EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionУсловия за гласуване. EmptyУсловия за гласуване.

more_horiz
Дългоочакваният момент почти дойде и най-голямата Slammy Award битка правена някога в е-фед пространството предстои. Както знаете, номинациите ще обхващат всички 7 години от нашето съществуване като форум, или поне 5-те години, в които сме били истински активни. Условията за гласуване са супер прости :

1) Имате право да гласувате за 1 опция на категория.
2) Ако желаете, можете да обосновете вота си. Но това е по желание.
3) Знам,че никой от тук няма да го направи, но все пак съм длъжна да го включа - не гласувайте за себе си.
4) Моля да опитате да гласувате във всяка категория. Не е фатално, ако не го направите, но е в интерес на реалния вот все пак.
5) Ще имате седмица за да дадете своя вот, като ден преди приключването, ще напомня.  Very Happy

Благодаря много на тези, които ще участват с вота си. И се надявам, че съм успяла правилно да преценя номинациите, тъй като се старах наистина всичко да бъде честно и да няма ощетени. Smile

descriptionУсловия за гласуване. EmptyRe: Условия за гласуване.

more_horiz
Ще се спазват тези правила, а аз наистина нямам търпение за старта на Слами гласуването ще е наистина много зареждащо и носталгично в същото време! Успех на всички!

descriptionУсловия за гласуване. EmptyRe: Условия за гласуване.

more_horiz
Добре, че е седмица, че има доста да се чете Very Happy

descriptionУсловия за гласуване. EmptyRe: Условия за гласуване.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply