EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyБъдещето на Световната титла?

more_horiz
Как според вас ще се развие финалната част от tournament-a на следващия RAW и кои ще бъдат участниците в мача за Световната титла на Survivor Series?

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
Според мен WWE ще заложат на изненада. Да, всички очакваме титла за Амброуз или другия член на "Щит" Роман Рейнс, но не може да бъде толкова прозрачно. По-скоро смятам, че шансове за титлата имат кечистите: Сезаро, Райбек, Оуенс по подобие на Пейдж - от NXT, че до шампионка на DIVAS, а защо не и Шеймъс или Зиглър. Аз лично искам Русев да е хаха!

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
Шеймъс ще е шампион след края на турнира.

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
Reigns или Ambrose, напуска турнира като шампион.

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
Мисля че Амброуз ще търн-не хийл, и ще спечели титлата, след това ще се говори за това как Ауторити-то са виновни и как Амброуз е бил от тяхна страна, но всъщност истината е, че мастърмайнд-а зад това ще бъде Сет Роллинс, който след като се завърне от injury-то си, ще стане мениджър на Амброуз, и ще застане в неговия корнер. Поне аз така бих book-нал ситуацията около Световната Титла. Няма да се случи, обаче. Ако трябва да бъдем реалисти, бих заложил на полу-финала да са Рейнс срещу Оуенс и "Румянката" да вземе титлата, след което да я задържи до Кечмания 32. Брок Леснар да спечели Ройъл Ръмбъл-а и след това с Рейнс да имат мач на Кечмания 32, в който Леснар да покаже на какво е способен и да доминира над Роман Рейнс, но самия мач да бъде без победител, понеже Шеймъс ще се намеси и ще кешира куфарчето си в "стил Сет Роллинс на миналата Кечмания", взимайки титлата от Рейнс. Според мен това ще се получи.

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
#NT написа:
Шеймъс ще е шампион след края на турнира.


Много ги познаваш, пич.

descriptionБъдещето на Световната титла?  EmptyRe: Бъдещето на Световната титла?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply