EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE SmackDown! LIVE  23.05.2017 EmptyWWE SmackDown! LIVE 23.05.2017

more_horiz
WWE SmackDown! LIVE  23.05.2017 Smackdown_app_Rendered_new--1f8fe7b3c013528697b34e766b8a050b

Shane McMahon обяви участниците за Money in the Bank Ladder Match-а на турнира:AJ Styles, Baron Corbin, Sami Zayn, Dolph Ziggler, Shinsuke Nakamura и Kevin Owens

Charlotte Flair & Becky Lynch победиха Carmella & Natalya

Sami Zayn победи Baron Corbin, но беше унищожен след мача

Jinder Mahal отпразнува спечелването на WWE титлата със специално индийско празненство

Tyler Breeze победи Jey Uso

Fandango победи Jimmy Uso

The Usos победиха Breezango и запазиха титлите си

AJ Styles & Shinsuke Nakamura победиха Kevin Owens & Dolph Ziggler

descriptionWWE SmackDown! LIVE  23.05.2017 EmptyRe: WWE SmackDown! LIVE 23.05.2017

more_horiz
Шоуто не беше зле, но има какво да се желае. Циганският народ властва в WWE и докато не видим Русев няма да има спасение от този ад. Махал точно докато говореше на цигански можеше и да се появи Русев ама к*р. Мнението ми за предстоящият MITB мач е положително. Единствено и само Накамура след Backlash ми стана противен. Просто имам чувството, че ще се представя винаги зле, но това е просто заради ситуацията около SD. Развалиха качеството и не бих искал да коментирам само с лошо даден кечист, който не е виновен за лошият буукинг. Може и да се получи най-добрият MITB мач. Ако видим онзи голям Накамура, онзи стар Зиглър, онзи Корбин който мачка... Ама и да вкарат малко столове и маси, че да стане още по-голяма забавата. Тъй като няма правила ще могат да си го позволят.

Оценката за самото шоу е 5. Не мога да дам повече, тъй като не видях кой знае какво. Главният мач на вечерта беше добре, побоят който отнесе Зейн беше интересен. Получи се средно шоу. За съжаление обаче след турнира имат нужда от много повече, за да бъдат по-добри от RAW.
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply