EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

power_settings_newLogin to reply
+8
vasko123
Teodosiy
Miss Bliss
uliqnbg
SimplyFlawless.
Sev Boom
SUPREME.
Glorious
12 posters

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
1. John Cena vs. The Miz - FINAL MATCH TO DETERMINE THE NEW HARDCORE CHAMPION. - Добро начало на шоученцето. Така не беше лошо. Имаше малко от това, имаше малко и от онова. Лично аз бях за Джони Бой, но избора Миз да спечели ХардКУР титлата и да стане ХардКУР шампион също не е лош. Моите очаквания след това ППВ са той да направи един добър рейн с нея.

2. Roppongi UV (Юлиян и Васко Метъла) vs. Pharaon Devitt & ???? - MCW Hardcore Tag Team Match - Нямаше слабо и в двата поста. Представянето и на двете момчета ми хареса много, а избора за победител също ми допада и като цяло се надявам Енчев да се съгласи с него.

3. Roman Reigns vs. Seth Rollins - NO DISQUALIFICATION MATCH. - "The Big Dog" срещу "The Architect". Двама бивши членове на The Shield - един срещу друг. Моите очаквания бяха за една невероятна среща между тези двама тарани. Тези мои очаквания бяха БЕЗАПЕЛАЦИОННО ОПРАВДАНИ!!! Тези момчета доставиха стабилно в това мачленце и като цяло то ми хареса адски много.

4. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Edge and Christian Cage - TLC MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Нямам коментар за този мач - ето защо само ще кажа, че ми хареса.

5. Dean Ambrose (C) vs. Kevin Owens - EXTREME RULES MATCH FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Нямам коментар. x2

6. Judas Priest vs. Danielson - MCW 2 OUT OF 3 FALLS MATCH. - Нямам коментар. x3

7. Carmella (C) vs. Alexa Bliss (C) - LUMBERJILL MATCH FOR THE WOMENS AND THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Готино мачленце със солидно женско присъствие. hehe ;] Избора за победител не е лош и се надявам Лекси да се представи добре като шампион занапред.

8. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Brock Lesnar vs. Stone Cold Steve Austin vs. Marty Scurll - FATAL-4 WAY FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - 'Ми тука конкуренцията беше много жестока и знаех от самото начало, че нЕма да е лесно. Лично аз за тази среща бях изключително нахъсан и надъхан и много исках точно тук да спечеля Световната титла, но по закона на Мърфи, разбираш ли, Рейнс се яви и ми развали момента. изревах Бурен смях. С'я сериозно! Появата му беше много добра и се включи в мача по перфектен начин, но с тоя туш върху мене ... просто не знае к'ъв мазен автогол си вкара. Воден от предишното - единственото, което ми остава да кажа е - REIGNS, PREPARE YOURSELF FOR "THE RATTLESNAKE"!!!! изревах изревах

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
Хората, които ми правят впечатление са Казаков,Юлиян и Morata9. Изключително приятна игра за окото предоставиха тия типове, съвсем заслужено са толкова високо в карда. Не бях чел нито един пост на нито един от тримата от 1 година и смея да твърдя, че са израснали доста в игрови план. Това е бъдещето на EWF и със сигурност настоящето. Ако не броим ветераните, това са лицата  на EWF.


Не съм чел WHC-то да отбележа. Имам алергия към инди кечисти.

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
NeSamDeren написа:
Имам алергия към инди кечисти.



Пич, Остин не е инди кечист - кво говориш???

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
1. John Cena vs. The Miz - FINAL MATCH TO DETERMINE THE NEW HARDCORE CHAMPION. - И двамата направиха адски добро впечатление с представянето си. "Мазнелинов" изписа МАЗНИ постове със Сина, чак си помислих, че си е променил решението за смяна и се наложи да го питам. Very Happy Иначе напълно заслужено виждаме Миз вече като шампион - може би мина половин година поне откакто Наско влезе в играта и вече е на достатъчно добро ниво за да получи подобаващ рейн.

2. Roppongi UV (Юлиян и Васко Метъла) vs. Pharaon Devitt & ???? - MCW Hardcore Tag Team Match - Посъветвах Енчев да пусне Васко в Main Event-a си скоро, тъй като доста се постара и на предното ППВ, и на това. Надявам се заедно с Тео да са конкуренция на настоящия шампион - Фараона.

3. Roman Reigns vs. Seth Rollins - NO DISQUALIFICATION MATCH. - До края на мача не знаех на кого да дам победата, но Дамян ми се стори по-удачен вариант, заради наближаващия по-сериозен storyline. Това е само разгрявка от тяхна страна, сигурна съм, тъй като им предстоят доста по-мащабни "проекти" заедно.

4. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Edge and Christian Cage - TLC MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Енчев беше доста зает, евала на Майната,че се захвана и изписа всичко необходимо. Беше удоволствие и за мен, предполагам,че и за Баев да участваме в такъв мач. То и нашето време ще настъпи де, но на шампионите им беше рано да губят. Изключително приятно съм изненадана от формата, в която е Дерен към момента и според мен няма как да не си паснат с Майната за тази вражда, която ще се развие. Very Happy

5. Dean Ambrose (C) vs. Kevin Owens - EXTREME RULES MATCH FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Ще коментирам само по този начин - Юлиян отново не си свърши задачките, въпреки че беше "хайп-нат" толкова много за турнира и на няколко пъти му писах поне да знам дали да задържам нещата, или не. Така и не получих отговор.  Мразя да замествам когото и да е било поради НЕуважителни причини, сега ми се наложи. Видях едно изказване на въпросния индивид в другия форум, че е-федките "умирали", защото нямало интерес. Моето момче, реалността е,че има интерес, но такива несериозници като теб, винаги могат да се изсерат на митото, или по-точно - да прецакат мачовете на кадърни кадри като Фараона например. Той всъщност дори нямаше достъп до компютър по време на ППВ-то, но се постара да си напише всичко преди това и да ми го изпрати. Това е отговорно поведение и с кеф му дадох титлата на момчето. Намесата на Васко беше отдавна планирана и се получи интригата на финала. Ретърн-а на Скалата също дойде в сериозен плюс. Заформя се хубава вражда между тримата.  

6. Judas Priest vs. Danielson - MCW 2 OUT OF 3 FALLS MATCH. - Стабилен дебют на Даниелсън. Видях му поста и останах ... безмълвна. Това е вторият човек, който обезателно има нужда от push в MCW, защото в крайна сметка хвърли сериозни усилия. Парт-тайм, или не, просто мястото му е нагоре.

7. Carmella (C) vs. Alexa Bliss (C) - LUMBERJILL MATCH FOR THE WOMENS AND THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Държах много да се включат и други момичета в мача, съвсем нарочно беше направен като Lumberjill, тъй като все пак става дума за съединяването на титлите. Колкото самите участнички и шампионки са се постарали да се задържи девизията, толкова и останалите диви. Браво на Яни за успеха, който постигна. Надявам се и на все по-големи в бъдеще.

8. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Brock Lesnar vs. Stone Cold Steve Austin vs. Marty Scurll - FATAL-4 WAY FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Слабото звено тук беше Дарк-а, на когото много държах да остане в Main Event-a и въпреки фейл-а от миналите ППВ-та, все пак исках да дам последен шанс. Явно не е точния момент за него, сам спомена,че няма нужното време. Относно останалите - невероятна игра, невероятно шоу. Може би това е един от най-добрите Main Event-и за годината. Остин наистина е най-близо до нивото, на което трябва да е за ВХЦ титлата, но с последния си пост Коул направо УНИЩОЖИ и доказа защо е шампион толкова много време. Все пак, смятам,че беше най-удачният шанс на Скролер-а да кешне, в предвид дори самите условия на мача. Някои могат да смятат,че му е твърде рано, но в крайна сметка не е някакъв новобранец, който трябва да тестваме тепърва, а и наистина не мисля,че щеше да се отвори такава възможност до самия край на 2018-та. Така че само мога да пожелая успешен рейн на РЕЙНс , и в предвид плановете - обезателно ще е интересен като шампион.

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
NeSamDeren написа:
Юлиян


Благодаря! Бих се справила с Амброуз и за по-дълго, но за момента предпочитам Едж. изревах

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
Агента от Сливен написа:
NeSamDeren написа:
Имам алергия към инди кечисти.




Пич, Остин не е инди кечист - кво говориш???


Ех, пропуснал съм. Винаги съм си мислил, че Остин е част от Lucha Underground, но явно съм се объркал, все пак там е пълно с хора, които имат като неговата визия.

Говоря за Koул и ония с чадъра ?

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
1. John Cena vs. The Miz - FINAL MATCH TO DETERMINE THE NEW HARDCORE CHAMPION. - Мисля,че направихме сравнително добър и равностоен мач. Беше цяло удоволствие да играя срещу Тео - няма забавяне, няма неразбирателство. Жалко,че сменя Джон, ходеше му. Иначе, това ми е първата титла и дано не разочаровам. Имам вече достатъчно време за игра, така че ще се постарая.

2. Roppongi UV (Юлиян и Васко Метъла) vs. Pharaon Devitt & ???? - MCW Hardcore Tag Team Match - Васко заслужи победата. Наистина и на миналия турнир се постара, и на този.

3. Roman Reigns vs. Seth Rollins - NO DISQUALIFICATION MATCH. - Поредния равностоен мач, не знаех до финала кой ще победи, но е време и Дамян да получи по-сериозен пуш, а след 2 победи на турнири най-вероятно натам се е запътил.

4. Bobby Roode and Shawn Michaels (C) vs. Edge and Christian Cage - TLC MATCH FOR THE TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - Много добра отборна игра от Вили и Баев, но им е рано на шампионите да губят. Интересна намеса от Deren - не му познавам играта кой знае колко, но ми прави голямо впечатление.

5. Dean Ambrose (C) vs. Kevin Owens - EXTREME RULES MATCH FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Доколкото разбрах, Юлиян не се е отнесъл сериозно, но все пак се получи интересен финал, което донякъде замаза положението с по-късия мач. Честита титла на Фараона, очаквам силни вражди с Васко и Тео.

6. Judas Priest vs. Danielson - MCW 2 OUT OF 3 FALLS MATCH. - Такъв пост отдавна не съм виждал, и то в MCW. Евала!

7. Carmella (C) vs. Alexa Bliss (C) - LUMBERJILL MATCH FOR THE WOMENS AND THE DIVAS CHAMPIONSHIP. - Радвам се за Яни, определено заслужаваше признание за редовната си игра. Не следя много женската девизия, но ми е интересно да видя как ще се развият нещата с двете титли.

8. MAIN EVENT: Adam Cole (C) vs. Brock Lesnar vs. Stone Cold Steve Austin vs. Marty Scurll - FATAL-4 WAY FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Един от най-силните мачове, които съм виждал напоследък. Всички бяха на ниво. Особено шампиона, който вече не е шампион, но според мен ще си остане в шампионския лист като най-добрия във форума. Very Happy Дано Рейнс направи също запомнящ се рейн с титлата.

descriptionEWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018! - Page 3 EmptyRe: EWF Presents........... HIGHWAY TO HELL 2018!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply