EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви. EmptyWWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Let's do it!

descriptionWWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви.

more_horiz
JOE! JOE! JOE!

descriptionWWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Доволни победи за Миз (който скоро ще стигне Джерико по ИК титли Very Happy) , ШейЗаро и Самоа Джо.Радвам се за Миз, който вече е 7 кратен шампион! Дано вдигне престижа на титлата отново или поне да се доближи до безупречният му рейн през 2016-а, но за тая цел ще трябва да му намерят и свежи и интересни персонажи за вражди, паля свещичка да няма повече мачове между него и Амброуз. Като единствената изненада бих определил, че е Джо.Общо взето турнира не бе зле откъм качество на мачовете, но нямаше чак толкова " екстремни " моменти освен в МЕ мача, което донякъде сваля от оценката му.Богиня Алекса също запази, йеей! Култово бе как доминираше Бейли и във враждата и във самият сблъсък, ето така се гради легитимна хийл шампионка. Оставам по-скоро очарован от повечето резултати, само ме е яд, че Остин не взе Крузу титлата, явно тоя маняк няма да види титла в близко бъдеще, иначе като най-силни мачове бих определил главният мач и може би този между Невил и Остин.Победата за Самоа Джо бе доста приятна изненада, макар и буукмейкърите да бяха загатнали за такова нещо в последните дни, иначе мач между него и Леснар преди година-две щеше да е само в мокрите сънища на смарковете, но ето факт е, че ще ги видим как се млатят.Аз наистина очаквах Фин да победи, но се радвам, че това не се случи, защото хем щеше да е предвидимо хем и Балър можеше да отнесе някоя друга контузия, защото Брок си е животно отвсякъде.

descriptionWWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Extreme Rules 2017 - Коментари и отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply