EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
Колебах се дали въобще си заслужава да пускам такава тема, но айде - да не пропускаме месец. Излейте си положението. Very Happy

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyRe: WWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
Spoiler :

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyRe: WWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
Единственото нещо заради което ще дам thumbs up е това, че Снууп Догг perform-ва ентрадата на "Сашка Васева", всичко друго освен мачът Амброуз-Леснар (ВИКАХ МОЩНО ЗА БРОК И ЗАРАДИ ТОВА МИ БЕШЕ НА КЕФ КОГАТО DESTROY-НА ТЪЗ' ХЛЕБАРКА "МИЗ"БРОУЗ) беше тотален bullshit.

минус някакво нереално извънземно число / 10

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyRe: WWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
След като мина първоначалната треска от изгледаната Мания, реших да седна и да напиша какво мисля за това, което ни сервираха. Ще разгледам мачовете по отделно.

Интерконтиненталната титла

Достоен мач със стълби, но мисля че тези мачове сякаш започват да се изчерпват! Почват да ми изглеждат много банални. Даже на няколко пъти имахме по 1 или 2ма човека на стълбата и някой отдолу по най-обикновения начин ги буташе заедно със стълбата... Тoва се случи 3-4 пъти. Говори за безидейност! Син Кара пада върху Голдъст и счупва стълбата на 2 - добро! Хареса ми, че изкараха тази стълба на жълти точки, както и костююма на Stardust, в чест на Dusty Rhodes. Очаквах Оуенс да запази. Победата на Зак - хубав жест към него, но мноого закъснял. Това трябваше да се случи преди няколко години, а не да бъде забит в земята от Кейн, Сина и онази ужасна история с Еve Torres. Хубаво е, че Зак спечели, но ми се стори доста не намясто тази победа. И бас хващам, че ако не тази вечер на RAW, то след максимум 2 седмици Зак НЯМА да е вече шампион.

Джерико - Стайлс

Добре, аз съм страхотен фен на Крис Джерико. Тоя човек винаги е правил стабилни мачове, има голямо сърце, помага на младите таланти, издига ги за своя сметка и още куп неща. Като се има предвид, че тOва е 4тия мач между двамата и е дебют на толкова дългоочаквания Стайлс на КечМания, защо WWE не му дадоха победата? Та всички говореха толкова много за него! Крис нямаше да има никакви проблеми с това... За мен това бе глупаво решение и е продиктувано от това: ''Той е от ТNА, няма толкова лесно да започне да жъне успехи''. Точно както WCW навремето...Иначе мачът, макар и малко муден, ми се стори добър.

The New Day - League of Nations

Хората наистина харесват Новия ден. В началото не можех да ги понасям, но ентранса им бе доста забавен и на всички им хареса. Нямам проблем с това, макар че са клоуни. Но защо, за бога, не им дадоха победата?!? Щеше да е още по-весело! Някак си трудно възприемам насериозно League of Nations - скучни са ми. По нищо не си личи, че Дел Рио, например, е неколкократен шампион. Същото важи за Шеймъс и още съм бесен за тва че развалиха образа на Русев с онея любовни истории и най-вече, че Лана не е с него (на екрана). Шон Майкълс, Мик Фоули и Stone Cold Steve Austin - страхотен момент, страхотен подарък за феновете. Наистина тези легенди винаги ще бъдат на върха на планината! Жалко за Шеймъс, Русев, Дел Рио и Барет...

Леснар - Амброуз

Бозааааааааааааааааа! Пълна боза, кръгла нула! Да ти имам и street fight-a!! 12 минути,в които не излязоха от зоната на обичайните мачове... Очаквах поне до титантрона да идат... Само столове и бамбукови пръчки... Една резачка и пръта с телта, който за нищо не бе ползван... И Амброуз, и Леснар нищо не направиха. Мисля че тук вината е на продуцента на тоя мач, който трябва да бъде уволнен. Мисля че това бе първия път, в който Хеймън не е участвал в сценария на мача. Гений като него никога не би сътвоpил такава помия... Лошо изградена вражда, никакъв build и отвратителен мач. Да, аз бях за Леснар, да, той спечели, не, Леснар не е скучен, но това което гледах беше отвратително...

Шейн МакМеън - Гробаря

Наслушах се, че мачът бил бавен, муден, че Шейн не ставал... Човекът е на 47 години и не се е бил от 7 години! Мисля че и двамата се представиха доста добре. Не, това не беше мачът на вечерта, но бе доста добър. Скокът на Шейн от върха на клетката е един от най-добрите моменти на Манията и ще се помни завинаги! Шейн не изневери на образа си, който познаваме от Attitude ерата - той заложи всичко, но този път загуби. Тук обаче очаквах намеса от Винс, поне от Винс, след изграждането на историята. Както беше едно време, вражда между баща и син, очаквах някой да се намеси, да го направи още по-интересно, точно както Винс знае. Да се позабавляваме както ние, така и те. Уви, пълна скука от тази гледна точка. Гробарят победи и това е хубаво, разбира се, бих искал да гледам Гробаря още време. А и Шейн като опонент не представляваше такава заплаха за здравето на Гробаря, който дори успя сам да се прибере зад кулисите. Палец нагоре от Шейн - тотален респект! Този човек се раздаде напълно и заслужи за пореден път любовта на феновете.

Andre the Giant Memorial Battle Royal

Хубаво беше да видя DDP. Чудесно решение да дадат победата на един от младоците от NХТ! Той е наистина интересен образ и тази победа определено ще послужи за доразвиването му! 6ца за сценаристите (специфично за изхода на тоя мач). Шакийл О'Нийл? Защо? За чий ...? ..А, Деймиън Сандоу бе елиминиран от настоящ спортен коментатор, бивш баскетболист... Без коментар.

Скалата и Огнехвъргачката

Болен фен съм на Скалата! Гордея се с това! Този човек ме грабна, когато бях на 5 годинки и гледах как мачкаше Трите Хикса, Ледения и останалите от онези времена. Обожавам го като личност - най-уникалния мегафейс на всички времена, най-горещата филмова звезда, певец, музикант, танцьор, продуцент и т.н и т.н и т.н. Страхотна поява, огнехвъргачката беше адски bad ass - хареса ми, мажоретките също! Огнехвъргачка - добре, мажоретки - добре, запалването на ''ROCK'' - епично, връзка с публиката - прекрасна, промо - велико, настроение - на макс... БРЕЙЙЙЙ УАЯЯЯТ - ТИТАНИЧНО! В момента в който Брей се появи просто настръхнах. Брей Уаят е най-интересния образ, който се е появявал за последните 10 години. Уникален старт, след това разбира се, стана храна за Сина...Както и да е.... Този сегмент можеше да е нещо за историята, сблъсък между най-великият Бог на микрофона за всички времена Скалата и младият магьосник, който е на път да достигне съвършенство и да влезе с гръм и трясък през портите на планината на боговете на микрофона. Всичко вървеше добре, Скалата дори му го призна, похвали таланта му. В този момент за миг си помислих, че Скалата наистина ще изяде боя, което би изстреляло Брей във висините. И тогава се случи... Колкото и да обожавам Скалата няма как да ми хареса погребването на Роуан (6 секунди) и после маскарада с ... о, да, пак този... Джон Сина....Бърка ми в здравето....Нямаше нужда от такова закопаване на Уаят Фемили...Дори от Скалата и Сина. Вярно, Скалата по-късно им благодари за сегмента и ги поздрави, но за мен WWE пропуска и пропилява уникалния талант на Брей... Очаквах тук да се заформи враждата му с Брок Леснар и ...o,представете си промо-конфронтация между Брей Уаят и Пол Хеймън... В крайна сметка, изкефих се адски много на Скалата, но не ми хареса закопаването на Брей и фамилията. Имаха уникалния шанс да бъде нещо успешно и велико и за двамата, без нито единия, нито другия да пострада, но уви...

Трите Хикса - Рoман Рейнс

БОЖЕСТВЕНА, ВЕЛИКОЛЕПНА, АДСКА, ДЕМОНИЧНА и ПРЕКРАСНА СТЕФАНИ МАКМЕЪН! За тези които не разбраха, това бе промо в стил 'Игрите на Глада', 'Лудия Макс: Пътя на Яростта', ако щете... Брилянтно планирано и перфектно изпълнено. Стефани е Кралица, наистина. Трите Хикса - велик. Още щом Стефани започна промото си знаех, че Рoман ще спечели... Мачът бе отврат, за мен, изобщо не ми хареса. Стефани си пое копието здраво, интересен момент и поздравления за нея, защото се иска доста, ударът бе доста силен. Сигурен съм, че WWE са заглушили по някакъв начин освиркванията, защото 100 000 човека със сигурноcт са освиркали Рoман Рейнс. Ако ще остава с титлата, той има отчаяна нужда от хийл търн ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР! Иначе това ще е най-голямата катастрофа в историята.

CHARLOTE, BECKY LYNCH, SASHA BANKS

ТОВА БЕ МАЧЪТ НА ВЕЧЕРТА! Момичетата го направиха! Не мога да повярвам, че го пиша, но този мач бе най-добрият тази вечер и това не е омаловажаващо. Дълъг, изтощителен, сериозен и труден за изпълнение, с множество обрати, напрежение. И трите доказаха, че наистина имаме женска революция и, да, Пейдж и останалите не могат да им стъпят на малкия пръст. Шарлът е велика и задното й салто от върха на въжетата бе един от най-добрите моменти на Манията. Мисля че с него, тя спечели ако не одобрението, поне уважението на повечето фенове. Трябва вече да спрат да намесват Рик, ясно е защо го правят, но това започва да й вреди. Оставете я да спечели мач сама, по честен път, защото е невероятна атлетка. Саша Банкс - добре че не спечели. Защото ако го беше направила, щеше да изглежда че печели само защото е братовчедка на Snoop Dogg, а това би й навредило идея си нямате колко много. По-добре Шарлът да спечел заради Рик, отколкото Саша заради Снуп. Спокойно, Саша ще стане шампионка, много скоро. Просто се насладете на враждата им. Това е неизбежно, спокойно. Беки се справи невероятно и тя също би била достоен победител.

Обобщение - WWE допуснаха прекалено много грешки на тази Мания . Можеха много по-задоволително да се справят, но уви... Дано променят нещата много скоро. Поздравления за трите момичета, те бяха най-доброто и най-силното тази вечер и трите трябва да се гордеят с това, защото тази Мания ще я помня най-вече заради техния мач и Скалата.

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyRe: WWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
Току-що изгледах RAW-а after WM... Още гледам в една точка и не мога да повярвам как може да ни пробутат това... Надали ще си дръпна WWE някога отново.

descriptionWWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки EmptyRe: WWE Wrestlemania 32 (2016) - Коментари и оценки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply