EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
Можете да обсъждате всичко около ППВ-то тук. Не искам да спойлвам, а ако пиша още едно изречение, ще изБОхна. Very Happy

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyRe: WWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
Рейнс и Сина губят в ЕДИН ТУРНИР!Все още има БОГ в WWE!Само по себе си говори,че от криейтива не са толкова изкукали колкото ги мислим.Радвам се за Амброус-ката дано направи добър рейн със сигурност ще е по-силен от на Рейнс.

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyRe: WWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
Време е за най тъпия . Най скучния рейн с вхц . За съжеление ада АМБРОУЗ ни се случи . Това е най скучния АМА най скучния кечист във феда . И му викате луд ? Та лудия стиив ми е по забавен от него . Като цяло ,,лудаците ,,от The Decay са по добри луди образи от него , какво остава да говорим за кени омега .Или пък ал снол или някой друг измежду Хардкор легендите . Имаше СТРАХОТНИ мачове във pg ерата ЕКСТРЕМНИ . Хубави . Ама не . Тоя ги ограничава до един стол и кето пръчка - Мик фоли имаше телена пръчка , Тери фънк - резачка , а наша амброузя -КЕТО ПРЪЧКА . ДА КОПИРАМЕ СЕНДМЕН ИЗЦЯЛО КАКТО И ТОМИ ДРИИМЪР . Добре айде на мика е добре . Ама това не му е CZW където и един безталантлив безхаберник (като Умствени щети или кралската свита - някъф смешник ) Може да си развяват коня . А какви хубави кечисти има CZW школата -Оуенс , Адам Коул и куп други звезди биещи се в РОХ . А Andrew Everett ? Новия Ей джей Стайлс сигурно . Дрю Гулак ?  Б БОй ? Но от всички недурузумения взеха НАЙ ГОЛЯМОТО - Джон Моксли . Още в CZW като го гледах му скипвах мачовете - скучнотия и половина . .А толкова съм се кефил на сезаро и Оуенс там - ДОРИ И СТАЙЛС БЕШЕ ТАМ . Ама не  МОХЛИ , МОХЛИ . Добре ,че направиха едно време вражда с ригъл , че не исках да виждам как го опозоряват толкова велик кечист . ЩИТ - прехвален до безобразие . Буукинга им се свеждаше до това да пребиват дадени хора - нексъс 2 и 3 и да печелят титли . И там - лидера го турнаха тоз . Не ролинс , който е КЛАСИ Над него ами тоз . Направи най дълъг рейн с У.С титлата - чакай бе , кой си ти . Срам за инди кеча . Ама то е така - който не става или отива в CZW(говоря за едно време ) или идва в FCW и става звезда . А в НХТ - КРИС ХЕРО , ВЪЛЦИТЕ И ДРУГ КУП ИНДИ ЗВЕЗДИ . Но не . ЩИТ . Винаги ЩИТ . От щит само за ролинс се радвах . Никога не му казах ,,страхливец,, така му се кефих  . ДОРИ РУМЯНСКИ МИ ХАРЕСВА ПОВЕЧЕ  ОТ АМБРОЗИЯТА . Просто тоя кечист толкова го мразя ,че не е истина  . Особено след като заради него прецакаха едно време зигълр за ИС титлата и ся момчето горкото ДЖОБИ НА КОРБИН . Ама корбин си има управдание - ТОЙ Е БОКСЬОР . А не е продавач на пуканки като амброзията . Но да се върнем . Куфара тоя го направи супер скучния . Добре ,че бяха другите , че го спасиха . Просто ако тръгна да сравнявам ЩИТ със БУЛЕТА , СЪС Forutune 4  , СЪС М.Е МАФИЯ , СЪС ЕЙСОВЕТЕ . То просто е подигравка  . А пък с NWO да не говорим . Просто прехвален до безобразие с един добър кечист там - Ролинс . Който падна прецакан от ТЪПИТЕ ФЕНОВЕ . ЗАЩОТО ,,БРАТА,, Трябва да наследи ,,шампиона ,,, СТАЙЛС Е СЛАБАК , НЕ СТРУВА . ВИЖТЕ ГАЛОЛС И АНДРЕСОН СЕ НАМЕСИХА . БОЖЕ МИЛИ . ПУТКАТА МИ ПУСНА КРЪВ . ГАЛОЛС И АНДЕРСОН . НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ MAGIC KILLER НЕ СИНА ПАДНА . УУУУУУ За клуба . ТЕ НЕ СТРУВАТ . КАК ГОРИЛИТЕН НА СТЙАЛС ЩЕ СА ШАМПИОНИ А НЕ КЪЛЧЕЩИТЕ СЕ КЛОУНИ . КАК ПО ДЯВОЛИТЕ НЯМА ДА ГИ ВЗЕМАТ SAWFT , КОЙТО КЕФЯТ . БОЖЕ УУУУУУ ЗА ВАУДЕВИЛИАНС . ТЕ НЕ СТРУВАТ . Сина е бог . Реинс е ИСУС . Стайлс е дявол . Той трябва да е в ада . ДИИН Е ВЕЛИК . РОЛИНС Е ЖЕНА , СТАЙЛС Е ЖЕНА . Абе лапета . ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е ,,ФЕЙС ,, ИЛИ ,,ХИИЛ,, . То бива бива ама чак толкова много . Стайлс си е късал гъза във инди федерациите . Стана кечист на годината 2 поредни години . Прави НАЙ ДОБРИТЕ МАЧОВЕ ВЪВ ФЕДА ОТ 5 ГОДИНИ НАСАМ . НАПРАВИ РОМАН ДА ИЗГЛЕЖДА ДОБЪР КАКТО И СИНА (Това само той и Ролинс го могат ) Прави РИСКОВЕ от които само хора като НЕВИЛ могат. Мик скила му е по добър от този на АМБРОЗИЯТА . Но пак . Прецакан защото Беше в ТНА . АМИ УУДС БЕШЕ ТАМ . АМА Е ШАМПИОН . И ми се кълчи за стотинки . ЧАКАЙ НЯМАМ ДРЕБНИ . Като цяло - хареса ми че стайлс би така . Радва ,че прявт клуб топ хииловете на феда . Яд ма е за Оуенс . Това момче има страшен талант . Сезаро стана просто пълнежа на големите мачове . Джерико да се отказва .
Оценка за турнира - 6/10
Оценка за ФЕДРАЦИТА - 0/10
Оценка за Сторилайновете - 0/10

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyRe: WWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
Солидно Pay-Per-View. Най ме издразни факта че Джон Сина трябваше отново да загуби НЕ ЧИСТО и на всичкото отгоре да обере целия кредит, и тоя клефук ДЖЕЙ БИ ЕЛ какво застава на страната на Сина ТИ СИ ХИЙЛ АННАУНСЪР ВЕ, СМОТЛЬО! Но какво да се прави, важното е че все пак ЗАГУБИ ха-ха-ха МАЙКА ТИ ДЖОН СИНА, ПО-СКОРО БОТЧМЕН СИНА КАЛИТКОВЕЦ!!!!!! Сега сериозно очаквам @ БАТТЪЛГРАААААУНД  Стайлс да загуби и на Саммърслам се надявам да вземе ЧИСТА ПОБЕДА от Fuckboy Buckethead и да спечели враждата по този начин. Амброуз ми е тотално безразличен, малко са ЗАКЪСНЯЛИ С ЕДНА ГОДИНА да го правят Mr.Money In The Bank, вместо това можеше да НЕ ГО ПРЕЦАКВАТ МИНАЛАТА ГОДИНА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ като го бяха сложили в мач срещу Роллинс вместо това на Главното Събитие, в който мач беше ЯСНО че Амброуз няма да спечели особено след като тогава беше загубил вече вражда от ГЕЙ Уаятт, но хайде това са излишни детайли, нека не се оплаквам все пак му дадоха най-накрая рейн. Колкото и кирлив да е рейн-а му с ВХЦ-то защото се съмнявам че ще протече дълго време, НАДЯВАМ СЕ РЕЙНС ДА НЕ СПЕЧЕЛИ В ТРОЙНИЯ МАЧ РОЛЛИНС/РЕЙНС/АМБРОУЗ ЗА ВХЦ-ТО КОЙТО СЕ ОЧЕРТАВА НА ВРЪХ СЪММЪРСЛАМ, ако ще Амброуз да дроп-ва на Роллинс, но САМО НЕ ОТНОВО РЕЙНС КАТО ШАМПИОН плс! Също, търн-нете Амброуз хийл, че не знам как джоббер ще представи продукта на ВВЕ честно - и все пак, крайния въпрос е - ОТ КОЙ ДРОП-ВА АМБРОУЗ СВОЯТА ТИТЛА!? Защото това че е шампион не му гарантира че ще се задържи като такъв дълго време, за сега ще го нарека "ВРЕМЕНЕН" ШАМПИОН!!! Не мога да повярвам че Рейнс и Сина изгубиха в една нощ, дори ВВЕ дадоха рейн на Роллинс временно, всички 3-ма от Щита бяха шампиони в една нощ, слочаенОст!? Да ама не!11!1!1! Крайната линия е, че ще гледам Raw-а след ППВ-то, но след това НЯМА ДА ГЛЕДАМ ШОУТАТА ИМ ДО САММЪРСЛАМ!!! Because I'm not a huge Ambrose fan, всъщност бях повече хайп-нат когато СМ Пънк взе титлата през 2011-та, да си дойдем на думата!

Anyways, 5/10! Предсказуеми мачове, откъм резултати всичко освен МЕ-то се получи както очаквах.

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyRe: WWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
Като цяло ППВ-то не беше толкова зле. Мачовете бяха стабилни и ми харесаха доста освен този на Стайлс и Сина тъй като Ей Джей спечели с помощта на ''Bitch Club'', което е несправедливо. Мачът с куферчето го гледах с кеф и се радвам, че Амброуз стана Mrs. Money in the Bank, а след МЕ-то стана и WHC. Първо като видях, че Сет спечели се радвах като малко дете, но все пак се очакваше Дийн да кешне и ето, че най-накрая WWE му дадоха рейна, който се надявам да бъде стабилен, а относно женската девизия според мен лично се изложиха тъй като Шарлът и ''най-доброто протеже'' спечелиха и след тва Наталия търн-а хийл, апф слаба работа..

8/10

descriptionWWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.  EmptyRe: WWE Money In The Bank 2016 - Коментари и оценки.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply