1. SHOW-DOWN [Pre-SHOW] with The Bella Twins & Billie Kay: Тъй като едва се завърнах в EWF ще ми е малко по-трудно да дам мнението си за този сегмент, но знам че в женската дивизия рядко се случват разочарования, така че тук очаквам да се получи добър oppening.
2. Randy Orton vs Dean Ambrose - Fall counts Anywhere match for the EWF Undisputed Championship: Тук ми е трудно да преценя кой би спечелил един такъв мач. И двамата могат да се справят добре, но като че ли в такива двубои Агента ми се струва фаворит, стига да пише навреме и да е надъхан.
3. Batista vs The Miz- Hardcore Match for the EWF Hardcore and EWF Imapct Championship: Пича с Batista ми е пълна мистерия. Не го знам кой е, но пък може и да покаже една стабилна игра. Няма да се наемам с точна прогноза, но се надявам за един качествен сблъсък между двамата.
4. Lio Rush, vs Kenny Omega vs Will Ospreay vs Ricochet (with Chris Jericho) - X- match for the EWF Money in the bank: Това ще бъде първият ми мач, откакто се завърнах в EWF и честно казано смятам, че ще е мазало. Всички тук имат шанс да спечелят, но като че ли е логично да отпиша Lio Rush, защото Дарка едва ли ще се пушне толкова рано след като пое е-феда. Относно моите шансове... смятам, че имам шанс, но тук определено няма фаворит. Единствено се надявам, че ще се изпишат брутални постове.
5. Charlotte vs. Alexa Bliss - Bra & Panties Match [ Strip Match ] for the EWF fun: Тук ме е яд, че няма медия за гифове, но пък... всички читатели имаме въображение. изревах
6. Jordan Devlin and Jeff Hardy vs Shawn Michales and Bobby Roode- Tag team match for the EWF Tag Team Championship: Не съм много запознат с билда за този мач. Единствено знам, че Jordan Devlin наскоро дебютира в EWF. Мисля че претендентите ще спечелят и шампионите ще излезнат за кратко от spotlight-а, след което очаквам да се насочат към някоя singles титла.
7. Mr. Enchev vs Danielson - MCW Lumberjack match for "Contender or End of career": Тук отвсякъде си мяза на пенсиониране от Calnex, който все пак е главен админ на другия форум. Очаквам това да е една истинска MCW класика.
8. MAIN EVENT: Adam Cole vs John Cena- Steel Cage Match for the EWF World Championship: Тео отдавна играе във феда, което ме навява на мисълта, че след време ще получи МЕ пуш с титлата, но ми се струва, че няма да е на това ППВ. Очаквам FreeRiver да запази титлата и да я задържи, докато не стане MITB Cash-In.