EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Fastlane 2016 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyWWE Fastlane 2016 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Spoiler :



Резултатите са в спойлера по-горе.Можете да коментирате турнира след като го изгледате.
П.С. : Това е едно от най-скапаните ппв-та, които съм гледала НЯКОГА. Smile

descriptionWWE Fastlane 2016 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE Fastlane 2016 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Не си струва дори да пиша много по тази помия, ще обобща с няколко изречения.Това PPV е само началото към най-тъпото PPV.Ако си мислите, че FastLane е провал само почакайте да видите на Мания какво ще става.Очаквам всеки един фейс да си вземе мача и най-вече МЕ на Манията... Много хора преди храниха и недолстваха заради МЕ на Мания 27 също и на 29, макар че го подкрепям това твърдение за 29 защото тогава имаше Twice of a Lifetime, но сега може да заложа с двете си ръце,че този главен мач на Мания може да бъде най-освиркваният за последните 15 години.Естественно, може да греша и отново WWE да си използват спатията и да вкарат някой в последният момент в случая Амброус би освежил работите, но просто не ми се вярва, щом дори на този турнир пича си падна ей така от нищото в момента, много много лош и несвързан booking,загуби IC и сега си падна на турнира и отново Румянски царува.Еми няма как братче, Винс и компания ако не предприемат нещо ще гледат как на The Greatest Stage of Them All феновете им изсипват яко на Главния мач.Айде да не излизам някакъв хейтър ще кажа, че не само тройният мач на Fastlane беше предвидим, ами другите мачове.. Оуенс си бие. Стайлс си бие.Единствена лека изненада за мен бе победата на Грамадата,Райбак и Кейн, но това бе НЕПРИЯТНА изненада лишена от всякаква логика.Защо подяволите Wyatt не се намесиха в главният мач, нали се гласеше вражда между Брей и Леснар? Само криейтив маймуните знаят или дори и те не са наясно с действията си.Абе понякога се чудя какви хора пишат сценария, не мога да отрека таланта им да правят уникално тъпи решения.След глътка радост на РР си мислихме, че поне тази Мания може да не е толкова предвидима, но не WWE отново си залага на сигурното и оставя с голям среден пръст в устата както феновете така и другите си суперзвезди в съблекалнята.Айде да спирам, че леко се отнесох. Very Happy

П.П. Втора поредна година в главният мач на турнир преди Манията световната титла не е заложена!Евала Маймуни!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply