EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Резултатите от Backlash:

WWE Championship
Jinder Mahal def. Randy Orton

United States Championship
Kevin Owens def. AJ Styles via Count-out

SmackDown Tag Team Championship
The Usos def. Breezango

Shinsuke Nakamura def. Dolph Ziggler

Sami Zayn def. Baron Corbin

Natalya, Carmella & Tamina def. Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch

Luke Harper def. Erick Rowan

Tye Dillinger def. Aiden English



Последната промяна е направена от Egyptxcentral на Пон Май 22, 2017 1:14 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
BACKLASH 2017:

Ако можеше и да сложат мачовете във пълният им състав, щеше да е много по-добре.



Тай де Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler - този мач беше доста добър и много подходящ за отварянето на турнира, и още повече за един качествен дебют, изгледах го и се Изкефих - Евалата.
The Usos vs Breezango - Лека пародия, но и този мач си го биваше. Просто го сметнах за абсолютно нормален, не ме накефи особено, а пък не му обръщах особено внимание..
Sami Zayn vs Baron Corbin - Стабилен мач, може би ако имаше малко повече моменти на избухване, щеше да ми хареса. Нищо Лошо ....
The Welcoming Committee vs Charlotte Flair, Naomi, and Becky Lynch - ЪЪЪ, тук не се нагледах на нещо кой знае какво. Впрочем грешна прогноза дадох, щот нещо обърках сметките, хахах.
Kevin Owens Vs Aj Styles - Най-добрият мач за вечерта. Знаехх си че Оуенс запазва просто с такъв кратък рейн. Всичко си беше чук, само дето финала, малко беше СМОТАНН. Очаквах някак си по-завладяващо запазване ХДД. Но като го изключим това, всичко си беше ток, а пък и интересен си беше.
Luke Harper VS Erick Rowan - Добър мач. Нищо особено, едно и също стана поне за мен. Просто още един мач в архива. Не беше лош..
Randy Orton Vs Jinder MANGAL - ДАЙБАААААА БЕЖАНЕЦА ТИ. Де го намериха този. Всичко беше идеално, хватки, ала бала обрати... Но след ДВОЙНАТА КЛАСИКА - БЯХ НА ПЪТ ДА СЕ ГРЪМНАА. Сериозно, един тъп номер от тоя мендил, за да победи 13 КРАТЕН ШАМПИОН. Изумен съм... Просто погубиха един перфектен атлет, ИСКАМ - НЕ САМО, АЗ... ИСКАМЕЕЕ ОРТЪНННН - ПЕПЕЛЯНКАТА, ВЪРХОВНИЯТ ХИЩНИК. Ако WWE продължават с този смешен сценарии, ще спра дори и кеч да гледам.


Колкото до това най-добрите мачове за мен бяха - Owens Vs Styles на първо място, Nakamura vs Ziggler на второ, и последно Orton - ...... Другите бяха прилични !

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Официално видяхме един доста постен турнир под средното ниво което ни предостави Смака след драфт-а през 2016-а.Наистина това е първият турнир на Сините който лично мен не ме остави с някакви надежди за положително и розово бъдеще за Смака, дано нещата се оправят, но се съмнявам.Дори не ми се пише обстоен коментар, като от целият турнир очаквано имаше само два мача които даже не оправдаха очакванията и това бяха Накамура - Зиглър и Оуенс - Стайлс.Първият мач бе на ОК ниво, но сякаш нещо му липсваше, да... интригата и драмата, можеше да измислят някакъв по-завързан край, но не хайде да заложим на сигурното и да дадем чиста победа за японеца и отново Зиглър след толкова приказки да излезне като пълен loser.Мачът за щатската титла от своя страна беше най-добрият за вечерта няма спор, но очаквах малко повече точно от тези двамата все пак мога да кажа, че останах горе долу изненадан от завършека, защото предчувствах, че ще видим нов шампион, но явно програмата им не свършва до тук.Все пак добър финал, но за мен бе от калибъра на седмично шоу, а не от турнир, както и да е.Мачът за отборните пък си бе пародия, предвид образа на Брийзанго, прекалено много entertainment има при тях, иначе се радвам, че Усотата запазиха.Другите неща от шоуто... нелогична победа за Зейн, поредно закопаване за Корбин, който преди месец-два го гласяхме за МЕ сцената, но сега си джоби като класически мидкард хийл в WWE.Женските не си заслужават коментар, като дори шибаната титла не бе заложена, ето колко им пука за дивизията и напраскаха всичките пички в един мач.Харпър и Роуън бе напълно безличен мач който си крещеше пълнеж отвсякъде, все пак правилен и очакван победител и стигаме до МЕ.... Който мога да кажа, че си скипнах, но щом разбрах, че индийският талисман е взел титлата и се хванах за главата и не реагирах 5 минути поне, гледах като зашеметено теле след удар в главата.Колко иронии и ебавки имаше, че Махал ще грабне най-голямата титла във федерацията, а сега това е жестоката реалност.....Определено бе изненада, но от негативните.Не ми се изброяват причини нямам и желание да го правя, но искам да вметна, че сега Смака определено ще тръгне надолу откъм рейтинги и ако Ортън е скучен в момента, той поне е изградено име и е бъдещ член в HOF, докато Махал ще бъде човекът който ще се помни, че за един месец стигна до МЕ сцената, че и спечели титлата, а през другото време бе джобър от ранга на Зак Райдър, Хийт Слейтър, Кърт Хаукинс и така нататък.

Разочарован оставам от тази продукция на Сините, няма кво да стане.Давам им 4/10, защото съм фен на Арсенал Smile

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Ще кажа само едно РЕНДИ БЕШЕ ПРЕЦАКАН.


WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. 18671210_1375211822526146_8060763650206418927_n
На снимката виждатате, че рамото на Ренди Ортън не докосва ринга. Имам чувството, че утре вечер ще вземат титлата от Беженеца.

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Сириеца дропва на нашия, чил гайс Бурен смях. Лично аз се наслаждавам на този момент цялото IWC да реве Бурен смях. Искате промяна и ви дава, а после се нервите ?! Бурен смях. 4/10 за турнира.

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
УМИРАМ СИ ЦЯЛ ДЕН ДНЕСКА ДА ГЛЕДАМ IWC ФОРУМА! Бурен смях.

descriptionWWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви. EmptyRe: WWE Backlash 2017 - Коментари и Отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply