EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

power_settings_newLogin to reply
+5
Wrestling Jesus
Nasko94
mr_enchev
uliqnbg
SUPREME.
9 posters

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
1. Brie Bella (DIVAS CHAMPION) vs. Carmella (WOMENS CHAMPION) - CHAMPION VS. CHAMPION MATCH.- И двете играха изключително стабилно и бяха равностойни от първия до последния пост. Реших да дам победата на Бри в случая, защото до момента беше доста подценявана и исках да й дам push-a, който изкарва най-доброто от всеки потребител. Все пак, появата на Асука компенсира дори внезапната загуба на Кармела, защото в крайна сметка... никой не беше готов за ЕРЕК-сука, и се получи мощна атракция с близначките в края. Надявам се,че във feud-a нататък ще се сработят.

2. Bobby Fish (C) w/Kyle O'Reilly Issues an Open Challenge For The Hardcore Championship.- Очаквах,че Нойер ще смени с Харди, тъй като говорихме около седмица преди това и му изредих около 10-15 свободни кечисти за игра. Беше доста категоричен, така че и не се учудвам колко лесно направи "трансфера" от Фин, към Джеф. Отива му, но Дамян за пореден път КЪРТИ с Рибата, и напълно заслужи направената защита.

3. Judas Priest vs. Teodosiy - MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP MATCH.- Мач, който дори е достоен за ME. И двамата изглеждаха нахъсани и честно казано - който и да беше спечелил, щях да се радвам. Може би на Теодосий му трябва малко повече отработка и малко повече време за да стигне до титлата. Но не се съмнявам,че ще го направи в бъдеще.

4. MCW ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER FACES THE MCW INDEPENDENT CHAMPION AT WRESOLUTION.- За мен победителят беше на 99% сигурен. Фараона си играе образа перфектно и дори си мисля,че в MCW се справя една идея по-добре, отколкото в регулярното шоу. В никакъв случай не казвам,че останалите изписани постове бяха зле - особено Дарк-а представляваше сериозна конкуренция, но няма как да има повече от един победител, и смятам,че Енчев направи правилния избор.

5. Nikki Bella vs. Paige vs. Alexa Bliss vs. Kelly Kelly vs. Maria Kanellis vs. Michelle McCool vs. Layla vs. Liv Morgan - DIVAS ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER WILL FACE THE DIVAS OR THE WOMENS CHAMPION AT WRESOLUTION.- Удовлетворена съм от начина, по който се разви мачът. В началото го "износих" аз, но това беше само за да могат останалите момичета да имат по-нататъшна инерция. Едва ли някой е предикт-нал победата на Саша, понеже имаше и други фаворитки, но сторилайн-а, който гласим, определено ще си струва, и този триумф й беше нужен. Поздравления и за другите диви, които се включиха - без вас мелето нямаше да е същото, и като цяло - нямаше да го има.

6. Shawn Michaels vs. Lio Rush vs. Kevin Owens vs. Dean Ambrose vs. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Seth Rollins vs. AJ Styles vs. Sheamus vs. Cesaro vs. The Miz vs. John Morrison vs. Finn Balor vs. Bobby Roode - 15-MAN ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER WILL FACE THE WORLD CHAMPION AT WRESOLUTION. - Не съм си и помисляла,че мелето ще се изиграе толкова бързо, и на всичкото отгоре - качествено. Всички хвърлиха значителни усилия тук и няколко потребителя ми направиха основно впечатление, което няма как да не им донесе бонус точки за бъдещи начинания. Огромно БРАВО на ростера тук. И честито на Дамян - след толкова месеци джоб-ване, но все пак мощна игра, трябваше да му се даде тласък. Най-интересно ще бъде обаче, ако на Ролинс му се наложи да се изправи срещу Коул на главния турнир. Тогава "Безспорната Ера" ще бъде в пълния си блясък.

7. Adam Cole (C) vs. Christian Cage - ДОБРЕ ДОШЪЛ НА БАЕВ! Неговото завръщане чаках от доста дълго време, и си струваше. Крисчън си остава един от най-запомнящите се образи, и подобен мач само можеше да донесе плюсове и на двамата участници. Имаше още няколко "сюрприза" тук - като неуспешния cash-in на Едж например, та - в общи линии, нямаше какво повече да се иска от Main Event-a. Всички действаха без грешка. Коул има още какво да покаже със златото, затова и остана в него. Отново ще кажа, че само можем да се гордеем с такъв Световен шампион.

Давам цялостна оценка 9,8/10 .. и ако се питате откъде идват двете стотни разлика до десятката, ще кажа, че може би ми се искаше още поне 2-3 да се изявят в MCW мачът. Но не мога да виня когото и да е за отсъствието там, понеже задачата никак не беше лека и самата аз се затрудних. Иначе, да, 10/10. Very Happy

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
Ще коментирам общо турнира, защото не следях всички мачове! Adam Cole vs Christian ми хареса много идвамата се раздадоха на макс и накрая кашването на куфърчето на Острието ме шокира малко! Лично аз не го очаквах, а когато Коул запази титлата беше направо епично евала за мача израдваме на макс  MCW ROYAL RUMBLE MATCH Това меле много ми хареса бая текст се изписа и добре, че не участваш, че не знам как щях да съм, но браво на победителя Фараона си го заслужава играе добре момчето и много ми се иска някой път да имам мач срещу него! Също така браво и на останалите, който успяха да пишат в това меле.
Nikki Bella vs. Paige vs. Alexa Bliss vs. Kelly Kelly vs. Maria Kanellis vs. Michelle McCool vs. Layla vs. Liv Morgan - DIVAS ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER WILL FACE THE DIVAS OR THE WOMENS CHAMPION Тук също се получи добро женско меле! Много ми се искаше Мария Канелис да победи, но съм сигурен, че след като роди ще вземе своето, а именно титлата! Всички момичета се справиха добре и победителя също беше добър! Добра победа за Саша Банкс.
2. Bobby Fish (C) w/Kyle O'Reilly Issues an Open Challenge For The Hardcore Championship.
Тук много здраво се шокирах Neuer с Джеф Харди! Очаквах всеки друг, но не и този човек, защото си писах с Neuer и той ми каза, че няма време, но това е друго! Мача ми хареса Боби Фиш радва, но тук може би очаквах изненадата Neuer да победи, но това не се случи и Фиш запази Хардкор титлата! Добър мач момчета изкефи ме.

Като оценка за турнира NEW YEARS BRAWL 2018, ще дам 10/10, защото всичко се изигра на време и всеки даде всичко от себе си и продължавайте все така.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
И аз ще коментирам по-общо. Не успях да следя особено мачът между Бри и Кармела, само видях края и намесата на Асука. Явно се очертава вражда между близначките и нея и това е добро начало. Съжалявам,че не успях да пиша в MCW мелето. Бях започнал, но ремонтните дейности в къщи ме спряха в последния ден. Другото мъжко меле мина доста добре и се изигра най-бързо. Радвам се,че участвах. Бях доста по-надъхан с Морисън отново. Честито на победителя! Женското меле беше интересно от старта до края и не се знаеше коя ще победи. Хардкор мачът беше супер. Не съм учуден, че Фиш запази. Джеф Харди като конкуренция не е никак лоша опция. Main Event-a беше на високо ниво. Разбрах,че това е завръщане за човека, което играе с Кейдж. Не ми изглежда да е изгубил форма. Определено постовете му бяха добри, но пък Коул е недостижим в момента. Кешването внесе допълнителната интрига, която беше нужна на мача да стане още по-интересен за четене.
Стабилен турнир! Оценка- 10/10.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
1. Brie Bella (DIVAS CHAMPION) vs. Carmella (WOMENS CHAMPION) - CHAMPION VS. CHAMPION MATCH. - Не знам дали е изненадващо, но тези двете направиха един от най-интересните мачове в това ППВ. По едно време само те постваха, не знам дали само МЧР мелето бе останало, но следях с огромен интерес. Предложиха ни много качествен двубой, а тук нито едната не излезе слаба. Намесата на Аска бе добра, а това че има мъж, който има желание да се включи в дивизията е просто превъзходно, тъй като Ерек е изключително добър играч и предполагам, че ще направи топ мачове с жените... Честно казано и аз съм обмислял да запиша жена. Very Happy
2. Bobby Fish (C) w/Kyle O'Reilly Issues an Open Challenge For The Hardcore Championship. - Ами, добро решение бе Нойер да се завърне, най-после го направи, а изборът му за кечист е изключително добър. Направиха качествен мач, а като за мач, който е в lowcard-а дори надмина очакванията. Дамян си личи, че играе с желание и Боби Фиш явно му харесва. Рейнът му с хардкор титлата за сега може би е един от най-добрите в историята на тази титла. Ако продължава така може и да бъде lognest reigning champion, кой знае?!
3. Judas Priest vs. Teodosiy - MCW INDEPENDENT CHAMPIONSHIP MATCH. - Раздадоха се на макс, а победителят бе ясен още от самото начало, защото шансовете на Тео са минимални, Ривера си е пишеща машина и не знам кой ще го надмине.
4. MCW ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER FACES THE MCW INDEPENDENT CHAMPION AT WRESOLUTION. - Ех, жалко че не бях запознат с плановете, трябваше да се консултирам с Енчев. Все пак честита победа на Дарка.
5. Nikki Bella vs. Paige vs. Alexa Bliss vs. Kelly Kelly vs. Maria Kanellis vs. Michelle McCool vs. Layla vs. Liv Morgan - DIVAS ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER WILL FACE THE DIVAS OR THE WOMENS CHAMPION AT WRESOLUTION. - Габриелка е много добра, победата ѝ бе заслужена. Винаги се представя на ниво и не разочарова, така че не съм чак толкова изненадан от победата ѝ, въпреки че очаквах най-после Вили да се включи в борбата за някоя титла и да я спечели, тъй като нямам помен тя да е била на върха на женската дивизия някога. Саша Бенкс в последният месец-два ме впечатлява много, дано на Wresolution спечели и да изкара малко по-стабилен рейн, тъй като го заслужава.
6. Shawn Michaels vs. Lio Rush vs. Kevin Owens vs. Dean Ambrose vs. Stone Cold Steve Austin vs. The Rock vs. Shinsuke Nakamura vs. Seth Rollins vs. AJ Styles vs. Sheamus vs. Cesaro vs. The Miz vs. John Morrison vs. Finn Balor vs. Bobby Roode - 15-MAN ROYAL RUMBLE MATCH - THE WINNER WILL FACE THE WORLD CHAMPION AT WRESOLUTION. - ЕХА! Изненадан съм, че бях сред последните трима и не бях елиминиран преди Енчев, нито след него. Дамян ми бе ясно, че ще спечели мелето, най-вече заради историята, която има с ЕРА-та. Не знам дали ще следва предателство в стил Ренди Ортън, но все още не мога да възприема факта, че той е в ЕРА-та, най-вече че враждува с Коул до преди време, а ако напусне ЕРА-та вече така или иначе няма да бъде уволнен. Все тая... напълно заслужена победа. Ролинс ако падне на Wresolution по-добре да отиде да се бие за Импакта, да вземе някоя титла, защото от една година само се върти в М.Е.-то без да вземе нищо.
7. Adam Cole (C) vs. ??? [RETURNING SUPERSTAR] - NO DQ MATCH FOR THE WORLD CHAMPIONSHIP. - Радвам се, че Баев се завърна. Учудващо или не - той се представи на много високо ниво. Интригата обаче стана още по-голяма, когато Едж се намеси и кешира своето куфарче, обаче WHAT THE FUCK... защо се прецака... Тук победата по никакъв начин не бе сигурна. Ако Парцалев само го е решил, то тогава това е глупаво, но аз усещам, че скоро няма и да бъде във феда, тъй като се появява все по-рядко, което означава, че загубата на куфарчето му е съвсем разбираема. Баев заслужава още един рън с ВХЦ-то, няма значение къде е.



Обща оценка за ППВ-то: 9,5/10... Сякаш някъде нещо липсваше, не знам къде е, но още малко му трябваше на ППВ-то... Много ми хареса, просто според мен не бе чак перфектното... И не целя да засегна някого, тъй като всеки направи доста добри мачове. Надявам се, че следващото ППВ ще бъде още по-интересно и драматично (нали... самите мачове да са с по-яка драма, тъй като аз съм фен на драматичните обрати и т.н. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ) И... да-а-а... Ривера за сега впечатлява като световен шампион, 100% ще продължи и след wresolution да бъде такъв.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
1. Много добър мач между двете, доказващ, че са достойни шампионки. Интересна намеса от Асука в края, дано враждата се развие нататък.
2. Видях, че им завръщане и не съм изненадана от него. Страхотна игра от двамата, но рейнът на Фиш още не бива да е прекъсван.
3. Не съм чела, но и попринцип нямах точен фаворит.
4. Тук същото като за предния мач. Радвам се, че се развива така успешно и второто шоу, но нямах време да прегледам там.
5. Горда съм, че участвах тук и даже направих елиминация. Very Happy Мисля, че наистина най-заслужилата взе победата.Честито на Габи!
6. Очаквах победа за Енчев или Дарксайдер, но е в реда на нещата и наистина има повече логика този път Дамян да го вземе мелето. Интригата ще е като застане срещу Адам Коул, въпреки че са в един стейбъл.
7. МЕ, което си струва четенето. Имаше напрежение, хъс у участниците и много шокиращи моменти. Браво на всички и най-вече на Коул, че запази.

descriptionEWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018 - Page 3 EmptyRe: EWF Presents.............. NEW YEARS BRAWL 2018

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply