EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

power_settings_newLogin to reply
+2
Glorious
SUPREME.
6 posters

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Играл съм с дива няколко пъти и няма да ми е много чуждо! Затова ще се пробвам и аз да спомогна с този проект, за да сработи! Така, че съм вътре.

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
- ExplicitVixen. написа:
Тео Вазелинов написа:
Аз подкрепям идеята да има изцяло женски турнир, но аз няма да участвам. Не е, защото ме мързи или нещо подобно. Нека турнира си бъде изцяло женски, защото ако и мъжките се включим идеята за изцяло женски турнир поне според мен се губи. Нека да дадем шанс на момичетата да си пишат и да се раздадат на макс както го правят вече няколко месеца.


Дивите можем да запълним най-много 5 мача, особено сега в тип "отборна девизия".
Затова ще е хубаво да се включите и вие. Идеята е не да сте в МЕ-то, а просто да дадете едно рамо, и да пробвате и вие нещо ново.


Остави мен и Майната един срещу друг с дивите в мач с някакви условия позволяващи филми и само гледай!

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
РЕШЕНО Е!
The Big Bang през ноември ще бъде ALL-WOMENS PPV .. плановете ми за него включват обезателно един мач за титлите, меле между момчетата /които се съгласиха да цъкат с дива/, 2ND MIXED MATCH CHALLENGE FINALE, и 1-2 filler-a - тоест, най-обикновени мачове между две момичета във вражда. Нямам търпение да сътворим този проект, мисля,че ще ни се получи на 100%!

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Кога ще е началото на Mixed Match Challenge?

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
Glorious написа:
Кога ще е началото на  Mixed Match Challenge?


Началото на ноември.. Very Happy

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
- ExplicitVixen. написа:
Началото на ноември.. Very Happy


Брой ме.... Very Happy

descriptionНЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС! - Page 2 EmptyRe: НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply