EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

power_settings_newLogin to reply
+4
vasko123
Nasko94
Miss Bliss
SUPREME.
8 posters

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Определено нямах възможност да следя нещата през турнира. Поне не целия. Първо за МЧР мача победата на Фарона бе планувана, но целта на самия мач беше друга и аз вече имам нужната информация. Ще ми се да не бях в криза на музата и да бях дал цялото си филмиране в мача за отборните титли., но в момента просто не съм във форма.

Последната промяна е направена от mr_enchev на Пет Авг 10, 2018 10:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Радвам се, че останах шампион и, че ще имам честа да враждувам с Ерата. Жалко, че с Агента не направихме мач, щяхме да откраднем шоуто. Дебюта на GOAT - изненадващо... Не го очаквах. Очаквам много от него с Брок Леснар. Исках Теодосий да победи, защото беше по-добър в мача. Е, каквото такова. Поне Фараона ще си запази титлата по-лесно на другия турнир. Подписването на договора - ЗНАЕХ СИ! Знаех си, че Коул няма да го подпише и че ще се намеси някъде. Евала за развитието на ситуацията, хареса ми. Евала на Блис запази си титлата, напълно заслужено. Отборния мач беше добър справиха се, не очаквах, че ще си запазят титлите Енчев и Майната, защото мислех, че Дерен ще вземе титлите. Тройната заплаха между Васко, Теодосий и Фараона беше добра. Добър план е измислил Енчев, за сега ми харесват нещата му в неговото шоу. Съжалявам, че давам такъв коментар, но нямам време тия седмици и едва проследих нещата. Съжалявам, ако някой се е обидил, но това е моето мнение.

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Ами добро ППВ се получи и се радвам, че всички изиграхме нещата си на време. Разочарован съм, че загубих и в двата си мача, но може нещо по-добро да се случи за мен в следващото ППВ. Изненадах се от намесата на Адам Коул в главния мач, но ще кажа, че това което се прави с него и световната титла ми харесва и с нетърпение очаквам да видя развитието на тази история.

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
Един кратък коментар изобщо за целия турнир ще дам, защото честно да си призная - не съм следял всичките мачове един по един, а по - скоро бях зает да се чудя дали най накрая ще бъде даден старт на мача ми с Пешката (изревах) и дали някъде проблема не е в мен, (забавяне на срещата от моя страна или нещо такова) докато в четвъртък не ми се изясниха напълно нещата. Но за това - малко по нататък!!! И така, нека премина към съществената част - изненада ме дебюта на Брок Леснар в мача Ренди Ортън - Еди ......... не знам си кой и определено ще ми е интересно да видя как GOAT ще се представи с Брок по - нататък. Женския мач няма какво толкова да го коментирам - там бях за Лекси и очаквано тя си запази титлата. В MCW мача също нямаше изненади за мен - очаквах Фараона да запази титлата си и така и стана. Абе изобщо - много добро ППВ. Very Happy А сега да премина към EWF World Championship двубоя. Ами, нека си бъда честен и нека си го кажа направо, отколкото да увъртам or something like that - разочарован съм! И то адски! Very Happy Но не заради друго, а просто защото много исках ТОЧНО този мач да се случи - убеден съм, че и Пешо мисли по същия начин. Но какво пък?!?! Лайк, с намесата на Коул интригата около Световната титла стана още по голяма, а колкото по голяма е тя - толкова по добре, нали?!?! Very Happy

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
1. Roman Reigns (C) vs. Stone Cold Steve Austin - TLC MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Сигурна съм,че има разочаровани. Или поне един разочарован, тъй като Скролер-а беше наясно с това, което ще се случи. Агента ми е казвал,че иска всичко да е изненада, така че ИЗНЕНАДА! Както сам каза, важна е интригата, а с присъствието си и в МЕ-то, Коул заплете голям филм. Ще имате шансове да направите мач , бъдещето е пред вас, пък и не забелязвам изчерпване от нито един играч в борбата за Световната титла, така че .. беше малко по-различно главно събитие от това, на което сме свикнали. Но също така, не беше инфарктна ситуация, а предварително изготвен план.

2. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Dolph Ziggler and Drew McIntyre - EXTREME RULES MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Това е мачът, който за мен отчасти открадна шоуто. Който не го е чел - много е изпуснал. Дерен се представя страхотно откакто се е завърнал. Вярно е,че няма особено свободно време, но постовете му са безкрайно приятни и леки за четене. Относно Майната и Енчев, просто им е рано да губят титлите, имат още какво да покажат като шампиони.

3. Alexa Bliss (C) vs. Brie Bella - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE UNDISPUTED WOMENS CHAMPIONSHIP. - Очарована съм и от двете момичета. На Лекси й е изключително рано да губи, победителят лесно можеше да се предвиди, но по-важното е,че Бри от своя страна не отстъпи и с това ми доказа, че трябва да получи още бъдещи възможности за евентуален втори рейн като шампионка. Браво!

4. Pharaon Devitt (C) vs. Teodosiy vs. Vasko Metala - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP. - Поредния успешен MCW мач. В последно време момчетата в ростера са активни и си градят образите перфектно, макар и Енчев да е дал почивка на самото шоу по стечение на обстоятелствата. Евала за усилията, които положиха всички. Лично аз смятах за логично да видим нов шампион, но няма как - другият шеф решава.

5. Randy Orton vs. Eddie Edwards - NO DQ MATCH. - Единственото ми разочарование за абсолютно целия турнир беше безхаберното отношение на Дарк-а. Честно казано, не съм очаквала,че той ще се отнесе толкова несериозно. Едно е да искаш да спреш да играеш, и да ми кажеш поне месец предварително. Тогава дори не бих вкарала когото и да е в мач. Друго е да ми изцепиш по време на самия турнир,че дори няма да направиш една скапана ентрада. Както и да е, не мисля,че дори заслужава да го споменавам. От цялата тази история в крайна сметка излезе и нещо хубаво, а именно дебютът на Лайок тук. Никога не съм си мислела,че ще го видя в EWF като играч, макар и отношенията между нас и между федовете да са супер към момента. Естествено, зарадвах се, тъй като преди години се сработвахме добре и го смятам за ценен кадър. Надявам се run-a му с Леснар бъде удовлетворяващ. Виждам,че е надъхан и смятам,че нещата ще се получат.

6. Matt Riddle vs. The Rock - LAST MAN STANDING MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Двамата дадоха абсолютно всичко от себе си, на 100%. Отговорно заявявам,че това е другият мач на вечерта. Съжалявам,че Тео загуби, имаше солидни идеи в постовете му, които ми допаднаха, но Васко пък не поддаде и накрая просто унищожи конкуренцията. Сблъсъкът му с Оуенс се билд-ва от доста време така или иначе, предстои да видим страхотен мач между тях, имайки в предвид колко надъхан е Васко, и колко точен и отговорен опонент е Фараона.

7. The Miz (C) vs. ??? - OPEN CHALLENGE FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP. - Макар да имаше малко забавяне в мача, поради неочакваното пътуване на Наско, мисля,че това не повлия на качеството. Дамян игра по най-добрия възможен начин с Уайт, не мога да кажа,че това категорично е неговият кечист, но може би още свиква. От друга страна, разбирам,че е трудно да се постигне някаква хармония между Джей и Миз. Все пак, развитието ми допадна. Дадох идеята за подобен финал, тъй като двамата ще имат вземане-даване и в следващото шоу, така че всичко е пУтКОнтрол~!

8. CONTRACT-SIGNING BETWEEN ADAM COLE AND STEPHANIE MCMAHON. - Между СтеПчето и Коул имаше химия, както и очаквахме. Very Happy Получи се много добър сегмент, особено с напрегнатия финал. Мисля,че всеки беше заинтригуван от това какво ще се случи тук, тъй като знам, че целия фед изключително уважава Ривер-а като играч и част от проекта. Това вероятно е последният му storyline така или иначе, определено с класен замисъл и изпълнение. Надявам се,че след последните му 1-2 задачки по шоутата, ще си почине добре и вече за нататък нищо не е сигурно. Very Happy

В общи линии, давам 9/10 точки на турнира заради един от играчите - вече уточних кой, и защото смятам,че много от вас могат много повече. Просто ви разбирам напълно и не съдя никого за по-слабото представяне. Лято е, всички сме брутално заспали, така че оттук-нататък само по-добре може да става. И без това сезонът приключва. Very Happy

descriptionEWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. RETRIBUTION 2018~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply