EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

power_settings_newLogin to reply
+2
Nasko94
SUPREME.
6 posters

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
Dawn Of The Elite
02.12.2022-09.12.2022
Mercedes-Benz Superdome - New Orleans, Louisiana
Theme Song -   Saliva - Always ( https://www.youtube.com/watch?v=Cu6DoZJg5Ok )
Special Event - THE EWF UNIVERSE CHOOSES THE STIPULATION OF EVERY MATCH!!
Promo - COMING SOON.


POSTER (made by Wrestling Jesus):

EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! S2MHcYO

MATCH CARD:

1. Ric Flair vs. Goldberg - WORLD CHAMPIONSHIP MATCH.
- TYPE OF MATCH : Last Man Standing Match (chosen by the EWF Universe)

2. Vader vs. Mark Henry
- ARM WRESTLING CONTEST (match type already chosen through the EWF App)

3. Roman Reigns OPEN CHALLENGE.
- TYPE OF MATCH : Unsanctioned Match (chosen by the EWF Universe)

4. Dolph Ziggler vs. The Miz - IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH.
- TYPE OF MATCH : TLC Match (chosen by the EWF Universe)

5. RVD vs. Shinsuke Nakamura
- TYPE OF MATCH : NO DQ MATCH (match type already chosen through the EWF App)

6. Karrion Kross and Scarlett Bordeaux vs. Alexa Bliss and Stone Cold Steve Austin
- TYPE OF MATCH : MIXED TAG-TEAM MATCH (match type already chosen through the EWF App)

7. ??? vs. ??? - FIRST-EVER MATCH FOR THE X-DIVISON CHAMPIONSHIP
- TYPE OF MATCH : Extreme Rules (chosen by the EWF Universe)

8. Bray Wyatt vs. Jon Moxley
- TYPE OF MATCH : NO DQ, Winner has control over the loser for the next 1 month (chosen by the EWF Universe)


Последната промяна е направена от SUPREME. на Съб Ное 26, 2022 4:54 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
Промото очаквайте съвсем скоро (през уикенда, по всяка вероятност).
Малко по-късно ще направя анкети за всеки мач, съдържащи 4 опции за тип сблъсък. Ще разполагате с 1 ден за гласуване, след което на мястото на `TBD` ще имаме ясен регламент.

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz

UPDATE!
Гласуването е официално прекратено и регламента на всеки мач - добавен. Там, където се натъкнахме на равенство, се допитах до самите участници в конкретния мач, тъй като е по-добре те да преценят за кое са повече на кеф, отколкото аз да решавам. А когато  самите участници не можеха да преценят, се избра сблъсък, който смятаме, че ще им пасва повече. Smile

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
Скъпи съфорумци, посрещнете Негово Величество, ПРОМОТО :


Официално можете да коментирате мачовете от card-a.
Не бъдете срамежливи. Smile

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
Постерът, промото и мач-кардът както винаги са навреме и на ниво. Очаквам много стабилен първи турнир след тази дълга почивка.


1. Ric Flair vs. Goldberg - WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - TYPE OF MATCH : Last Man Standing Match (chosen by the EWF Universe)

- Това са най-точните хора за Main Event според мен. Васко не е имал Световна титла и сега е точното време да се бори за нея и да я спечели. От друга страна, аз лично съм имал вражда с Arthas и това беше може би най-добрата ми вражда в EWF, така че също ще се радвам да го видя като шампион. Равностойни са според мен, и мачът ще се реши спрямо това кой е по-надъхан и кой изкара по-добрите постове.


2. Vader vs. Mark Henry - ARM WRESTLING CONTEST (match type already chosen through the EWF App)

- Мислех,че това са нови играчи, защото преди не съм ги срещал в EWF, но още сред първите им постове разбрах,че имат голям опит. На мен би ми било трудно да играя с тези образи, но те се превъплащават отлично в тях и направиха хубава вражда до момента. Ако момчето с Хенри си вдигне активността, ще има шансове за победа. А в противен случай, предполагам,че победата ще отиде във Вейдър.


3. Roman Reigns OPEN CHALLENGE. - TYPE OF MATCH : Unsanctioned Match (chosen by the EWF Universe)

- Не знам срещу кого ще излезе Роман, предполагам,че ще има още някой нов потребител, който прави дебют на турнира. А момчето с Рейнс се развива с бързи темпове и ако няма големи изненади, сигурно ще получи пуш.


4. Dolph Ziggler vs. The Miz - IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH. - TYPE OF MATCH : TLC Match (chosen by the EWF Universe)

- Ще дам всичко от себе си, не само заради титлата, а и заради уважението, което имам към опонента ми. Той беше сред хората, които най-много се опитваше да задържим EWF преди години. Достоен противник е и напълно заслужава да стане шампион на този етап.


5. RVD vs. Shinsuke Nakamura - TYPE OF MATCH : NO DQ MATCH (match type already chosen through the EWF App)

- Новите момчета имат над какво да работят, но с времето ще се научат. Хубаво е,че имат платформа да излязат равностойно и да покажат умения без да се стресират от по-големи постове и по-опитни хора. Ще заложа на Накамура, защото ми направи впечатление още от дебюта си.


6. Karrion Kross and Scarlett Bordeaux vs. Alexa Bliss and Stone Cold Steve Austin - TYPE OF MATCH : MIXED TAG-TEAM MATCH (match type already chosen through the EWF App)

- Фен съм на микс-враждите и в случая няма кой да ги направи по-добре от четиримата. Активността на всички е на ниво. Забелязвам,че Агента и Майната са по-надъхани от преди и ще направят солидна среща. Дивите ще помогнат за това. Бих дал глас за Вили и Майната, защото се сработват по-добре за момента, но не отписвам и другия отбор.


7. ??? vs. ??? - FIRST-EVER MATCH FOR THE X-DIVISON CHAMPIONSHIP - TYPE OF MATCH : Extreme Rules (chosen by the EWF Universe)

- Не знам кой ще излезе в този мач, но предполагам са големи имена тъй като и титла ще бъде заложена. Само мога да предположа,че това ще бъдат Ривера и Дамян, но сигурно ще има изненади.


8. Bray Wyatt vs. Jon Moxley - TYPE OF MATCH : NO DQ, Winner has control over the loser for the next 1 month (chosen by the EWF Universe)

- Това е враждата, която най-много ще се надгради точно в последната седмица. Образът на Геша е както винаги най-интересния сред абсолютно всички. Направи ми впечатление и колко бързо успява да захапе новото момче с Моксли. Адмирации за това. Добра идея е да излязат един срещу друг. Геша е с повече опит и този опит ще послужи добре главно на опонента му, защото от по-старите потребители няма нито един, който да откаже помощ на по-нов. Предполагам,че дори победата може да отиде в Моксли, за да се надъха и да продължи с развитието си.

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
1. Ric Flair vs. Goldberg - WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Last Man Standing Match

Две доказани имена се изправят един срещу друг. Трудно ми е да прогнозирам кой ще победи, щото с Марто враждувах съвсем наскоро и знам на какво е способен. Васко също има своите плюсове и не се съмнявам, че ще ги използва. Но в тоя случай ще дам глас за Марто.

2. Vader vs. Mark Henry - ARM WRESTLING CONTEST

Абсолютно непредсказуема среща. С Гената и Денислав съм имал възможност да враждувам, но все още ми е трудно да ги възприема с тия двамата, които са избрали. Аз поне щях да срещна големи ядове, ако играех с Вейдър или Хенри. Хайде, ще избера втория, щото ми изглежда по-страшен с тия габарити. Бурен смях.

3. Roman Reigns OPEN CHALLENGE. - Unsactioned Match

Момчето с Роман Рейнс не се справя никак лошо и засега ми прави добро впечатление. Не знам кой ще излезе срещу него, но вземайки впредвид вида на мача - ще е брутален.

4. Dolph Ziggler vs The Miz - IMPACT CHAMPIONSHIP MATCH - TLC MATCH

Не се съмнявам, че Миз и Зиглър ще се раздадат докрай в тоя мач. Хем е заложена титла, хем вида на мача е екстремен - ще падне голямо мазало. Давам глас за Миз.

5. RVD vs Shinsuke Nakamura - NO DQ MATCH

Новите момчета ми правят добро впечатление засега. Ако продължават в същия дух и са постоянни - с времето ще усвоят тънкостите на играта и ще се научат. Ще заложа на RVD тук.

6. Karrion Kross and Scarlett Bordeаux vs Alexa Bliss and Stone Cold Steve Austin - MIXED TAG-TEAM MATCH

И Майната, и Вили, и Яница, и аз се сработваме по прекрасен начин и не се съмнявам, че ще доставим в този мач - мисля, че активността и на четирима ни в последните седмици говори достатъчно. KARRION, SCARLETT - BE PREPARED!!!

7. ??? vs. ??? - FIRST-EVER MATCH FOR THE X-DIVISION CHAMPIONSHIP - ЕXTREME RULES MATCH

Нека по-добрият победи!

8. Bray Wyatt vs Jon Moxley - NO DQ MATCH

Гешата си е Гешата. Винаги интересни образи, преди съм работил с него, доколкото помня и двамата сме се раздавали на максимум. Момчето с Моксли се развива прекрасно и според мен победата ще бъде негова, тъй като му е нужна, за да развие още повече образа си. Пък и както Наско каза горе - не мисля, че някой от по-старите потребители би отказал да помогне на някой от новите потребители.

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
Турнирът е буукнат, така че всеки, който приключи по шоуто - може да продължи към турнира, за да си улесни работата.

Благодаря за коментарите до момента. Очаквам още!

descriptionEWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~! EmptyRe: EWF Presents.............. DAWN OF THE ELITE 2022~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply