EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionЕкипът на EWF EmptyЕкипът на EWF

more_horiz
Пълен списък с членовете на екипа :

ADMINISTRATORS :
1) Wrestling Jesus
2) SUPREME.
     
MODERATORS :
1) ThePharaoh



Последната промяна е направена от SUPREME. на Пон Окт 31, 2022 12:57 am; мнението е било променяно общо 9 пъти

descriptionЕкипът на EWF EmptyRe: Екипът на EWF

more_horiz
Трябва да направя малък анонс, изцяло свързан с ъпдейт-а на списъка по-горе. Доста от вас знаят,че започвам нова работа и в тази връзка - ще съм тук единствено в късно-следобедните/нощните часове. Това ще рече,че рефирането ми по мачове ще е затруднено, както и комуникацията ми с голяма част от ростера. Поради предстоящите ангажименти и на останалата част от екипа ми, се наложи да вземем решение за нови 2-ма членове в него. Затова към модераторите ще бъдат добавени моят стар коУЕга - Ge6aaa и egyptxcentral. Не се съмнявам,че ще си вършат работата съвестно. Ще се разпределим на смени т.е винаги ще има поне по 1 от нас във феда. Плановете за шоутата ще бъдат в раздела за екипа. Буукингът остава моя задача, така че не се притеснявайте за идеите, които сме имали за "кариерното" ви развитие - всичко остава както сме го говорили. Надявам се да няма отпускане от ваша страна поради моето отчасти отсъствие - както казах, става дума за 3-4 месеца и пак ще съм наоколо така или иначе. Благодаря ви за разбирането и ако имате въпроси - задавайте набързо. Very Happy

descriptionЕкипът на EWF EmptyRe: Екипът на EWF

more_horiz
UPDATE!

descriptionЕкипът на EWF EmptyRe: Екипът на EWF

more_horiz
Ъпдейт! На мястото на Божо (Ronin), се настанява Morata29!

descriptionЕкипът на EWF EmptyRe: Екипът на EWF

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply