EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE RAW 22.05.2017 Коментари EmptyWWE RAW 22.05.2017 Коментари

more_horiz
WWE RAW 22.05.2017 Коментари Raw_rendered--ec68e1bc84425572999a0fb774ea7165

Samoa Joe се намеси в откриващият мач между Reigns и Bray Wyatt

Akira Tozawa победи Ariya Daivari

Elias Samson победи Dean Ambrose чрез DQ (намеса на Миз)

Finn Bаlor победи Karl Anderson

Sasha Banks победи Alicia Fox

Kalisto победи Apollo Crews

Matt Hardy победи Sheamus и избра мачът им на турнира да е в Steel Cage

Austin Aries победи Tony Nese

Alexa Bliss победи Mickie James и след мача я нападна

Bray Wyatt & Samoa Joe победиха Roman Reigns & Seth Rollins

descriptionWWE RAW 22.05.2017 Коментари EmptyRe: WWE RAW 22.05.2017 Коментари

more_horiz
Горе-долу добро шоу се получи.Харесва ми как се развиват нещата около ИК титлата и главният мач на турнира.Постараха се да build-нат и другите мачове за ППВ-то.Абе общо взето съм надъхан за турнира, дано очакванията се оправдаят.

descriptionWWE RAW 22.05.2017 Коментари EmptyRe: WWE RAW 22.05.2017 Коментари

more_horiz
Ще започна още от самото начало на шоуто.Откриващият Segment беше добър.И не знам дали бъркам, но поне според мен Рейнс се представя малко по-добре на микрофона.Започна да говори как ще рита задници, което дава признаци, че скоро може да бъде Heel. Дано стане, защото идеята може и да му спаси кариерата. Та... Нека премина към съществената част. Рейнс и Брей Уаят получиха задачата да си сритат задниците в първият мач на шоуто! Страхотна новина, с която започват вече и мачовете. Доволен бях и от двамата, но най-после дойде Самоа Джо. Ако ще го градят като "The Destroyer" ,то тогава такива намеси с доминация от негова страна трябва да има. Прави уникални неща. Мачка всички... Абе откакто е в главният Roster му станах голям фен. Дойде и "Kingslayer" - Seth Freakin' Rollins. Ето ви още намеци, че скоро ще има Reunion на The Shield. Един TeamWork, който спомогна да видим по-късно отборен мач между два отбора. Единият на Ролинс, а другият на Рейнс. (ще го коментирам малко по-късно, това сега не е важно...) Общо взето това начало говори как нивото на червеното шоу ще се вдигне. Имаха нужда от голямото "събуждане" ,което е на лице. Сега и SD да си оправят простотиите. Нека преминем към следващата част от шоуто: Elias Samson в Backstage Segment, който довежда до неговият дебютен мач! Самсън беше почнал да ме дразни с постоянните му прояви и без нито една думичка да каже. Най-после от федерацията взеха правилното решение и го Book-наха срещу Амброуз. От това може и да се получи страхотна вражда, но няма планове в момента за такова нещо. Пеенето му в средата на ринга ми 'ареса от части, но се очакваше онова излизане на Амброуз. Той се появи в правилният момент. Самият мач ще го коментирам само с положителни емоции. Този дебют на Самсън ми хареса.Той се представи на изключително добро ниво. Заслужаваше победата, но не мисля че трябваше да тушира честно IC шампиона. Много добър Booking в този момент. Обаче беше доста очаквана тази намеса на Миз. Не му е за първи път да стане от коментаторската маса, да извърви тези метри и да удари някого. Амброуз се размина, но беше дисквалифициран и победата, както уточних отива при дебютанта. Безинтересен Backstage Segment със Саша Бенкс и Алиша Фокс (заедно с гаджето си) ! И очакват точно с това да си вдигнат рейтинга ли? Еми няма как да стане. Тези двете от нищото ще изградят вражда. Поне да имаше малко повече като качество, което да ни се предложи. Нищо интересно. Дори бих казал, че дървото Бейли е по-интересена за гледане в този момент. Alexa удари отново! Не ми пука за самият мач, но тази атака след него просто ЗЛАТНА! Първият Kendo Stick мач в историята (че даже и при жени) на WWE ще се проведе на Extreme Rules (което на всички им е ясно)... Тази женска дивизия вдигна нивото в последните години. Първо HIAC мач, Iron Man, FCA, сега и Kendo Stick. Общо взето почвам лека-полека да се хайпвам за бъдещето. Стига да не правят излагации, като Саша и Алиша, защото накрая няма да ми пука и ще има голям Skip. Segment-ът на Finn Balor... BALOR CLUB IS IN THE BUILDING! Иначе по самият сегмент има какво да се каже, както и за последвалият му мач с бившите му другарчета от Bullet Club. Така и не разбрах Балър напусна ли тоя Bullet Club... Май не, ама все тая... Балър е прав! Не си е изгубил титлата и заслужава някой ден да се бие отново за нея. И както каза Пол Хейман - БАЛЪР И ЛЕСНЪР... СТРАХОТНА ИДЕЯ! Защо ли? Бях чел в другият кеч сайт, че това било просто прекалено голямо въображение. Било голяма простотия... Как Балър ще бие Леснър... Аз ще ви кажа защо може! Балър е бърз и ще има предимство. Така ще може да действа по-бързо и да удари по-рано от опонентът си. Техниката също я включвам към нещо, което ще помогне на Балър за преодоляване на този "Звяр". Нека ви дам един пример... Леснър тръгва да прави германски суплекс и го прави частично. Защо частично ли? Някои хора, които четат това вече може да са се досетили, че Балър ще успее да застане на двата си крака. И тук идва ползата от тази бързина.Докато Леснър се обърне може да изяде някой ритник в главата и оттам насетне да му стане сложничко. Изненадващо или не, Хеймън заговори приятни неща за ушите на Балър (и за моите също). Предполагах, че ще следва и предлагане от Хеймън. Говоря именно за това - БАЛЪР ДА Е ЧОВЕК НА ХЕЙМЪН. Но както видяхте и сами, това не стана... Прекъсване от страна на Karl Anderson (заедно с Люк) и началото на тяхната среща! Без никакви приказки се насочиха към техният мач. Андерсън направо си излезе и започна битката. Едва ли някой си е мислил, че по друг начин ще завърши срещата... Най-много да дойде враждуващ кечист и да се намеси, но дори и не го предполагах в моите мисли. Общо взето нямам думи в този мач. Не беше кой знае какво тази среща. Някак'ва битка между Саша и Алиша Фокс... Аз сега не разбрах едно нещо... Това мач ли беше? Може и по време на писането на поста да съм позабравил какво е било. Пълна простотия. Не ми харесва това, което Book-ват между двете. Просто от федерацията ако искат да им се хареса продукта, ТОЙ ТРЯБВА ДА Е НА ВИСОКО НИВО! Човек, вкарал толкова много стероиди в гъза си е шампион на WWE, 3 часа RAW, като даже сценаристите едвам измислят нещо и слагат такива кечистки в такива тъпи вражди. Включително и мъжете! След контузията на Строуман и спечелването на титлата от Махал - двете шоута почти не стават за гледане! Ще се насладим на битка за титлата на щатите в SD, която да ни насища очите с така нужния екшън, но това е друга тема. За RAW нещата стават от части. Ето обаче аз си признавам, че повече ставащото между тея двете не става за гледане и няма и да го погледна. ГОЛЕМИЯТ MAIN EVENT - BRAY WYATT & SAMOA JOE VS. ROMAN REIGNS & SETH ROLLINS! ЕТО ТОВА Е НЕЩОТО, КОЕТО ИСКАМЕ ДА ГЛЕДАМЕ НИЕ ФЕНОВЕТЕ! АПЛОДИСМЕНТИ! Между всичките пет кечисти, които ще се бият на ER, се уформя една страхотна вражда. Най-интересното нещо в червеният бранд. Имат какво да измислят върху всичките тези звезди. След като всичко това се приключи трябва и да се поработи още малко от сценаристите. Много добре ще е ако продължат да ги налагат в главни мачове като този. Всеки има образ. (Балър не е баш, но е на голямо ниво) Всеки си знае работата и си я върши както трябва. Личи си в последните седмици кой заслужава да бъде в големите мачове... Именно всичките тези пет кечисти, ВКЛЮЧИТЕЛНО И РЕЙНС, са способни да направят нещо велико. Имаше едно нещо, което не ми хареса в този мач. Това е онзи удар в лицето на Ролинс от страна на Рейнс. Е сега... При всеки такъв мач между враждуващи кечисти ли ще виждаме това нещо? Винс, сценаристите и т.н. продължават да искат едно и също нещо да се случва, но при различни кечисти. Това е единствената разлика. Не може, ПРОСТО НЕ МОЖЕ С ГОДИНИ ЕДНИ И СЪЩИ СИТУАЦИИ ДА СЕ ПОВТАРЯТ! Това е WWE. Компанията с най-големите възможности в кеч индустрията и би трябвало с такива кечисти да можеш да измислиш нещо повече. Иначе с една тума си туш... Трябва повече драма между кечистите. Има я от една страна.

И нека направя финалното заключение за самото шоу. Бих казал, че откакто RAW & SD са разделени това е едно от най-добрите шоута на червените. Получи им се. След Shake-Up-а си мислих, че в същият стил ще продължат и сините, но...Просто жалко, че само заради едно нещо всичкото това голямо развитие свърши. Сега е ред на червените да се завърнат. Толкова време доминираха над SD, че нямаше надежда преди Draft-а през 2016. Ясно ни е на всички, че и двете шоута в момента претърпяват големи загуби. Например Строуман. Ще кажа, че гледах Cruiserweight мачовете, но не мисля да правя коментар. Първият такъв го гледах на skip-ове. Видях просто няколко момента. Другият мач даже не го видях какво представлява. Не съм достатъчно заинтересован. Оценка: чудя се каква да е по-точно, но тъй като шоуто се представи на добре, освен излишните и скучни моменти (не броя атаката над Enzo) давам 8,5. Smile

descriptionWWE RAW 22.05.2017 Коментари EmptyRe: WWE RAW 22.05.2017 Коментари

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply