EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

power_settings_newLogin to reply
+6
BrieMODE
SimplyFlawless.
Ivchonii
Teodosiy
Glorious
SUPREME.
10 posters

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
2. Vasko Metala
3. Теодосий
4. Matt Riddle
5. Rusev
6. Alexa Bliss and Mickie James
7. Bobby Roode
8. Roman Reigns

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
WOOOOHO! Дружно СВЪРШИХМЕ навреме! Благодарско за мега мощното ППВ!
Време е за вашите прелестни коментарчета.

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
Искам първо да благодаря за шанса. Отдавна съм във форума, но за първи път съм шампионка и се надявам да не разочаровам никого. А турнирът нямаше грешка, може би стана един от най-добрите за годината до момента.

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
1. HALL OF FAME CEREMONY WITH SPECIAL HOSTS - THE BELLA TWINS (INDUCTING MIKE BENNETT AND EDGE) - Васко получи най-голямата награда за образа му на Майк Канелас!
2. Vasko Metala (C) vs. Mr. Enchev - MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP MATCH, CZW RULES.- Беше съвшенно ясно, че няма да спечеля аз. но поне бе избран моя пост. Смятам, че с Васко направихме стабилен мач и влижихме всичко от себе си.
3. Агента от Сливен vs. Теодосий - BURIED ALIVE MATCH. - Както казах, очаквах повече от финалите на постовете. Тео прекрати серията си от загуби, но не отписвайте Агента!
4. Kevin Owens (C) vs. Brock Lesnar vs. Matt Riddle - CZW RULES MATCH FOR THE EWF UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - По време на мача не бях сигурен, че Оуенс ще запази тук. Помислих, че Васко ще спечели но той пак записа  Майк Канелас. Но чиста вражда между Кевин и Брок също ще бъде атракция и ще я следя!
5. The Miz (C) vs. Rusev - CZW RULES MATCH FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP. - И-З-Д-И-В-Я-Х! Трудно ми е още с Русев но ще вляза във форма. Спечелих мача все пак нищо, че не взех титлата. Сматам, че завързахме интригата в тази вражда!
6. Alexa Bliss and Mickie James (C) vs. Michelle McCool and Layla - CZW RULES MATCH FOR THE WOMENS TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Не очаквах такъв резултат тук! Но определено развоя при дивите е голям и нямам тъпрение за женското ппв!
7. Bobby Roode (C) vs. ??? - CZW RULES MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP, OPEN CHALLENGE. -тук вероятно не е бил това плана за мача. Но пък нещата се заплетоха много интересно.
8. Roman Reigns (C) vs. Seth Rollins - CZW CAREER VS. TITLE MATCH Пуснах сълза за Ролинс, след цялата тази борба той не успя. Бях сигурен, че тук ще стане шампион! Но опреелено това бе голям главен мач!

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
Не успях да проследя много всичко от този турнир! Така, че ще коментирам все пак това, което успях да проследя и така Ролинс срещу Роман беше добър мач, в който очаквах Ролинс да бие, но останах доста изненадан или може би не от победата на Роман, но каквото такова! Ще ми е интересно кой ще вземе Дамян сега, след като загуби Ролинс мача за Световната титла на MCW! Тук смятам, че хората не бяха изненадани от това, че Енчев ме победи, защото все пак нека гледаме реално аз не съм филмар и нямам намерение да бъда такъв! Мача за Безспорната титла също ми хареса мисля, че дадох всичко от себе си и това, че не успях да спечеля само доказва, че аз не играя за титли и го доказах, защото ако бях лакум щах да взема Безспорната титла и да докажа за пореден път какво его имам и хората отново да ме намразят, защото имам 2-3 титли, но не го направих и съм горд със себе си! Все пак нека кажа едно браво и на другите двама играчи, защото те го заслужават и едно браво на фараона, който запази титлата! За другите мачове няма какво толкова да казвам изиграха се на време и това е най-важно и преди да забравя един коментар и за Hall Of Fame церемонията! Искам да кажа едно голямо благодаря за това, че ме вкараха и за доверието, което EWF ми имат въпреки нещата, които съм правил през годините! Искаше ми се и NT да пише, защото го уважавам, но каквото такова.

Последната промяна е направена от vasko123 на Сря Окт 17, 2018 9:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
Готино турнирче се получи. Аз и Дамян доставихме, както винаги. Доволен съм от представянето ми, както и на моя опонент. И аз мислех, че ще загубя, но бях приятно изненадан от победата, защото продължавам да съм краля на компанията. За UD-то... Като цяло си знаех, че Фараона ще бие, Васко за първи път да се откаже от титла. Дори не повярвах, когато разбрах за това, но той си решава. Другите мачове също се получиха добре, но нямах възможност да проследя всичко. Miz и Rusev успях да видя - Енчев ми харесва с българския бияч дано да го играе дълго. Съжалявам, че не давам коментар за останалите мачове видях, че са били добри, но просто нямах много време, а и имам здравословни проблеми и нямаше как. Иначе евала на всички.

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
Готин турнир!!! And that's the bottom line, because I said so!

descriptionEWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. DEMOLISH THE PATH 2018~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply