EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionNXT TakeOver: Chicago - Коментари и Отзиви. EmptyNXT TakeOver: Chicago - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Резултати от NXT TakeOver: Chicago

NXT Championship
Bobby Roode def. Hideo Itami

NXT Tag Team Championship
The Authors of Pain def. #DIY

NXT Women’s Championship
Asuka def. Ruby Riot and Nikki Cross

United Kingdom Championship
Pete Dunne def. Tyler Bate

Roderick Strong def. Eric Young

descriptionNXT TakeOver: Chicago - Коментари и Отзиви. EmptyRe: NXT TakeOver: Chicago - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Ето на това му се казва здраво и извергско ППВ! Евалата на NXT, Евалата на Хънтър, защото в момента те са нещото с което WWE може само да вади дивиденции и да се гордее, понеже положението в двете основни шоута не е много наред и често виждаме грешни и нелогични буукинг решения.Явно за NXT това не важи.Самото издание беше доста стабилно нямаше нито един слаб мач.Дори самият Opening бе доста добре изпипан.Като цяло и победителите бяха правилни, обаче искам да отбележа няколко неща.Мачът за UK титлата е първото, тези двамата буквално младежи се изкормиха на тепиха... показаха, че дори и на тяхната възраст явно имат някакъв придобит опит.Сблъсъкът им бе пълен с екшъни и обрати и най-вече динамиката бе невероятна.Разказаха история на ринга, а това не се вижда много често в WWE и може би поради тоя факт този мач си е известна атракция.Всяка една минута от двубоят ми допадна, победителят беше очакван, но не ни пука предвидимостта, след като ни представиха такова зрелище.Определено един от най-добрите мачове за последните една-две години в WWE.Другото нещо е ситуацията в МЕ! Ебахти касапницата направиха двата отбора, преди време бях негативно настроен, защото мислих, че AoP са адските некадърници, но вече си променям мнението за тях, определено показват завидни неща за така огромните си габарити.Гаргано и Чампа са си класа, този двубой бе фамозен, но най-грандиозният момент бе след самият мач, когато Чампа се обърна срещу Гаргано.... Никога нямаше да го очаквам, защото имат такава химия и се сработваха толкова чудесно като тандем, че това може да е само загуба за отборната дивизия на NXT, но пък добре се получи.Сега поне ще имаме възможност да проследим евентуална програма между Гаргано и Чампа, няма нужда да казвам,че мачовете ще са бижу, дано и промотата и самият build-up на враждата си струват.Останалата част от шоуто не бе лоша, също си беше силна, но не може да се сравнява с екшъна който видяхме в МЕ-а и в мачът за UK титлата.Рууд направи що годе приличен мач с Итами и според мен очаквано рейнът му продължава.Уникален образ е, даже не искам да си мисля какво ще стане ако дебютира в Raw след време като drop-не титлата си.Цялата тая свобода която му дават в NXT, едва ли ще е получи там.Аска от своя страна изглежда все повече като непобедима и доминираща пичка, но може би най-късно на следващият ТейкОувър, ще загуби титлата, защото нещата се проточиха адски дълго.

Като заключение, ще кажа, че това е турнир който съвсем спокойно може да си получи скромната оценка от 9/10 и дори да е кандидат за най-добро шоу на WWE до момента през годината.
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply