1. Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Luke Gallows and Karl Anderson VS. The Miz, John Morrison, Sheamus and Cesaro - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Впечатлена съм от представянето на всички в този мач. Официално можем да приветстваме deren на първото му ППВ след завръщането, и Наско на първото му ППВ като цяло. Страхотен мач, но мисля,че резултатът е справедлив.

2. Team Carmella (Carmella, Alexa Bliss, Paige, Michelle McCool & Layla) VS. Team Kelly Kelly (Kelly Kelly, Brie Bella, Nikki Bella, Peyton Royce and Billie Kay) - DIVAS SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Лично аз бях надъхана за този мач и се радвам,че останалите също се включиха стабилно, за да направим абсолютна класика за женската девизия. Тъй като титлите са в другия отбор, беше в интерес на главните вражди, този път Кели и близначките да вземат надмощие. Но бяхме сравнително равностойни през цялото време, което е похвално.

3. Team Bobby Roode (Bobby Roode, Lio Rush & The Rock) VS. Team Kevin Owens (Kevin Owens, Shawn Michaels & Stone Cold Steve Austin) - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH. - Мачът на вечерта, на 100% го заявявам. Момчетата надминаха очакванията ми, които да отбележа,че още от самото начало бяха високи. Равенството беше единствения справедлив изход, просто нямаше как да определя по-добрите от НАЙ-ДОБРИТЕ. Е.В.А.Л.А~!

4. MCW Match 1 - Team Judas Priest (Judas Priest, Damyan "DJ" Mihailov, Pharon Devitt & Darksider) VS. Team Denis Cole (Denis Cole, Teodosiy, Ангел Найденов & Maxim "Maximus" Jabbar)/ w Георги Енчев - SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH - Решението на Енчев бе абсолютно правилно, поне по мое мнение. Може би сме единственият фед, в който второ шоу върви толкова гладко, можем да сме горди с това и в случая - огромно браво на всички, заради които този проект сработва, начело с Енчев естествено.

5. MCW Match 2 - Qnica Spasova vs. Kelly Blake - BRA AND PANTIES MATCH. - Яни имаше legit причина да отсъства тук, не можем да я видим.. надявам се,че е по-добре вече и че реваншът ни ще се случи по план.

6. MAIN EVENT : AJ Styles (C) VS. Adam Cole - EWF WORLD CHAMPIONSHIP MATCH. - Най-накрая да видя Ривера с титла в EWF. 2 години или тя бяга от него, или той от нея. Very Happy Рейнът на Божо беше добър и като по-млад талант - определено имаше какво да доказва, и все още има. "Кеширам" на това,че рейнът на новия шампион ще бъде също качествен. Получи се задоволителен Main Event, като за това спомогна и намесата на Ролинс. Ще се получат доста интересни вражди за Световната титла нататък.

Като обобщение - аз нямам никакви забележки нито към изиграването на мачовете, нито към ростера. Бяхте много точни и прецизни, включиха се абсолютно всички и играха направо като екип за да се получи спектакъл. Давам оценка 10/10.