EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyWWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
-

descriptionWWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Що стана... през 2017-а Хиксовете продължава да мачка наред както той си знае.Двамата супермени Сина и Ортън отново са в МЕ средата, а хора като Енгъл и Шейн едвам мърдат на ринга така да го кажа, но бяха там и издържаха повече от другите суперзвезди Smile Кур за новата ера и новите кечисти.Старата школа ще ни спаси! Поне Строуман излезна силен след тая шано каша.

descriptionWWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Нито един шокиращ момент нямаше в този турнир което беше тотално разочарование. Поне можеха да направят така че Ей Джей да бие Леснар като изненадващ момент, но какво ли разбирам аз - Raw трябва да доминира над Смакдаун под всякаква форма, ясно е че WWE титлата вече няма никакво значение за компанията, който и да е притежателя на Smackdown пояса. НХТ-то беше над 9000 пъти по-добро, там се размятаха кофи, маси, вериги, кендо пръчки, хора, каквото се сетиш - всичко това на 2 ринга в стоманена клетка, а в мейн ростера само се лигавят и се правят на кечисти. Винс трябва да retire-не и някой друг да бууква шоуто, сторилайн-а не само че е един и същ всяка седмица, ами все едно гледам recap от 2013-та/2014-та. И нещото което най-много ме възмущава са бавноразвиващите смаркове, които се вълнуват все едно форматът на шоуто никога не е бил по-добър и за първи път гледат кеч. TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! TRASH! IT'S FUCKING GARBAGE! 0/10

descriptionWWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply