EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Spoiler :


Това са резултатите от ППВ-то. След като го изгледате - може да ударите по един коментар тук. ;D

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Беше добро шоу до мачът Амброуз срещу Оуенс (не ми хареса единствено че Новите Гейове, Fake And Gay запазиха), от там нататък всичко отиде downhill. Мисля че бяха доста заети с това да направят добро шоу в първата половина, че Мейн Ивента не беше кой знае колко memorable. Всъщност, бих казал, че Мейн Ивента си беше за skip-ване.
4.5/10 - предсказуемо ППВ. Nothing really special, освен Salida Del Sol-a на Калисто от стълбата. Това беше най-добрия spot от турнира за мен.

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Първо ще започна с това, че много се радвам за титлата Prediction Champion. Турнирът беше страхотен според мен, тъй като започна взривно с отборния мач, където видяхме много интересни моменти. Луча Драгонс направиха шоу, Усотата също имаха силни моменти, а накрая финала ме накара да се смея и радвам. След това Русев и Лана определено продължиха добрия старт и предвиждам добро бъдеще за родния талант. Джак и Рио мога да кажа, че беше очаквано развитие и по-скоро въпросът беше КАК и по какъв начин Алберто ще донесе нова победа за член на Лига на нациите. Тотално предимство за Уаят и компания срещу старите кучета. Очаквах по-голям отпор, но и там беше интересно. За мача на Кевин Оуенс и Дийн Амброуз мога само да кажа, че се изненадах положително. Шеймъс - логично победи и както казах най-вероятно ще е с титла и на Wrestlemania, където вече Роман Рейнс ще спечели. Ще завърша със Шарлот и Пейдж. Много се радвам, че стана така. Все пак Шарлот взе титлата на Ники Бела, която стана най-дълго притежаващата титлата дива и се очаква да покаже повече постоянство и да е достойна. Не може да обвиняваме Шарлот за това, че взе титла прекалено рано, тъй като самата Пейдж с дебюта си взе титлата. С времето Шарлот ми се харесва все повече и мисля, че е интересен персонаж. Пейдж ще почака още малко, докато вземе отново, а защо не следващата шампионка да е отново Ники Бела? По-скоро да.

Оценка за турнира: 10/10 БРАВО!

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Nikki Bella написа:
С времето Шарлот ми се харесва все повече и мисля, че е интересен персонаж. Пейдж ще почака още малко, докато вземе отново, а защо не следващата шампионка да е отново Ники Бела? По-скоро да.


По-скоро Саша Бенкс трябва да зареже ония курви от Отбор "Лошотиите" и да бъде буук-ната срещу Шарлет на Wrestlemania. You are soo funny

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
FreeRiver написа:
Nikki Bella написа:
С времето Шарлот ми се харесва все повече и мисля, че е интересен персонаж. Пейдж ще почака още малко, докато вземе отново, а защо не следващата шампионка да е отново Ники Бела? По-скоро да.


По-скоро Саша Бенкс трябва да зареже ония курви от Отбор "Лошотиите" и да бъде буук-ната срещу Шарлет на Wrestlemania. You are soo funny


Надали ще изберат Саша Банкс и Шарлот за WrestleMania, а ще заложат на нещо изпитано с голям рейтинг и много повече фенове. Без съмнение Ники Бела и Пейдж са двете. Ако предположим, че Пейдж или Ники Бела вземат скоро, то ще играят за титлата там. Успех, Ники Бела!

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Страшен турнир откъм кеч качество , много ми хареса Opening-a този мач открадна шоуто в моите очи спотовете  драмата и напрежението ги имаше КАЛИСТО Е следващият Мистерио! за жалост обаче няма да докопа някоя титла в скоро време , а го заслужава за сметка на некадърни  анаболни роботи като Райбак(който беше IC) Също така съм леко изненадан от това, че Амброус взе титла, може да направи читав рейн , но за мен тази титла си е изгубила престижа отдавна никой след като е държал не се е доближил до МЕ. Главният мач беше на високо ниво леко ме раздразниха чантовете " WE WANT CENA " но какво да се прави лапетата завладяват с всеки изминал ден кеч аудиторията... Роман пак го изкараха мега супермена.... писна ми вече ако бие и Хиксовете на Мания ще се застрелям с нож.Оценка за турнира: 6/10

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
Готин турнир се получи този път. В първия отборен мач направиха готини спотове и се получи яко мача. Вторият таг тийм мач го скипнах. Бурен смях. Предсказуема победа за Шарлът... Яко марк-оутнах на Алберто! Много ме израдва в мача! Амброуз и Оуенс също добър мач,но края не ми хареса. Sad Мейн евента го долу-горе става! Smile
6,5/10

descriptionWWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler) EmptyRe: WWE TLC 2015 - Коментари и оценки (results in spoiler)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply