EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.  EmptyWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.

more_horiz
Ако вече сте изгледали турнира и бихте искаил да кажете няколко приказки - тук е правилното място. Very Happy

descriptionWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.  EmptyRe: WWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.

more_horiz
Искали*

Бозава работа: Тъпи мачове, тъпи уинъри от мелето, waste-ване на 30-ят номер. RR е чист боклук!   Shut up please

descriptionWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.  EmptyRe: WWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.

more_horiz
Ще започна с това, "ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ МЕЛЕТО БЕШЕ В ПЪРВАТА ПОЛОВИНА НА ШОУТО? Още като видях това ми станя ясно че победителя нама да е Сина или Рейнс. Понеже Винс няма да позволи топ лицата им да печелят меле в средата на карда. Въпреки, че като останаха последните трима се поизплаших да не е Сина и то серизоно. За момент реших, че ще ни тролнат с Рейнс но всичко се нареди. Дали Накимура бе правилния избор - съдейки по шампионите - ДА! Но за мое ОГРОМНО съжаление Стайлс - Накамура няма да е главен мач на КечМания а ще е или отварящия или изтупан в средата. Което ще е супер жалко. Но при наличие на Брок и Румянски нама как. Иначе като продукт самото меле ми хареса държа ме под напрежение през цялото време. Имаше си забавни моменти - как всички ритаха Слейстър. Добри завръщания - Урагана и Мистерио (дребното и вредното). Не знам кого очаквах под номер 30 но не беше Зиглър. Той получи нулева рекация и си личи че е на уволнявка. Наше Миро се представи що-годе добре. Очаквах повече от Алмас и Коул, но ще трябва да почакам.

При жените скипнах, просто не са ми интересни. Забелязах че имаше повече завръщания. Казват, че мача бил хубав според мен завръщанията направиха това да е така. И накрая Ронда. Очевидно е че тя ще се бие за другата титла на КечМания. Но ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ? Имате си диви! А да, тя ще привлече внимание нам мачовете им. Ок навит съм.

descriptionWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.  EmptyRe: WWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.

more_horiz
За мен тези мелета си бяха добри! Точните победители и съм приятно изненадан от женското меле което очаквах да е голяма боза, но беше така и съм много впечатлен от това което направиха. За мен този турнир бе доста добър!

descriptionWWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.  EmptyRe: WWE Royal Rumble 2018 - Коментарна тема.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply