EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents..... SUPREMACY 2019

power_settings_newLogin to reply
+6
mr_enchev
Wrestling Jesus
Glorious
~Apocalypt0
Г-ца Алексиева
SUPREME.
10 posters

descriptionEWF Presents..... SUPREMACY 2019 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents..... SUPREMACY 2019

more_horiz
Получи се един сравнително добър турнир в който нямаше кой знае какви изненади, ама поне двата мача за ключовете бяха доста мощни. Правилни са победителите за ключовете. Смесеният мач също стана на ниво, но разочарованието донякъде беше Оспри-Стайлс и то заради вторият. Евала на Дамянски, че не сваля нивото си за ига с Оспри. Очаквано Уаят грабна ключ и дано той се беие за световната титла, а Остин за безспорната. В момента Гешата е в най-добрата си форма изобщо според мен и заслужава голяма титла. Враждата между ДХ и Ерата тепърва ще навлезне в своята кулминация и  трябда да станем свидетели на мощни моменти между тях.

Последната промяна е направена от Glorious на Съб Мар 02, 2019 6:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents..... SUPREMACY 2019 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents..... SUPREMACY 2019

more_horiz
Двата мача за ключовете определено направиха впечатление и откраднаха шоуто. Смятам,че и при женския, и при мъжкия вариант, победителите бяха наистина най-заслужили. Извинявам се,че не успях да пиша особено много, но липсваше интернет. Успях все пак да пиша в MCW срещу Фараона. Не показах най-перфектна форма, но и аз си мисля,че мога оттук-нататък да градя един образ, в който да паля опонентите. Кели Блейк срещу Теодосий част 2 ми хареса доста повече от част 1, така че едва ли някой е против част 3. Мачът за титлата при жените не ме изненада с нищо, защото ако са намесени близначките и Ей Джей, очаквано се получи шоу. Отборния сблъсък определено беше с добър замисъл, тоест да се надгради самата вражда без голяма победа/загуба. МЕ-то можеше да е доста по-грандиозно, ако Дарка беше играл както трябва, но пък постовете на Оспри и намесата на Леснар компенсираха напълно.

descriptionEWF Presents..... SUPREMACY 2019 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents..... SUPREMACY 2019

more_horiz
Турнира не го следях много, ако трябва да бъда честен. Прегледах нещата след края и и трябва да кажа, че се получи много добре. Ключовете наистина бяха големия фокус на турнира както и трябваше да бъде. Мъжкия мач бе наистина успорван и изобра на Вили е бил труден. Женския бе също на ниво и определено ми хареса. Очаквах повече от главния мач ако трябва да бъда честен. Определено завързахме интригата във враждата с Ерата и очаквам доста.

descriptionEWF Presents..... SUPREMACY 2019 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents..... SUPREMACY 2019

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply