EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionAny Qustions?  EmptyAny Qustions?

more_horiz
Ако имате някакви запитвания, можете да ги отправяте и тук. Човек от екипа ще ви отговори възможно най-бързо. Smile

descriptionAny Qustions?  EmptyRe: Any Qustions?

more_horiz
Има ли възможност докато пиша боен пост и опитам да поправя някоя грешка, давайки стрелкичката назад като ме върне на задната страница (защото понякога се получава, вместо да тръгне да трие) и след това се върна на страницата за писане на мнение поста да си стои, щото често изгарям с някой пост тъкмо да го довърша..

descriptionAny Qustions?  EmptyRe: Any Qustions?

more_horiz
#NT написа:
Има ли възможност докато пиша боен пост и опитам да поправя някоя грешка, давайки стрелкичката назад като ме върне на задната страница (защото понякога се получава, вместо да тръгне да трие) и след това се върна на страницата за писане на мнение поста да си стои, щото често изгарям с някой пост тъкмо да го довърша..


Вероятно отговорът щеше да е ДА .... ако не се бяхме набутали с forumotion или като цяло с free "пакет". Все пак - ще потърся из нета или ще питам главния админ евентуално. Smile

descriptionAny Qustions?  EmptyRe: Any Qustions?

more_horiz
#NT написа:
Има ли възможност докато пиша боен пост и опитам да поправя някоя грешка, давайки стрелкичката назад като ме върне на задната страница (защото понякога се получава, вместо да тръгне да трие) и след това се върна на страницата за писане на мнение поста да си стои, щото често изгарям с някой пост тъкмо да го довърша..


Това се получава главно като вероятно от бързане си натиснал alt+shit за смяна на езика и ти е отчело само alt, при което текстовата кутия става неактивна и като натиснеш backspace-a ти връща директно страница назад..
Подобно нещо се получава и с натискане на tab button. Просто внимавай! Smile

descriptionAny Qustions?  EmptyRe: Any Qustions?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply