EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

power_settings_newLogin to reply
+9
Sev Boom
uliqnbg
Peshi99
~Apocalypt0
Агента от Сливен
steli96
vasko123
Rainmaker
SUPREME.
13 posters

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
Няма да коментирам мачовете по отделно, за да не стане поста ми controversial. Ще кажа само че билд-а за това шоу беше супер-слаб, и да ми се сад-вате, това си е вярно, като целия сторилайн се въртеше по-скоро около мениджърите на двете шоута. Да се надяваме поне, че ще се получи спортсменски турнирът и накрая няма да има разсърдени, и най-вече пожелавам приятна игра на всички. Знам, че TNW ще се постараят да не фейл-ват и заедно ще направим едно шоу като за последно (може би).

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
~Apocalypt0 написа:
Няма да коментирам мачовете по отделно, за да не стане поста ми controversial. Ще кажа само че билд-а за това шоу беше супер-слаб, и да ми се сад-вате, това си е вярно, като целия сторилайн се въртеше по-скоро около мениджърите на двете шоута. Да се надяваме поне, че ще се получи спортсменски турнирът и накрая няма да има разсърдени, и най-вече пожелавам приятна игра на всички. Знам, че TNW ще се постараят да не фейл-ват и заедно ще направим едно шоу като за последно (може би).


+1

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
Относно турнира - build-ът не ми харесваше особено до определения момент, но имаше и някои добри моменти, особено в последния турнир на TNW. Очаквам и такива в Clash-а, просто все още ми липсва нещо.

Последната промяна е направена от calnex на Нед Мар 25, 2018 11:58 am; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
ППВ промото е готово. Отново дело на Дамянски. ENJOY~!

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
Така, ако желаете, можете да се "хвърляте" в турнира. Естествено, който си е приключил работата по седмичното шоу. Напомням,че то се провежда в TNW, така че за тези, все още не са осъществили регистрацията си, напомням да го направят.

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
Няма да давам определени прогнози за победителите, но очаквам турнирът да е силен и да се получат добри мачове. Самите мачове бих коментирал подробно единствено след самото PPV. Най-добре е главният мач да завърши наравно, друг изход не виждам, защото така ще започнат спорове (или поне има потенциал за подобни спорове) от типа "Ние победихме, вие сте загубеняци". Като за първи сблъсък няма да е зле един равен резултат, защото така ще излезнат и двата феда много силни.


Между другото ми хрумна идеята, ако на някого въобще му се занимава, да слага отделните промота за мачовете в темата, вместо банери. Very Happy Мисля че е интересна идея.

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
Roman Reigns vs. The Rock - TNW Intercontinental Champion vs. EWF Undisputed Champion.

descriptionEWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~! - Page 2 EmptyRe: EWF Presents.............. SURVIVAL STRUGGLE 2018 - WITH THE SPECIAL GUEST TNW SUPERSTARS~!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply