EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

WELCOME TO........ EWF RING FEST 2018!

power_settings_newLogin to reply
+4
mr_enchev
Glorious
Агента от Сливен
SUPREME.
8 posters

descriptionWELCOME TO........ EWF RING FEST 2018! - Page 3 EmptyRe: WELCOME TO........ EWF RING FEST 2018!

more_horiz
Стабилно ППВ. На мен ми харесаха постовете в Главния мач и може би ако имаше още малко време този мач щеше да бъде дори по-добър, но понякога се случват такива неща. Мача за Безспорната титла ми хареса, а Кевин Оуенс според мен заслужено си тръгна с титлата, защото играта му много ми допада. Евала и на женските, които се постараха доста и честито на Саша Банки за победата. Мача ми срещу Брок беше добър според мен и определено играе добре. Честито за победата му. Мача за отборните титли беше извратен, но и толкова красив. Евала на Енчев и Майната за това което писаха и с нетърпение очаквам да се изправим срещу още веднъж, защото с хора като тях мачовете минават доста добре и винаги са на високо ниво.

descriptionWELCOME TO........ EWF RING FEST 2018! - Page 3 EmptyRe: WELCOME TO........ EWF RING FEST 2018!

more_horiz
Alexa Bliss (C) vs. Michelle McCool - MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP. - Доволна съм и от Яни, и от Станислава. Доволна в този аспект,че не само бързо си изиграха каквото имаше, а и защото успяха да се сработят. За изненадата в края знаехте отдавна, просто това беше най-подходящия момент да се направи анонс-а.

Kevin Owens (C) vs. Matt Riddle - MATCH FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Раздадоха се и двамата. Тази вражда не се билд-ва от вчера. А Лайок все пак е глътка свеж въздух, за да не настъпи тежък момент, в който Фараона и Васко се изчерпят в идеите си един срещу друг. Оуенс има какво още да покаже като шампион, но Ридъл показва постоянство и като нищо следващия път може да си тръгне триумфално.

Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Sanity - MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Тая зверщина ако се случи в някоя федерация реално, феновете сигурно ще вземат да напускат залата един по един. Това в кръга на шегата, естествено. Харесва ми креативноста и свободата, която имате при писане. Всички бяха на ниво, но беше време да предам щафетата, т.е отборните титли на други хора, за да няма застой.

Brie Bella vs. Layla vs. Mickie James vs. Maria Kanellis vs. Nikki Bella vs. Sasha Banks - QUEEN OF THE RING MATCH. - Нямаше предварително изграден план за победителката. С всяка една от дивите обсъдих на лично опциите за представянето в мача, и се радвам,че се напаснаха толкова добре, и че структурно погледнато - постовете са изпипани и оформени. Отново приветствам Габи за завръщането й, сигурна съм,че присъствието й внася ценен елемент в женската девизия.

The Rock vs. Brock Lesnar - KING OF THE RING MATCH. - Един от мачовете на вечерта. Тео може би беше ПРЕГРЯЛ от отборния сблъсък, затова се опита да включи доста филмарщини и тук. Но Андрей попринцип е друг тип играч, и може би като за първа среща между тях, не успяха на 100% да се сработят в стиловете си. Все пак, Вазелинов ще ми липсва с Роки. Надявам се много в бъдеще, когато отново има време за друг образ освен този в отборната девизия, да го видим отново със Скалния. Честита победа на Леснар!

Special Edition of MizTV - with special guest ??? - Неслучайно гледам да давам на Наско все повече сегменти, за да става все по-уверен на mic-a. Виждам,че стратегията проработва и че вече се отпуска повече в постовете си. От друга страна, вече всички разбрахте с коя дива основно ще играя, което е допълнителен бонус! Трябваше все пак да хайп-на още веднъж промените в женската девизия, и смятам,че се получи.

Pharaon Devitt (C) vs. Vasko Metala - MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - И двамата са хвърлили доста усилия за MCW мачът. Поздравления за което! Вътрешно си знаех,че ще има нов шампион, радвам се,че това е именно Васко.

Roman Reigns (C) vs. Seth Rollins vs. Stone Cold Steve Austin - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Може би съвсем малко не му достигна на този мач да си достигне потенциала, беше нужна още една "врътка" между тримата, т.е според мен по още един пост щеше да направи срещата им ТОП-а за турнира. Но .. според мен имаше доста слаба комуникация между играчите, изключвайки тази между Дамян и Агента. Като се прибави и факта,че Скролера малко отсъства тази седмица, разбираемо трябваше да се замаже положението. Реших да помогна малко на новото момче като му изградя от началото образа, докато се научи. Дано идеята ми е била добра. Иначе - представянето като качество на постовете и на тримата беше на ниво, количествено - определено са способни на повече.

В общи линии - турнира си беше стабилен и затвърди напълно очакванията ми. Мисля,че лятната умора взе да понапуска всеки, и вече желанието за цъкане отново се нормализира.
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply