EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

power_settings_newLogin to reply
+5
Ivchonii
Dji.
SUPREME.
Wrestling Jesus
Glorious
9 posters

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
То два от тези мача се играха в Смака. Боза пълна е вве, дори след малоумния ростер сплит, ненужно си беше. Или да си сменят буукърите или да закриват тая жалкарщина. Миз дръпна едно промо всички луднаха и отново е боза. Седмица след седмица се правят неща, които вече сме виждали. Малко повече разнообразие, малко по-така да ги правят нещата. Никаква фантазия. Ще ми буукват Рейнс за 15 път в мач за Световната титла. Голямо лайно е. Не знам дали, защото пораснах или просто тия, които измислят историите са яко изпростяли, но много ме дразни тоя кеч. Баси шита! Повечето мачове от тва ппв са повече от ясни. Стайлс нема види титла, щот Амброуз от скоро е шампион, а другите мачове са просто да убият времето. Единствено за Хийт Слейтър ми пука, щото поне става за актьор да забавлява хората. Но дори мини пуша, който получи не оправя положението в тая малоумна компания. Най-много да има вражда за титлите и после отново да се върне към статута си на тотален джобър.

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
Много Off-topic го раздаваш, пусни прогнози за турнира, пък после пак си плюй продукта, а и  ако  зяпаш редовно, едва ли ще разправяш кои мачове са предвидими и кои не.Мисълта ми беше,че  ако нещо не те кефи вътрешно не се насилвай да го следиш и гледаш.

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
1. Dean Ambrose vs. AJ Styles - Силно се надавям Дийн да запази, защото много мразя Стайлс.
2. Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Carmella vs. Naomi vs. Natalya vs. Nikki Bella - Според мен ще е Беки, защото и тя заслужава по- голям успех, но след време може и Ники да се върне на трона.
3. TBD vs. Heath Slater and Rhyno - Не ги следя, но залагам на TBD.
4. Randy Orton vs Bray Wyatt - Нека мъжа ми да смаже брадатия.
5. The Miz (with Maryse) vs. Dolph Ziggler - Според мен Миз и Марис няма да се спасят тоя път.
6. The Usos (Jimmy Uso and Jey Uso) vs. The Hype Bros (Zack Ryder and Mojo Rawley) - Харесвам повече Усос.




descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
1.Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles - Singles Match For the WWE World Championship
2.Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Carmella vs. Naomi vs. Natalya vs. Nikki Bella - Six-pack challenge for the WWE SmackDown Women's Championship
3.TBD vs. Heath Slater and Rhyno - Tag team tournament final for the WWE SmackDown Tag Team Championship
4.Randy Orton vs Bray Wyatt - Singles Match
5.The Miz (c) (with Maryse) vs. Dolph Ziggler - Singles Match for the WWE Intercontinental Champion
6.The Usos (Jimmy Uso and Jey Uso) vs. The Hype Bros (Zack Ryder and Mojo Rawley) - Tag team match to qualify for the tag team tournament final match later that night

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
1. Dean Ambrose
2. Nikki Bella
3. TBD
4. Randy Orton
5. The Miz
6. The Usos

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
Няма да разписвам на всички ви точките. Ще кажа само,че старият шампион си запазва Prediction title-a. Бтв, беше малоумен турнир. Можете да се прехвърлите към "анализ" раздела, за да си дадете оценките.

descriptionWWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC - Page 2 EmptyRe: WWE Backlash 2016 - PREDICTION TOPIC

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply