеч качество.Блестящо представяне и от двамата!Ето когато се дава достатъчно време между талантите може да станат прилични сблъсъци за окото.Тук нямахме фаворит, но аз запазих вярата си в моят човек.Имахме от всичко по-много - Драма, Напрежение, Динамика, Заряд и доста добри моменти, особено намесите които се опитваше да прави и Марис( която отново беше извънземно яка путка) бяха на място.Правилен победител, жалко за Долф, но както казах щеше да бъде грешка Миз да дропне титлата си сега, а и не виждам в близките месеци кой заслужава да вземе титлата, може би освен ако някой не се завърне и няма голям пуш.Слейтър и Райно са ШИБАНИ ТИТАНИ! - Поредното правилно решение от Креативният екип(3 до момента изброени, ти да видиш :о ) Слейтър заслужаваше титла след толкова много години гаври и джобене до дупка.Райно си е легенда и това може само да бъде в плюс за Слейтър.Дано пазят титлите поне до Декември.Усос и като хиийлове и като фейсове са все противни самоански мазни батки(Като цялата им нация без Скалата и Джо?!) затова се и радвам, че не им дадоха титли за пореден път.Стайлс е новият Световен Шампион, МАЙНИ! - Безапелационно най-добрата среща от турнира.Ето това беше мигът слава за Стайлс, след като взе вражда с лицето на федерацията просто щеше да бъде немислимо ако не победи и Амброус.Сблъсък стана над очакванията ми, доста добре се сработиха, химията бълваше поне аз така я усетих.Дийн направи нетолкова запомнящ се рейн, въпреки изтрещелият му образ, време е за ерата на Стайлс, поне до Мания трябва да държи тази титла и там да срещне някой кечист от калибъра на - Джо/Рууд/, представяте ли си каква избухвация ще бъде, двама бивши кечисти от ТНА да се бият за един от най-големите пояси на WRESTLEEEMAAANIIA!Стига толкова fantasy-booking, но пък кой знае може и реалност да стане, ще видим.Най-вероятно ще имат реванш и там би трябвало Стайлс да затвърди позицията си в МЕ.Цялата история с Брей Уаят.Добре този път явно се измъкна от евентуално джобене на Ортън след като Рендито се контузи, не знам дали е Kayfabe or Real inury,но ако сега не се възползват от неразположеното здраве на Ортън и не пушнат Брей тогава по-добре Уаят да го няма, защото ще бъде просто "Човекът който говори много дава обещания и накрая лапа ХУрката " Появата на Голямото червено( след това беше.... леко не на място, but whatever УВАЖАВАЙТЕ ЛЕГЕНДИТЕ, защо му трябваше на Кейн да побеждава Уаят дори било то в No Holld Barred, това просто затвърждава тезата,че си нямат на идея какво да правят с него.Като цяло много приятен турнир който ще го запомня с 2-та солидни мача за Интерконтиненталната и Световната титла.Както и с финалите за Отборните титли и Женската.Дано продължават в същият дух, ето когато искат WWE може да правят чудесни работи.Давам оценка за турнира 9/10.

Последната промяна е направена от egyptxcentral на Пон Сеп 12, 2016 3:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.  EmptyRe: WWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.

more_horiz
Принципно не гледам Raw и Smackdown (включих се за това ППВ), ако знам какво се случва то е защото следя едни review-та, в които между другото всички викаха за Ей Джей Стайлс, дори и част от тях да бяха стабилни Амброуз фенове не можете да отречете че Стайлс е по-добър кечист, както и по-добър атлет overall. Смеехте ми се когато не бях доволен понеже Стайлс падна от Джерико на Кечмания, а ДжобероБРОС спечели срещу Джерико толкова лесно колкото да преброиш 1,2,3 , сега аз ще ви се смея тъй като Стайлс най-после получи Световната титла която трябваше да вземе още докато враждуваше с Ромската Империя fyi. Но както и да е нека да не навлизам в детайли, Ей Джей Стайлс е най-добрия, Амброуз е толкова мързелив че даже не може да гледа (а ми обвинява Леснар от всички останали за това че бил мързелив), да ми се обади отново Амброуз когато си смени gear-a и махне тези тесни дънки които ще му сплескат топките ако се опита само да скочи от въжетата, и също така когато си смени образът че в момента е толкова скучен че не мога да го гледам. Колкото до Стайлс - него не съм спирал да го подкрепям още от дебюта му!
ЗА ПРЪВ ПЪТ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ давам 5/10 за PPV-то (отново, няма да дам 10/10 понеже ВВЕ никога няма да заслужат 10/10 освен ако шоутата им не станат толкова добри колкото тези на ТНА)
GO BECKY LYNCH хареса ми също че най-накрая и тя получи заслуженото и спечели женската титла, според мен щеше да е по-добре ако беше pin-нала Ники СИНА (която за нещастие е бейбифейс) вместо Кармелла но както и да е, важното е че вече е шампионка. Също вземете я поразсъблечете малко ВВЕ, това няма да е лошо!
Колкото до останалата част от шоуто - мех, за пълен skip си беше честно казано, мразя Слейтър и Райно и бих искал Америкън Алфа-та да са отборни шампиони и ВВЕ да върнат Кърт Енгъл като техен мениджър понеже те заслужават push-а (надявам се не само аз да мисля така), и какво да кажа за FALSE ADVERTISEMENT-а на ВВЕ следващия път ако ще се опитат да ни изненадат ИЗОБЩО ДА НЕ АННАУНС-ват кой е официален противник на Брей Уаятт защото не ми хареса как Кейн влезе вместо Ортън....и-и-и-и мда, общо взето това моето мнение за профанското Пе-Пе-Ве. Браво на ВВЕ, не фейл-наха ЗВЕРСКИ този път, и накрая но не на последно място онова което трябва да отбележа е:

AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!!
AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!!
AJ STYLES!!!! AJ STYLES!!!!

descriptionWWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.  EmptyRe: WWE Backlash 2016 - Коментарна тема + оценки.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply